Коледно-новогодишно- юлска!!!

  • 48 460
  • 741
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 984
Ех, че хубаво начало на деня...
Радвам се за Вероника и Кривчо  Hug
Вчера в детската градина извадили един списък - писмо до дядо Коледа. Половината момчета искали хеликоптер с дистанционно  ooooh! Учителката си каза, че Косьо цял ден се въртял и се чудел какво иска и като закачили вече списъка го дописвали.. и той като другите. А такава играчка е за по-големи деца  Crossing Arms Сега мисля да потърся някое лего хеликоптер

# 466
  • Асеновград
  • Мнения: 45
Добро утро !
Дани , много се радвам за теб и Вероника , сигурна съм , че още много тържества ще имате  Hug.
Нали съм ви казвала , че сестрата на мъжа ми е начална учителка ? Точно за това миналата година я попитах има ли разлика в децата от предучилищната и от градината и колко е съществена тя.Нейния отговор беше , че всичко зависи от учителките.Защото при тях започват първи клас децата от две градини и общо взето се познават с учителките и разликата е несъществена и бързо се стопява.
Тази година , обаче , обърна лопатата и взе да ме убеждава да го записвам на предучилищна.
Тедо също снощи писали списък на децата до Дядо Коледа.Тедо искал влакче , но без лице.
Вечерта ни обяснява , че на Коледата в градината искал влакче , а на другата Коледа - говорящо куче ( от онези скъпите и глупави , дето ги рекламират по телевизията ).Баща му се зарадва , че детето отлага тоя подарък за друга година , обаче то го попари с "А на Коледата на вилата може само сладки работи за ядене"  Laughing.Различните Коледи били всичките тази година , но на различни места  Laughing.
Майче , в Джъмбо имаше някакви хеликоптери на прилична цена , моя мъж се загледа по тях , но и аз го отрязах , че са за по-големи деца.Щом Косьо не е бил сигурен какво иска , сигурно ще се зарадва повече на легото.
Ние са опитваме да откажем Тедо от това куче , ама така си го е навил на пръста , че не поддава.
И последно бях на преглед вчера , беби вече е с главата надолу , всичко и е наред , поуспокоих се , дано не се завърти до края и да ме прецака.
Извинете ме за сутрешната ми логорея  Mr. Green.

# 467
  • Бургас
  • Мнения: 1 233
Извинете ме за сутрешната ми логорея  Mr. Green.
Извинена си  Hug
Добро утро  Grinning
Аз като майка на тинейджър роден последен в годината и отъпкала училищните пътеки споделям мнението, че на детето си му трябва ДГ. Има време кога да учи и по-добре да се случва в градинска среда. Никога няма да забравя колко рев изрева този тийн в първи клас, как го биеха и тормозеха. То и за това все ме викаха в училище след като поотрасна и стопи разликата, както каза Велина, просто детето видя кой и как вирее и бързо се ориентира.  Mr. Green

nonsense, ако кажеш отстъпвам ти го, ама ми е носталгично, лятно и така... не знам как ще преживея поредната зима, искам на топло под кактусите.  Whistling

Ува-ува се загуби...

# 468
  • София
  • Мнения: 568
Verano, на теб ти подхожда повече.  Hug Аз понеже страдам от раздв-тр-оение на личността напоследък...
Били, браво на бебчето! Извинявам се, ама зълва ти май се е подвела по новата мода. А на нас една от зам. директорките на местното у-ще ни е съседка и само ме облъчва как било по-добре предучилищна в у-ще, как щели да оборудват още по-хубави стаи...  Stop Според мен си гледат делегираните бюджети. Като гледам Ири с какво желание ходи на дг и си намери истинска приятелка, с която непрекъснато се търсят и измислят какви ли не игри.  Heart Eyes

# 469
  • Мнения: 984
Предучилищната според мен е нещо полезно, но още нямат смислена програма. Глупаво е няколко години да учат едно и също. Според мен ако знаят да четат преди първи клас ще им стане скучно и училището ще им е досадно. От друга страна знам за деца, които не са чували Червената шапчица, но разказваха Перла в подробности. Някъде по средата е истината според мен...

# 470
  • sf
  • Мнения: 10 170
Аз да се оплача, Вико го боли ухо  Rolling Eyes  а преди малко му потече и носът, ама много яко. Утре като закарам кака му и ще цъфнем при хомеопатката, засега капем капки.
Тъкмо се зарадвах,че за ноември няма нито един отсъстващ ден от ДГ  Rolling Eyes

# 471
  • Мнения: 616
Nonsense е може ли да дойдете в нашия малък град и да не се обадиш да се видим.Можеше да запознаем децата.
Моят Сашко иска зайче от дядо Коледа и изобщо не ще да се съгласи с моето обяснение ,че зайчето ще замръзне в шейната и не може Дядо Коледа да му донесе такъв подарък.Той знаел как да го донесе за да не измръзне.
Вики дано му се размине бързо на Вико. Hug

# 472
  • Мнения: 43
Мариян постоянно гледа реклами и все си измисля какво да иска. Накрая написахме писмо до Дядото и той си избра парфюм и чисто бяла блуза  Crazy После искаше да добавя, ама му казах че писмото е взето и край на желанията  Twisted Evil

# 473
  • София
  • Мнения: 568
кирова, виновата  Embarassed Мислех си, ама нещо не се организирах да ти пиша лс, за да си разменим телефоните, но обещавам, че лятото като ходим непременно ще се обадя. Много ми хареса Дунавската градина, ама мн. студено беше и само за малко поседяхме. Подозирам, че И там понастина и сега кашля, но няма пълно щастие. Дано успееш да убедиш Сашко някак. С финансовата криза няма ли да мине номера? И. пък иска плюшено мече и аз се опитвам да я разубедя, че ми е писнало от плюшки, амя тя си настоява. С. иска ролери та ако сте виждали някъде да ме ориентирате. Тези от Лидл били хубави, ама не ги пускат посред зима.
мимозке, скромно ти е детето.  Heart Eyes
Донси, дано се оправяте бързо. Има си такъв вирус.

