БЪРЗИ ВЪПРОСИ И ОТГОВОРИ-хранене и захранване-23

  • 20 352
  • 761
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 319
Кое мляко (кисело) е подходящо за бебетата 2 или 3,6%?

# 76
  • Мнения: 2 216
Най-добре 3,6% и то мляко по БДС /купувам на Домлян и на Верея/

# 77
  • Мнения: 27 524
Кое мляко (кисело) е подходящо за бебетата 2 или 3,6%?

До 3-годишна възраст се дават само пълномаслени млечни продукти  Peace

# 78
  • Мнения: 319
Значи на Фибела 3,6 ще е подходящо (по БДС), такова взимаме вкъщи.

# 79
  • Мнения: 27 524
За мен Домлян е най-хубавото. И не само киселото мляко, а и сиренето им  Peace

# 80
  • София
  • Мнения: 632
Бих дала само Карабунар или Ханско, но зависи де според вкуса ти.

# 81
  • Мнения: 4 815
От известно време не виждам в магазина сирене на Домлян. На Маджаров не го харесва. Взех на Тертер, но не знам дали е подходящо? Пише, че е приготвено от пълномаслено мляко  newsm78

# 82
  • Мнения: 2 216
Значи на Фибела 3,6 ще е подходящо (по БДС), такова взимаме вкъщи.
Да, можеш спокойно да дадеш Фибела щом това харесвате и е по БДС

# 83
  • Мнения: 178
Моля ви за съвет как да приготвя ръжени и/или ечемичени ядки. От вчера започнах да давам глутен с овесена каша на Хип и ми се иска след него да дам поне едното (ръж или ечемик) преди пшеницата.

# 84
  • Мнения: 27 524
Тертер на нас не ни хареса особено. Прекалено е узряло, поне това, на което поапднахме.

# 85
  • Мнения: 55
Моля ви за съвет как да приготвя ръжени и/или ечемичени ядки. От вчера започнах да давам глутен с овесена каша на Хип и ми се иска след него да дам поне едното (ръж или ечемик) преди пшеницата.

и мен много ме интересува, ако може някой да отговори Praynig

# 86
  • Мнения: 4 615
Варят се в мляко или вода (във вашия случай вода) до омекване. После обаче трябва да се пасират. Доколкото съм чувала не омекват съвсем и са трудни за дъвчене. Спомена ми е, че са гаднички. Като се приготвят добавете АМ или кърма, на каквото е бебето, а може и плод. Така вероятността да се хапват е по-голяма. Успех. Simple Smile
Освен това трябва да се огледат зрънцата за почерняване или кафяви петна. Това означавало, че е възможно да имат токсична гъба или нещо такова.

# 87
  • Мнения: 27
здравейте мама искам да ви попитам дали мога да давам пюре на бебека която е на 3 мес. поради причината че отказва да яде мляко на АМ СМЕ нямам кърма- гадии и се и го бута ,а иначе е гладна постоянно ръцете в устата ,плаче отваря си остата и търси давам и не иска.
Благодаря

# 88
  • Мнения: 1 172
Опитала ли си с други видове АМ? Може би е по-добре първо това да пробваш, рано ми се вижда за пюре на 3 месеца... newsm78

# 89
  • Мнения: 1 314
Моля ви за съвет как да приготвя ръжени и/или ечемичени ядки. От вчера започнах да давам глутен с овесена каша на Хип и ми се иска след него да дам поне едното (ръж или ечемик) преди пшеницата.

Нестле имат такава каша

Общи условия

Активация на акаунт