Фраксипарин, Клексан и Аспирин Протект - Тема 6

  • 93 758
  • 777
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 215
Действително не се съхраняват в хладилник тези инжекции. Освен това, ако не са със стайна температура, а са студени, поставянето им е много по-болезнено  Peace

# 16
  • Мнения: 535
На лситовката пише и да не се слагат инжекциите повече от 10 дни, така че не виждам защо да не попитам. И да, ако наистина трябва да се държат в хладилник, ми е интересно как се траснпортират. Плюс факта, че въпросът като цяло беше към bamboo.

Аз пък препоръчвам незаяждане  Peace

# 17
  • Мнения: 1 544
Моля ,в такъв случай да се уточнява кой може да ти отговаря и кой да мълчи  Peace
Въпросът за поставянето на препаратите при бременност и неяснотите около това,са обсъждани надълго и нашироко.

Апелирам към четене преди да се пишат глупости,наистина

# 18
  • Мнения: 535
НЕ съм казала някой да мълчи, естествено, че ако можеш да отговориш, ще отговориш, нали темата е за помощ... и точно за това винаги ми е било странно как някои неща се окачествяват като "глупости" - ако за теб е глупост, защото вече си "вряла и кипяла" в тази ситуация с терапията и повечето неща са ти ясни, просто помисли, че за останалите не е така ...  както много добре е известно в тези теми сме все жени, които вече са преживели N брой неуспехи и е нормално да се притесняваме дори и за "глупости"...

Както и да е, извинявам се на останалите за излишния диалог, който се получи, но наистина много тъпо се почуствах след тази реакция.

# 19
  • Мнения: 781
Моля ви момичета ако имате да изяснявате нещо направете го на лични престанете да спамите темата цял ден!!!

# 20
  • София
  • Мнения: 374
Zagorka Clexane не се съхранява в хладилник, така че няма проблем. Ин витро процедурата ми беше в Истанбул, откъдето ми беше предписан Клексан 0,4 от началото на бременността до края заради протромбиновия ген. Аз си донесох от там в началото, а после ми носеха от там. Първо в България вечно има проблем с доставките, второ в Турция лекарствата са с 8% ДДС и са по-евтини, трето в последствие се оказа че с 0,4 минавам в терапевтична доза и проф.Паскалева ми го намали на 0,2, който в България не се продава и бях принудена да си го купувам от аптеки в Истанбул или Одрин.
Ако някой се интересува да ми пише на лични моля.

# 21
  • Мнения: 1 544
Може би наистина е добре листовките да се сложат на първа страница.
Нищо лично,аз поне не го приемам така,за да се изяснявам на лични. Peace

# 22
  • Мнения: 441
Може би наистина е добре листовките да се сложат на първа страница.
 


Би било добре  Peace

# 23
  • Мнения: 370
Запис и от мен, успех на всички момичета на терапия  Hug

# 24
  • Мнения: 128
Здравейте момичета, аз съм нова по форумите. И аз съм с рискова бременност и преди 4 дни видях  EFP . Аз също съм на терапия фраксипарин или клексан 0.4 и аспирин. Може ли да кажете на каква цена купувате инжекциите. Благодаря ви предварително.  bouquet

# 25
  • Мнения: 1 661
Купувам Фраксипарин на 4,40 лв на брой.

# 26
  • Мнения: 272
Здравейте момичета, аз съм нова по форумите. И аз съм с рискова бременност и преди 4 дни видях  EFP . Аз също съм на терапия фраксипарин или клексан 0.4 и аспирин. Може ли да кажете на каква цена купувате инжекциите. Благодаря ви предварително.  bouquet

Аз съм на клексан. Най-евтино съм го намирала в аптеки Марешки, 7,06 лв. Взех го в понеделник. Фраксито е значително по-евтино. Peace

# 27
  • Мнения: 1 661
Фракси 0,3мл е 4,40. 0,4 мл е 5 лв и нещо. Peace

# 28
  • Мнения: 128
много ви благодаря за отговорите, момичета.  smile3525. На мен ми препоръчаха да сменям фраксипарин и клексан през месец. Затова се интерсувам от цената и на двете инжекции. А някой да има инфо как вървят в Турция и Гърция? Може да се опитам да поръчам чрез познати.

# 29
  • Мнения: 971
Здравейте и от мен.
Записвам се да следя темата понеже съм предразположена към тромбоза. Следващия месец ще започваме втори опит и докторката ми пусна това изследване, което за съжаление показа този резултат. Каза ми че след трансфера трябва да започна да си бия лекарство за разреждане на кръвта. Още не съм успяла да изчета всички неща по темата.
Успех на всички.

Общи условия

Активация на акаунт