Save card

  • 15 171
  • 52
  •   1
Отговори
# 30
  • Пловдив
  • Мнения: 23 686
Като станат партньори с магазините, в които пазарувам и в местата където ходя ще си взема такава карта. Даже и на мен ми предложиха, че и от две места Sunglasses С толкова деца сигурно им изглеждаме богати, знам ли?!?!

# 31
  • Мнения: 0
Не сте ли сте замисляли, че пирамида е и самия живот. Ходите на работа, а над вас има шефове, над тях по-големи, а над по-големите има и най-най големи Simple Smile Само, че най-големите шефове ви дават еди каква си заплата и толкова - да не би случайно да ви дават процент от техните печалби - тогава ще е супер нали Simple Smile. На този принцип е устроено всичко Simple Smile. Аз разбрах едно - ако искате вярвайте, но в SCI могат да се изкарат пари - важно е как мислиш и колко работиш. Не говоря за клиентската програма, тук става въпрос за бизнес програмата. Да инвестираш, но имаш възможност да спечелиш много повече от това. Без риск няма печалба, без работа също. Има хора, които чакат и се надяват всеки месец шефа да им увеличи заплатата има и такива, които правят нещо за да спечелят повече пари. Зависи как мислиш. Едва ли щях да се занимавам да пиша ако не виждах смисъл в тази работа. Вярно е че има хора в SCI, които не печелят нищо, но това е поради простата причина, че не откриват начина по който да го правят. Има иновативни хора, които печелят много, но те знаят как Simple Smile Така, че всичко е риск - или печелиш или губиш Simple Smile Не искам да ви убеждавам - това наистина не е работа за всеки. Има находчиви хора, които с лекота се справят, но има и такива, които не печелят нищо. Така, че вие сами решавате как да си устроите живота. Аз също много добре проучих компанията преди да се включа. В началото мислих, че е пирамида и сега мисля същото, но знам че от тази пирамида мога да спечеля Simple Smile Айде момичета, че се отнесох много. Не се сърдете не искам да ви увещавам, просто споделям мнение. Успех.

# 32
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 827
Не сте ли сте замисляли, че пирамида е и самия живот. Ходите на работа, а над вас има шефове, над тях по-големи, а над по-големите има и най-най големи Simple Smile
ooooh! Това ли било...

# 33
  • Мнения: 0
Точно това  Hug

# 34
  • Мнения: 1 167
Така,да се включа и аз в темата.От няколко дена имам такава карта,засега съм доволна.Първо в града ни обекти са единствения детски център(вярвайте ми там прекарваме достатъчно време Mr. Green),бензиностанция,аптека,застраховки,хранителен магазин,кафета и др.За мен това е напълно достатъчно.Ползвам картата си,трупам отстъпки-пак е някакъв начин на пестене.
За бизнес инвестиция не бих си и помислила.Първо нямам толкова пари  второ си остава скептично настроена Peace

# 35
  • София/Горна Оряховица
  • Мнения: 274
Много обичам потребители с нула мнения, които пишат активно само в една тема, подобна на тази, защитавайки това, което другите плюят.

# 36
  • Мнения: 0
Не защитавам нищо - виждам, че се отнася за мен Simple Smile Просто изразявам мнение, а съм много, много нова и все още не съм имала време да огледам за какво друго си говорите Simple Smile Пък и още не съм мама и няма как да ви споделя къде и какво правя с детето Simple Smile Та така - пък и не съм човек, който ревностно защитава дадена кауза - както казах всеки има глава на раменете си, а някой могат да я ползват когато трябва !

# 37
  • Мнения: 57
Ама такива теми за тази карта ни пускат през две седмици...и все нови пишат ли пишат....а ние малоумните хич не вдяваме.... hahaha hahaha hahaha
Обаче пазара вече отхвърля тази мрежова структура и нейното зомбиране.... Thinking Няма да се учудя и към презструктурирането и към застрахователно сдружение Laughing
Писнало ми е от тия пирамиди...всеки пуска топлата вода и вика,,Открих хАМЕРИКА''....И НИЙ ТРЯБВА ДА  newsm09

# 38
  • Мнения: 424
Здравейте! Не съм чела поназад, но да ви питам има ли смисъл от сключване на договор с такава компания като sci. Имаме обект, който предлага услуги и се чудя дали да сключваме договор с такава компания. Та въпросът ми е  ако нещо не ни хареса, може ли да прекратим договора преди изтичането му?

# 39
  • Мнения: 116
Днес идва едно момче да ми предлага карта за драматичния театър.Не знам от тези ли е,само предполагам.Щяло да ми излезе на половина по-евтино.Понеже не беше нахален,отклоних поканата възпитано с оправданието,че нямам финансова възможност.Ама видите ли,тази карта била точно за хора,които не можели да си го позволят и ходели рядко на театър-билетите излизали на половина.Не посмях да изслушам офертата.

# 40
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 827
Драматичния (и други театри) си имаше такава карта и по-рано - всяка година в началото на сезона ги предлагат. Само че схемата с младежите е нова, и аз я засякох, и е някак по-досаден начин на маркетинг.

# 41
  • Мнения: 0

Здравейте! Не съм чела поназад, но да ви питам има ли смисъл от сключване на договор с такава компания като sci. Имаме обект, който предлага услуги и се чудя дали да сключваме договор с такава компания. Та въпросът ми е  ако нещо не ни хареса, може ли да прекратим договора преди изтичането му?

Здравей, ragazza84,

Процедурата е следната: Пуска се запитване към SCI и започват да се водят преговори за процента отстъпка - по принцип самия търговски обект преценява каква ще бъде тя. След като сте се разбрали се подписва двустранен договор. И когато някой наш потребител посети обекта - му се дава определената отстъпка. В случай, че не си доволна - може да прекратиш договора, като за целта се пуска предизвестие от 1 месец.
Надявам се, че ти помогнах. Успех!

# 42
  • Мнения: 116
Ей сега една позната ме светна,че се занимава с това.Само разбрах,че не е задължително като включиш бизнесът си да участваш със стартов капитал.Фирмата печелела единствено ако имаш продажби,т.е. не плащаш друго.Но пак си е набутвация,ако съм разбрала правилно-веднъж отстъпка за клиента и още веднъж процент за компанията.А като краен потребител никак не ме вълнуват картите.

# 43
  • Мнения: 0
Пълна пирамида.

# 44

Общи условия

Активация на акаунт