Съседа ми е...

  • 7 223
  • 47
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 127
Моят съсед пък вече е ерген... След като натири жена си, която готвеше у тях и носеше сготвеното на... любовника си.

# 31
  • София
  • Мнения: 23 130
Нашият съсед е пияница с вид на чироз. На 58 години е, а изглежда поне на 70. От пиенето му се е изпарило значително количество мозъчни клетки и говори някакви врели-некипели, нищо смислено.
В общи линии е безобиден, но адски досаден.

# 32
  • Мнения: 814
Съседите ми са семейство на средна възраст ,децата им вече не живеят с тях.Толкова тесногръди и завистливи хора са.Съжалявам ги , че вместо да се наслаждават максимално на собствения си живот се чудят как да вгорчат чуждия.

# 33
  • Другата България
  • Мнения: 37 837
Нашият съсед е пияница с вид на чироз. На 58 години е, а изглежда поне на 70. От пиенето му се е изпарило значително количество мозъчни клетки и говори някакви врели-некипели, нищо смислено.
В общи линии е безобиден, но адски досаден.
Оффф, мислих много дали да разкажа за моя, ама ще го направя в крайна сметка, поне съчуВствие да получа.... Confused Абсолютен алкохолик, а не е стар-на 45 е, но от алкохол и плюскане се е хем надул като плондир, хем посинял като препарат за пръскане на лозе Mr. Green речника му се изчерпва до 3-4 псувни, които основно са предназначени за жена му или някой от останалите съседи, дръзнал да му направи забележка за изхвърлен фас или изхрачена..... newsm61
Та летния сезон ми е кошмар. Принудих се да си сложа климатик в спалната заради него, за да мога да си затварям вратата и прозореца.Поради жегата той през лятото живее на терасата, която имам "късмета" да  долепена до моята такава на спалнята само едно по-дебело стъкло ги дели. Та до към 24 -01 часа там яде и пие, и това е съпроводено с пиянски песни, тропане, викане, уригане, хълцане, пърдене и всякакви подобни звуци, които поради отворения прозорец и врата на моята спалня правят нещата да изглеждата така все едно се намира до мен в стаята. След приключване на този ритуал се изнася дюшек и на него се спи през нощта, като това пък е съпроводено с мощно хъркане. Пробвах с тапи за уши, донякъде спасяваха положението, но донякъде......и се принудих да сложа още един климатик и да спя през лятото на него през нощта и на затворен прозорец Confused Говорили сме с него, и с добро и с лошо, отговора е-като ти преча си сменяй жилището.Баща му беше същия, лека му пръст, веднъж запали мазетата долу, но той поне там пиеше, не в апартамента. Голямата му дъщеря на съседа отдавна се изнесе, и малката е на път, жена му още стои, и всички се чудим защо, но сигурно тя си знае. А най-фрапантното е, че работи като шофьор на маршрутка Shocked, аз затове си ходя пеша. Laughing
Е, оплаках ви се. Hug

Последна редакция: сб, 20 окт 2012, 18:08 от Merri_An

# 34
  • Мнения: 2 674
 Еее,Merri_An ,твоят просто изби рибата #CrazyЕгати гнусната гад!

# 35
  • Другата България
  • Мнения: 37 837
Поведе в класацията, нали? Mr. Green

# 36
  • Мнения: X
Поведе в класацията, нали? Mr. Green

Съчувствам ти  bouquet

# 37
  • Мнения: 10
Явно жените във форума са много готини, но имат гадни съседи. Wink

# 38
  • Другата България
  • Мнения: 37 837
Явно жените във форума са много готини, но имат гадни съседи. Wink
Явно, и да ти кажа понякога си мечтая за таван като твоя. Wink Без съседи по възможност. Stop

# 39
  • Мнения: 4 553
А най-фрапантното е, че работи като шофьор на маршрутка Shocked, аз затове си ходя пеша. Laughing
Е, оплаках ви се. Hug

То си е за оплакване!  Shocked Сподели поне по коя линия кара, да знаят съфорумките да я избягват!
Пффф, направо ме потресе ти... В какви кооперации живеете бе, хора?! Чукам на дърво, че са ми свестни съседите и разчитам на тях, и ключове от апартамента оставям, и притеснения нямам с тях.

# 40
  • Другата България
  • Мнения: 37 837
А най-фрапантното е, че работи като шофьор на маршрутка Shocked, аз затове си ходя пеша. Laughing
Е, оплаках ви се. Hug

То си е за оплакване!  Shocked Сподели поне по коя линия кара, да знаят съфорумките да я избягват!
Пффф, направо ме потресе ти... В какви кооперации живеете бе, хора?! Чукам на дърво, че са ми свестни съседите и разчитам на тях, и ключове от апартамента оставям, и притеснения нямам с тях.
Grinning Grinning Споко, ако беше в Сф досега да съм го направила, аз живея в Абсурдистан, то и затова са такива хората... Sad от кол и въже събрани, е имам и свестни разбира се, не са всички идиоти, но те такива зрънца ме карат да се замислям наистина за смяна на жилището. А тъкмо си го направихме по наш вкус всичко....

# 41
  • Мнения: 2 127
Поведе в класацията, нали? Mr. Green
То по-добре да не беше... Sick Съчувствам ти, нищо ли не може да се направи с този индивид?

# 42
  • Другата България
  • Мнения: 37 837
Нищо за съжаление. Като беше по-млад и не беше на този етап /по-малко пиеше/ ежевечерно бяхме свидетели на скандали с жена му- след 23 часа викане, блъскане, тряскане, чупене.....и побоища дори, за което сме викали и полиция няколко пъти, но те дойдат, направят забележка и си тръгнат, жена му мълчи и не смее да се оплаче, защото няма къде да отиде.На другия ден или ще се изпикае на вратата ни, или ще си изхвърли пепелника пред нея, звънеца ни чупи.....такива простотии и ние се отказахме. Tired Преместих детето в друга стая, но ние си останахме там, той апартамента не е кой знае колко голям. И от 2-3 години етапа е по-гореописания ooooh! верно че е през топлите месеци само, ама това лято ми се видя......безкрайно  Laughing Заради него съседите над него и под него са си зазидали терасите и са ги направили на стаи Shocked, но при нас няма как, защото ни е единствената открита тераса, другата и ние сме обособили на малък бокс с изнесена кухня и не може и тая да преустройваме заради простаци. Не че не може, не искаме....засега.

# 43
  • София
  • Мнения: 23 130
Явно жените във форума са много готини, но имат гадни съседи. Wink
Аз може и да не съм готина, но със сигурност се съобразявам със съседите и се стремя да не преча на околните.

# 44
  • Мнения: 386
Доста съседи съм имала, някои от тях са били свестни  Laughing
В София - преди да се изнеса на квартира - всички около мен бяха пенционери.Нечуващи.Особено този отдолу.Нямаше нужда ние да включваме ТВ, спокойно рабирахме новините от неговия.
После,като се изнесохме с мъжа на квартира попаднахме на див чалгар (извинете за определението),който нощем работеше като охранител в дискотека в Студ.  град, а като се наспи през деня най-често между 16:00ч и 18:00ч) пренасяше чалга дискотеката у тях.Така надуваше Преслава и Галена, че ние вкъщи не чувахме телевизора си.Сръбско също слушаше.Покрай него запомних пропева на една (в тогавашния момент) известна песен.
Тук,където живея сега съседите са пенсионери.Всъщност повечето са съседки.Страхотни клюкарки - знаят всичко за всеки.Оглеждат се ,ослушат се и ръсят клюки постоянно.Пое съм спокойна, че ако закъсам за чаша захар или 1-2 яйца, все ще има от кой да взема.

Съседи - много.Стигнала съм,обаче до един много важен извод - където и да се преместиш, съседа с бормашината ще те намери....

Общи условия

Активация на акаунт