Kuzey Güney-Север - Юг ﻉ Турски сериал с участието на Къванч Татлъту - 46

  • 35 155
  • 730
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 3 371
Е, тя Джемрета може и да не си я консумира,

Може, може ! Той Баръш като си отвори очите и я види, може и да не може да си изпълни съпружеските задължения, горкият !  Mr. Green

# 706
  • Мнения: 1 012
Аз много се надявам да прогледне, или поне кардешката му и мама да се намесят активно в осуетяването  Whistling

# 707
  • София
  • Мнения: 832
Е, тя Джемрета може и да не си я консумира,

Може, може ! Той Баръш като си отвори очите и я види, може и да не може да си изпълни съпружеските задължения, горкият Mr. Green
smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532

А хич не е горкият,тъкмо повод да не сънува кошмари  Mr. Green

# 708
  • Мнения: 2 282
Чудя се Симай дали беше девичка, щото нали я пита дали е пълнолетна  Rolling Eyes

В това и до момента съм убедена. Поставете се в положението на Кузей. Спи със случайно момиче, което взима за лека жена, т.е.професионалистка и в един момент се оказва, че той е първия й мъж.
Най-резонно е да попита дали е малолетна.  Няма друго обяснение за този въпрос. Що не я попита преди секса. Още в бара.

# 709
  • Мнения: 3 371
Е, тя Джемрета може и да не си я консумира,

Може, може ! Той Баръш като си отвори очите и я види, може и да не може да си изпълни съпружеските задължения, горкият Mr. Green
smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532

А хич не е горкият,тъкмо повод да не сънува кошмари  Mr. Green

Може пък да и вързал синьо мънисто против уплах, знаеш ли !  Laughing Да ти кажа, направо ми е жал за него - хич не го харесвам, изобщо не вярвам в добрите му намерения, ама пък не заслужава чак това ! Laughing

# 710
  • Мнения: 0

Лагуни, тук сме далеч от такъв повърхностен сюжет.Фърат не е само смъртен враг, това е изверг,  чудовище.
К може да съчувства на Д, да извърши добрини за нея, но за нещо повече, абсурдно.
За мен подобна връзка би била извратена.



Но какво общо има дъщеря му с това, че той е безжалостен убиец? Тя няма ли право на щастие?Личи си, че е много свястно момиче.
А той когато е бил дете, дали е бил такъв?Какво е отключило в него жаждата за насилие?И него майка го е раждала.Но това е друга много дълга и сложна тема...

# 711
  • Мнения: 1 012
Чудя се Симай дали беше девичка, щото нали я пита дали е пълнолетна  Rolling Eyes

В това и до момента съм убедена. Поставете се в положението на Кузей. Спи със случайно момиче, което взима за лека жена, т.е.професионалистка и в един момент се оказва, че той е първия й мъж.
Най-резонно е да попита дали е малолетна.  Няма друго обяснение за този въпрос. Що не я попита преди секса. Още в бара.

Е значи все пак едно сефте има, не е съвсем капо  Crazy Ама как в бара, бе, джанъм, такива работи питат ли се?  Laughing Той не преливаше от акъл тогава...

И аз хич не го харесвам Баръш, ама пък му се падна баш кадъна! То, каквото сам си направиш... и Кузей не може да ти го направи.

Лагунче, то тепърва ще й се разбере ролята на Дениз, симпатична ми е, никак не искам да има общо с дейностите на баща си.

# 712
  • Мнения: 3 371

И аз хич не го харесвам Баръш, ама пък му се падна баш кадъна! То, каквото сам си направиш... и Кузей не може да ти го направи.


 Joy Joy Joy Joy

Симай може и да е била девствена, ама не във физиологичния смисъл на това понятие.  Wink

# 713
  • Мнения: 1 012
Даа, то само техническата част е липсвала  Whistling То пък Джемретина е една девственица, като погледнеш от такъв аспект  Shocked

# 714
  • Мнения: 2 282
Днес дочетох анонса, пише че Фърат взима мерка да спаси Дениз. Хич не ми хареса. Ще отвлече
Джемрето. И пак ни вкарват в схемата.

# 715
  • Мнения: 0

Лагунче, то тепърва ще й се разбере ролята на Дениз, симпатична ми е, никак не искам да има общо с дейностите на баща си.

Няма, сигурна съм, Роминка.Нали поясниха ,че тя го ненавижда, че го смята за най- ужасният човек , когото познава.Толкова съм доволна, че я вкараха в сериала.Изобщо не смятам, че би било повърхностно и елемнтарно ако решат да ги обвържат с Кузей.Тъкмо напротив.И аз като теб се надявам да се разгръща образа и.Има огромен потенциал да излезе една много завладяваща история.А Зейнеп...Кузей чувства  вина пред нея.А тя го обича.Така жално гледаше след него....И по тая линия е вероятно  да изкочи нещо.

# 716
  • Мнения: 0
Днес дочетох анонса, пише че Фърат взима мерка да спаси Дениз. Хич не ми хареса. Ще отвлече
Джемрето. И пак ни вкарват в схемата.

Трябва да дойде дългоочакваният момент с целувката...

# 717
  • Мнения: 33
Искам да попитам защо тази седмица няма серия на филма.И да попитам къде мога да гледам преведени сериите освен във вики на части защото е по-хубаво цялата серия да си върви на голям екран.Искам да кажа на всички които полагат труд за филма дстрахотни сте благодаря ви от сърце.Чакам отговор с нетърпение.

# 718
  • Мнения: 1 012
Аз това и очаквам, да се случи нещо между нея и Кузей, но не съм много убедена, да видим дали той ще си играе игрички, или ще вземе да я спасява. Тогава евентуално се надявам да я види с други очи  newsm78
Милене, тук се празнува Байрям, така че никой не е на работа и не се излъчват сериали. Преведен едва ли го има другаде качен, освен на турски разбира се.

# 719
  • Мнения: 33
Благодаря за бързия отговор.

Общи условия

Активация на акаунт