Съседа ми е...

  • 7 221
  • 47
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9 050
може да иска да те ощастливи  Joy

# 16
  • Мнения: X
Съседът ми е гей, живее сам с дъщеря си;-)непрекъснато влизат и  излизат мъже и деца от апартамента му,много е странен,не поздравява,но пък използва разкошен парфюм и се облича много добре.Нали ви казах,че е гей,има вкус Laughing

Това в червено много ме притесни. ooooh!

# 17
  • Мнения: 106
LadyLady , а поне визуално и физически заслужава ли си?


Симпатичен е, но е леко плешив. Ама като се замисля за плешивите все хубави неща съм чувала  Laughing

# 18
  • Мнения: X
...постоянно разгонен. Под мен живее един млад симпатичен мъж с майка си. Докато майката работи през деня, нашия набляга на каналите за възрастни, защото в хола си чувам едни приглушени стенания. По-лошото е, че често се засичаме по стълбите (все майстори нещо по входа) и ми се усмихва, гледа ме в другите очи и ако нося нещо към мазето иска да идва да ми помага...В началото ми беше забавно, ама вече се дразня, ама си трая де. Имате ли подобни случки със съседи или просто странни комшии?

Завид, завид.
Моите съседи са психопати - немалка част  от тях Laughing
И моите. Многократно съм споменавала за тях по темите.

# 19
  • Стара Загора
  • Мнения: 434
Много е важно какви са ти съседите за теб самия и за семейството!!

# 20
  • София
  • Мнения: 2 217
И до нас точно има един такъв пич, който се ожени и разведе за два месеца...Сега често го посещават едни страхотни каки в различни костюмчета - последната беше полицайка....Аз, мъжът ми и тя се возихме в асансьора.....Спогледахме се с моичкия и двамата в хор: леле....готино... Laughing
Та, откъм апартамента му честичко се чуват любовни вопли....Не ми пречи....
Момчето е свежар и често ме заговаря на стълбите, но....той е мъничък...Аз обичам 40+.....А и все пак ме заговаря, не ме сваля....Не мога да се похваля с патологично внимание от комшо.... Laughing

# 21
  • Мнения: 130
Че то през деня има ли такива канали? Търсила съм, не е като да не съм търсила...

# 22
  • Мнения: X
 е симпатяга ,който живее с приятелката си ,която не е такава симпатяга. Работлив и никога не съм чула от тях шумове по тази тематика,ама то след 15 години връзка какво и да очакваме  Joy Joy
Че то през деня има ли такива канали? Търсила съм, не е като да не съм търсила...
Има,има -по всяко време има  Flutter

# 23
  • София
  • Мнения: 2 217
Платени са тези дневни канали.....При нас поне Wink

# 24
  • Мнения: 4 586
Че то през деня има ли такива канали? Търсила съм, не е като да не съм търсила...
Мъжът ти е керпеден, свиди му да плаща за пълен пакет на кабеларката.


А за авторката, съседът ти в заглавието трябва да е с пълен член, "е" е глагол, а "съседа" - подлог.

# 25
  • Варна
  • Мнения: 1 892
 Hug За темата! Аз все съм по квартири и все луди съседи!Даже брокерките като ги питам има ли луди в блока ме гледат странно и се чудят какво да ми отговорят! Laughing
Та ,в предната квартира врата до врата с шизофреник!Беше мил ама като си пийнеше,издивяваше :пее,вика....
Сегашният съсед отдолу и той не е в час! Пенсия при това май глух newsm78.Всяка вечер до 01;00ч телевизора е усилен на макс.Чашата ми преля една вечер в 03;00ч като '"взриви с мач".Като ,че ли бях в тях то коментаторите ги чувах кристално.Едва се сдържах да не сляза веднага в тях да се запознаем! #Cussing outНо на сутринта за добро утро му звъннах да се запознаем #2gunfireЕ ефект няма особен.Ама аз съм над него и мога ако реша да го тровя повечко000000 Flutter

# 26
  • Мнения: 106
Че то през деня има ли такива канали? Търсила съм, не е като да не съм търсила...
Мъжът ти е керпеден, свиди му да плаща за пълен пакет на кабеларката.


А за авторката, съседът ти в заглавието трябва да е с пълен член, "е" е глагол, а "съседа" - подлог.
Пълният член вече не е това което беше...

# 27
  • Другата България
  • Мнения: 37 837

А за авторката, съседът ти в заглавието трябва да е с пълен член, "е" е глагол, а "съседа" - подлог.
hahaha hahaha Joy   

А съседката ти е? newsm78 Wink

# 28
  • Мнения: 2 674
Съседът ми е гей, живее сам с дъщеря си;-)непрекъснато влизат и  излизат мъже и деца от апартамента му,много е странен,не поздравява,но пък използва разкошен парфюм и се облича много добре.Нали ви казах,че е гей,има вкус Laughing

Това в червено много ме притесни. ooooh!
абе,мислила съм го,не е като да не ми е направило впечатление,но....

# 29
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 305
Косъмът на съседката срещу мен не е чист, защото преди седмица в двора ме налетяха цивилни полицаи, които ме сбъркаха с нея. Сега се озъртам на всяко излизане Grinning

Общи условия

Активация на акаунт