# 474
  • Бургас
  • Мнения: 1 233
Той знаел как да го донесе за да не измръзне.
Joy ама хич не са настоятелни.  Joy
Вики, да се оправя дребния.
Ох, КрИвчо е станал непоносим лигльо. Ти му говориш нещо той ти се хили като идиот, какво толкова му е смешно не разбирам. Обяснявам, говоря, обаче е много дразнещо това. Копира лигльовците от градината и си мисли че е интересен така. Опитвам се да не обръщам внимание, пак не става. Непрекъснато нещо руши, рисува стени. Спалнята е заприличала на бойно поле, срам ме е някой да надникне. Как се оправяте с това отрицание, нямам нерви вече?  newsm78

Честит имен ден на всички именници малки и големи. Да сте здрави и да ви се носи името.    bouquet

# 475
  • sf
  • Мнения: 10 170
Живи и здрави всички именници!

Върнахме се от доктор, най-вероятно е вирусно, даде една торба лекарства, как ще ги намествам за деня не ми е ясно. А утре брат ми ще го гледа, в чудо ще се види  ooooh!
Трябва да му направя компреса с извара, ще си я направя сама, но имам питанка, колко време трябва да седи с това чудо и в какво да я сложа, за да не тече ?

# 476
  • Мнения: 766
Честит празник на всички именници и финансисти   bouquet  bouquet  bouquet
Вики, и да се оправя бързо детенце  Praynig
h.kirova, разбирам те много добре  Laughing Няма измъкване Wink  ние се пазарихме с Ина близо 3 месеца и накрая се предохме, изчерпаха се всички възможни доводи и накрая се обзаведохме с мини хамстери 2 броя  Mr. Green Но Ина си се грижи за тях - храни ги,  с баща и редовно чистят и мият клетката  и т.н. И у нас е весело - в хола 2 броя аквариуми с найсе риби, в стаята на Ина хамстери, сега остава аз да си взема куче, за което си мечтая от много години и ще отварям зоологическа  Joy
 VERANO AZUL®,  дано е някакъв период и отмине бързо  Hug
Разписах се  Laughing
Хубав ден на всички   bouquet  bouquet

# 477
  • София,
  • Мнения: 4 267
Честит празник на всички именници, моряци и банкери! Живи и здрави!
Вики да се оправя бързо Виктор. И аз снощи мислех да и правя компресът с извара на моята, и тя се оплакваше пак че като преглъща и я боли гърло. И ние вчера си отвисяхме пак по лекари - водих я на УНГ и днес и ние сме си в къщи.
Аз снощи мисля че писах, обаче сега немжах да открия поста си, явно нещо е станало и съм пропуснала да го публикувам Mr. Green, нещо тези дни съм като в транс, страшно съм отнесена!
Кирова я разкажи за Сашко в новата ДГ. А за зайчете купи му едно плюшено!
У нас тази годна са на мода подаръците от рода на техниката  Mr. Green - Вероника си е поръчала касов апарат на баба и, от нас иска лаптопа на Уинкс - дето е на БГ и английски, иска детски таблет - от тези пак дето имат такива програмки с букви цифри, т.е. всичките ни подаръци ще са образователни! Само, че тоя лаптоп на уинкс е безбожно скъп и аз намерих един подобен в хиполенда, на който пак ги има нарисувани звездите от уинкс т.е. с такива картинки е, по малък и по удобен е с по голямо екранче и има 60 функции, на български и английски език, азбука, цифри и много игри, та този и купих дано го хареса!
Днес съм се хванала да готвя - тя искала пилешка супа и баница, а за довечера мисля да свия едни сърмички и пъстърва ще правя, но не съм правила до сега я кажете как я правите!

# 478
  • sf
  • Мнения: 10 170
Виктор спи  Rolling Eyes все хленчи, боляло го ухо, глава, ама го разбирам, само дето съмдала каквото трябва и той иска с магическа пръчица да се оправи. За жалост няма да плува поне месец, после ще му мисля някакви тапи за уши, освен шапката,че не искам да го спира.

Кога да му го направя тоз компрес, той като е буден става ли да седи с него, нещо хич не си го представям туй нещо  Thinking

У нас няма такива желания за подаръци, той от време на време иска туй и онуй, ама след ден-два е забравил. Ще ги водя в Джъмбо за боклучки  Joy

# 479
  • USA
  • Мнения: 559
Вики, ако е вирус, единственото лекарство, което има смисъл е температуропонижаващо.

Дани, как така е поръчала на вас и баба си. При нас се поръчва само на Дядо Коледа Simple Smile.

Синьо лято, и при нас е така. Оправям се с пазарлъци.

Общи условия

Активация на акаунт