Kuzey Güney-Север - Юг ﻉ Турски сериал с участието на Къванч Татлъту - 46

  • 35 146
  • 730
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 33
А за другия ми въпрос за гледането на преведените серии.

# 721
  • Мнения: 0

Кузей на всички иска да помогне, само на себе си дето не успява...Очаквам да позволят на Дениз да прояви разбиране към него и му прости.Иначе тя е умна дама, ще прозре бързо що за човек е Кузей, и очаквам както и преди писах да обедининят усилия.Той и каза, че не мрази нея , а баща и.

# 722
  • Мнения: 1 012
Редактирах си поста, сигурно не си видял. Не знам някъде другаде да се качват преведени.

# 723
  • Мнения: 2 282

Кузей на всички иска да помогне, само на себе си дето не успява...Очаквам да позволят на Дениз да прояви разбиране към него и му прости.Иначе тя е умна дама, ще прозре бързо що за човек е Кузей, и очаквам както и преди писах да обедининят усилия.Той и каза, че не мрази нея , а баща и.
И аз очаквам да му помогне. Но ситуацията ще е патова. Джемрето срещу Дениз.

# 724
  • Мнения: 3 371
Даа, то само техническата част е липсвала  Whistling То пък Джемретина е една девственица, като погледнеш от такъв аспект  Shocked

 Joy Joy Joy Нали ?!

Все забравям, че живееш в Турция, джанъм ! ooooh! Кажи ми, моля те, колко време продължава Курбан Байряма, до кога е ?

# 725
  • Мнения: 1 012
2 дни е, по принцип, утре и на 26, но ще продължи до неделя  Mr. Green
Сега ще пусна новата тема, че утре имам много за готвене и други дейности. И да се почерпим  Wink

# 726
  • Мнения: 3 371
2 дни е, по принцип, утре и на 26, но ще продължи до неделя  Mr. Green
Сега ще пусна новата тема, че утре имам много за готвене и други дейности. И да се почерпим  Wink
Много ти благодаря ! Hug

# 727
  • Мнения: 1 012
Момичета, заповядайте в НОВАТА ТЕМА

# 728
  • Мнения: 0
Само знам,че Джемре влиза в затвора, но не знам защо. Мисля, че Зейнеп прави нещо... Кузей е на свиждане на
Джемре и и казва, че ще я чака да излезе Simple SmileSimple SmileSimple Smile

# 729
# 730
  • Мнения: 1 012
Благодаря, пренасям поста ти в новата тема   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт