Всяка мама чака с нетърпение на МАЙското бебче първото движение!

  • 31 202
  • 730
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 326
За запека(въпреки, че при мен по-често е обратното) на мен ми помага компот от грозде.От малка го мразя, защото не ми е вкусен, а и ми влияе разхлабващо.Баба ми, обаче, упорито го прави и аз си имам по 3-4 буркана за запечени моменти  Laughing  Странно защо, прясното грозде не ми влияе така.

# 31
  • София
  • Мнения: 4 884
Мон,ако четеш,мила,последно какво стана,на дуфастон ли си остана или си все утрогестан.Искам да ти кажа,че лекарите по репродуктивна медицина,сиреч за проблемните бременности,изписват утрогестан PeaceСмята се за по-силен,ако мога така да се зиразя,аи поради естествения произход на прогестерона в него,както и Аня написа,се усвоява и действа по-бързо Peace

# 32
  • Мнения: 1
Записче и от мен   bouquet

# 33
  • Мнения: 1 090
Добро утро!
Анум,   bouquet за новата темичка!

Относно пола на бебето - искаме да го знаем предварително, но няма значение какво ще е. С първото ми дете, технологиите не бяха толкова напреднали и узнах пола 2 дни преди да родя.  Wink В това също има голяма тръпка.

# 34
  • Мнения: 19
Здравейте и от мен!Много хубав дизайн!Исках да ви питам дали има смисъл да си правя рбхс?В 12седмица ще ходя на рфм,при Атанасова?Отзиви за нея?

# 35
  • Мнения: 0

Здравейте и от мен отново майски мами Simple Smile Скоро не съм се включвала, но едваааам ви изчетох. Направо нямате спирка. Представям си какво ще стане за 9 месеца  Shocked
Та направо по темите Simple Smile
Анум - Една малка поправка ако можеш да направиш  на първа страница - първа бременност ми е  Hug
Относно хормоните.... Хора аз полудявам, направо не съм същата от както забременях. Снощи така се разкрещях на един приятел, че после един час му се извинявах  Embarassed
За пола - ние залагаме какво ще се бъде  Joy Аз съм за момиче, ММ - каквото дойде, сестра му каза момче, майка му момиче  Joy Та ще видим накрая, кой ще познае...
Иии относно главоболието, мен направо ме цепи главата днес, но мисля, че ми е ниско кръвното и по-късно мисля да пробвам с кафе. чао за сега мили мами, да знаете, че аз може да не пиша редовно, но ви чета всеки ден Simple Smile Hug

# 36
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Мон,ако четеш,мила,последно какво стана,на дуфастон ли си остана или си все утрогестан.

На 3п по 2т Дуфастон съм все още, защото от четвъртък вечерта не съм ходила на лекар, а сама не смея да си го сменя ...
В болница не мога да си позволя да остана за момента, няма на кой да оставя сина ми, така че само полежавам вкъщи и чакам да ми мине... Ако няма извънредни ексцесии, във вторник съм пак на лекар.


Не се притеснявай, че не спира кървенето  Stop Аз от едно отлепване кървях три дни, без да се е влошило- просто организмът се доизчиства. После премина в зацапване и накрая спря. Щом твоето е свързано с цикъла, мисля че е нормално да си продължи няколко дни, така че спокойно  Hug


Дано да си права Hug
Аз вече толкова свикнах с постоянното стоене на тръни, че даже не ми прави впечатление...  Crazy Mr. Green


Получавам някакви крампи постоянно в мускулите,чела съм че са характерни за бременността,но мислех,че по-нантък се проявяват newsm78

И аз имам подобни схващания ... не знам нормално ли е, но вече ми е толкова "изтръпнало" отвсякъде, че спрях да се вглеждам във всичките си оплаквания... седя си като добиче и си трая  Mr. Green Simple Smile
Имаха обаче май нещо общо с магнезия ... аз и на корема сякаш имам, не е контракция, ами друго... не мога да го обясня  Crazy, за няколко секунди само.

Относно секса - аз имам официална забрана до второ нареждане  Crossing Arms
Но тези, които нямате проблеми, стига да ви е кеф, няма лошо  Wink

За главоболието не знам...

Изследвания на кръв, урина, кр.захар, МБ и цитонамазка си пуснах, преди 2-3 седмици беше, не помня точно, а не ми се ходи сега да проверявам.




# 37
  • Мнения: 60
Здравейте сладурки! Simple Smile докато ви изчета и то трета страница на новата тема.
Доста неща сте изписали и изкоментирали Simple Smile)
Да си призная темата за секса ме заинтересува сериозно, но за съжаление не мога и да си помисля за такова изживяване.Продължава да ми се гади и сутрин и вечер , че даже и през нощта. Пробвах с лимон както бяхте писали -  е няма ефект  Sad През деня когато хапна е ок, но бързо ми става тежко и положението пак не е розово. С първата бременност въобще не беше така, сега сякаш имам торнадо в корема  Embarassed
На БХС смятам да отида и ФМ смятам да правя, макар че моя доктор смята, че нямам никакъв повод за притеснение, нали си ни знете бременилските душици от всичко се плашат Simple Smile
Пожелавам ви хуабв ден и приятна почивка (за тези които не са на работа като мен)

# 38
  • Мнения: 0
malkogad4e аз съм съпричастна с теб Simple Smile На работа съм и то с главоболие Sad

# 39
  • Мнения: 122
Аз от това главоболие чак  повръщах днес Sick ... хапнах си спокойно... и веднага след това беж към WC-то  Sick За първи път ми се случва.... Сега отивам малко да пазя леглото пък дано следобед съм по-добре.... че съм и на работа довечера  ooooh!

# 40
  • Мнения: 0
Май днес е деня на главоболието Sad

# 41
  • Мнения: 263
Здравейте.  Hug
И аз да се запиша. Анум, мерси за хубавата темичка.

Хайде, дано на всички да им минат главите и да се наслаждават на хубавия ден!   Nature Sunny

# 42
  • Мнения: 4
 lozenec_girl, много позитивно и приповдигнато звучиш, радвам се като те виждам/чета такава слънчева   bouquet Успех на БХС и да се похвалиш  Hug
  mirence, честита ти официална многодетност  Grinning И на мен много ми се иска да си ги имам трички  Heart Eyes
 За киселините- знам, че са нещо страшно, но недейте да смучите Талцид- някои лекари казват, че е безвреден, но не е. Аз ги борех със сода и някакъв сироп, който не помня как се казваше, но ако питате в някоя хомеопатична аптека ще ви препоръчат Simple Smile
 Крампи имах доста преди бременността, аз съм и с плоскостъпие и съм се събуждала през нощта от болки  ooooh! Пиех Калмацин по едно време; сега с магнезиевите системи нямам такъв проблем  Mr. Green  
 Имах страшно главоболие когато  Sick много- от обезводняване. С много течности и масажи се оправих. И парацетамол съм пила. За аспирина съм чувала противоречиви мнения  Thinking
 Разбрах че при вас е много хубаво времето, така че марш на чист въздух  Naughty Аз събирах слънце на терасата, а сега отивам в кухнята да забъркам нещо сладичко  Blush

Последна редакция: сб, 20 окт 2012, 12:49 от Анум

# 43
  • Мнения: 44
Амур благодаря ти за хубавата тема,ама мн пишете,не мога да насмогна...сега и мъжа ми си е вкъщи и трябва и на него да му обърна внимание и за темата няма време....
аз се чувствам добре,а и може би защото и милото си е вкъщи....Simple SmileSimple SmileSimple Smile
с нетърпение чакам да дойде понеделник да видя бебето,а и още по щастлива ще съм ако мъжа ми си остане до понеделник,за да може и той да види бебока

# 44
  • Мнения: 4

Мен ме е страх да правим секс Sad. В същото време нямам и желание за това. ММ пък не настоява, явно го е страх за бебето. Сигурно съм единствената на света - но минала бременност не сме правили секс /малко ме е срам да си го призная/, сигурно и тази ще е така. Тия гадни контракции /от 5-ти месец/ още повече го направиха немислимо. Но после беше страхотно. Преоткрихме го Simple Smile


Не си единствената и ние сме така.Мъжо си знае.Още като му казах бременна съм и край.Мнооого ме е страх.Пък то насила не се получават тези неща.

Анум благодаря ти за темичката   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт