ЮНСКИ ЮНАЧЕТА -Тема 116

  • 63 851
  • 468
  •   1
Отговори
# 90
  • Пловдив
  • Мнения: 746
Здравейте, момичета! Честита Коледа! Жела на всички здраве и усмивки!
viper, ужасно много съжалявам. Нека Новата година ви донесе много радости. Бъдете здрави и се радвайте на Кати.
А аз си мислих, че на нас са ни се случили неприятни неща преди празниците. Но сега осъзнавам, че не е така. Най важното е да сме живи и здрави.
В къщи ни  се развали климатика, после бойлера......Бойлера го оправихме, две седмици се мъчихме и разправяхме със стария климатик и накрая си купихме нов. Да са ни живи и здрави мама и татко, че ни помогнаха.
Иначе изкарахме хубава Коледа. Марина беше много щастлива. Днес е на градина, но са сборни групи. Влезе милата спокойна, но на мен ми се сви сърчицето, ново място, нови госпожи, нови деца. Дано има повече от нейната група.
Много съм доволна от подаръците на Марина, които избрах, тя също.
Весело посрещане на Новата година.

# 91
  • Мнения: 310
viper,прегръщам те искрено. Hug
Пожелавам ти сили да продължиш напред.То направо много ти се е насъбрало. Hug

Спрях Емито от сборните групи,че да не лепне нещо.Иначе се радваха на подаръците,хапване и така.

# 92
  • Мнения: 226
viper, пожелавам ти всичко лошо да отмине със старата година и да ви предстоят много, много светли и щастливи моменти праз 2013г.!  Hug Heart Eyes Hug
 Да ви кажа, под секрет и аз си мислех : "Хайде, да минава тази кошмарна година и с нея да си отидат всички неприятности!" Дай Боже, за всички ни!  Praynig  Нинка, и при нас към края на годината, точно преди празниците като ни тръгна-а.... Sad
Вайпър,  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug  

# 93
  • USA
  • Мнения: 94
viper,много съжалявам Sadсилни преградки
 Пожелавам на всички една  щастлива нова година,много здраве и само положителни емоции:)))
Иначе и ние сме добре,на гости при свекърва ми във Флорида сме,топло и приятно е

# 94
  • София
  • Мнения: 2 132
Viper, много съжалявам за случилото се! Прегърни малката Кати и ще видиш, че света е в ръцете ти!
Пожелавам на всички новата година да е много по-добра, спокойна и щастлива!
По Коледа бяхме с с бабите и дядовците. Голяма драма, че дядо Коледа е минал през комина и оставил подаръците при едната баба. Моника на всеки подарък с крещеше " Дядо коледа покажи се!" . При другата баба дядо Коледа дойде, каза ѝ, че специално за нея е дошъл и тя беше на седмото небе. Получихме много подаръци и хич нямам идея как ще ги закараме. Моника е  с много нови играчки, най-много се зарадва на къщата за кукли, а за нас беше най-интересно като получи микрофон на стойка и китара, коледна програма не ти трябва  Mr. Green
Петя, слаадките ти както винаги изгледжат разкошно!
Белла и твоята торта- също! И свекърва ми беше направила страшно вкусна торта на Коледа ммм... Щом съм се амбицирала да направя и аз...

# 95
  • Пловдив
  • Мнения: 746
Джери, голяма скица е Мони. Марина пък изобщо не гореше от желание да го среща Дядо Коледа. Толкова се радваше на подаръците, че изобщо не се сети за него.  Mr. Green
И тя много си играе с къщата за кукли от Джъмбо. И си говори, наказва кучето на терасата, защото разхвърляло.....абе доста се занимава. И торти много хубави прави с пластелина, но и аз й помагам де.
Едни карти на Клевър Бук получи в които пише с маркер и после изтрива. Много "учим" с тях-тя така казва Simple Smile
Вчера като я взех от градинката и първото което ми каза беше: "Мамо, много хубаво беше" Та днес съм по спокойна. Даже вечерта се похвали на баба си, че била в друга група.

# 96
  • Мнения: 456
viper, много мъчно ми стана като прочетох Cry Много съжалявам за случилото се! Силни прегръдки и от мен!
И ние от 2-ри сме в сборна група и ми се е свило сърцето. На 15-ти когато беше работен ден го пуснах до обяд за първи път в сборна група и никак не беше очарован. Когато отидох да го взема останалите деца тъкмо бяха легнали, той ме чакаше седнал на една масичка със супер трагично изражение - изглеждаше така сякаш всеки момент ще се разреве. Каза че не иска повече да ходи в групата за батковци, че били лоши и че никак не било хубаво - не знам по каква логика бяха смесили 1-ва и 4-та група Rolling Eyes Сега пак сме при тях...

# 97
  • София
  • Мнения: 2 132
В нашата градина са сборни групи почти от началото на месеца. Няма парно на вторият етаж и всички групи са на първия. На Мони естествено много ѝ харесва, тръгва си с рев, но аз гледам да не я водя, когато мога. Отсъствията се извиняват служебно, не ми се ще да са 50 деца на едно място, масите една върху друга, за да има място за походни кревтчета...
Ние не отстъпваме от масата от коледа до нова година, и в момента попивам винце с лаптопа на масата  Mr. Green Наздраве, момичета!

# 98
  • Мнения: 226
Наздраве, Джери! Wink Laughing Голяма сладурка е Мони! "Дядо Коледа къде си?" Ха-ха... Laughing Нинка, и адашката е голям образ! Ще наказва кучето.  Представих си я.  Laughing И нашата Маринка беше в сборна група преди празниците (сега е на гости при баба си и дядо си) и също и хареса. ivi_81, и при нас беше така - бяха са по-големи деца. Не е добре  и според мен, ама нали е временно...
Ние, пък не се справихме много добре с "легендата" за дядо Коледа (не се постарахме, явно). Като питаме Марина от кого и е даден подарък казва: Това е от леля/баба... за дядо Коледа. Simple Smile.(Тази година не се събрахме у нас на Рождество Христово, та се наложи да си "обираме" подаръците от всеки по отделно )
 

# 99
  • Мнения: 143
Viper много съжалявам за случилото се и ти пожелавам от сърце новата година да ви донесе само положителни емоции! Hug Praynig

Петя много нелепа смърт наистина.

Момичета със закъснение ви честитя Коледата!
Децата много се зарадваха на подаръците хапнахме пийнахме събрахме се родата  Grinning

Кати я спрях от градина защото искаше и тя ваканция като батко си а аз и доста почивни дни имам а тази вечер отивам на банкет и после чак на 02.01. съм на работа.

Усмихната и спокойна вечер ви желая  bouquet

# 100
  • Мнения: 111
Viper   Hug много се натъжих като прочетох, пожелавам ви през новата година само хубави мигове!
Големи скици са тия деца с този Дядо Коледа Simple Smile))
Аз на Гого започнах подаръците да му ги давам седмица преди това тази година основно музикални....първо му дадох китарата и когато разви леко струните идва взе ми телефона и вика "кой е номера на Дядо Коледа" и аз  Shocked ......а то какво било искал да му каже че китарата била счупена  Laughing

# 101
  • Germany
  • Мнения: 7 983
Viper, много съжалявам за случилото се... Дано новата година ви донесе много щастие и късмет!
Честита Коледа и весели празници на всички!

# 102
  • USA
  • Мнения: 94
Happy New Year!!!
Да е здравна и успешна!

Весело изкарване на всички Simple Smile

# 103
  • Мнения: 310
Честита Коледа и Весела Нова Година!

Geraldine Hug,
Петя,тази година ме е хванала като теб музата за сладки и торти.Сега за нова година правя нова с фондан.Ще я покажа!
Нелепа случка със шефа.

И Емито като стана и очакваше да го види при елхата на 25....питаше ме ...Що го няма?
Като бяхме в един магазин,попита продавачката ...ще ми дадеш ли подарък?
 Simple Smile

Весело посрещане  на 2013 и празнично настроение smile3532Да ни е на късмет!

# 104
  • Мнения: 143
Весело посрещане на Новата Година!

Аз приключих с приготовленията за довечера и сега мисля да се поразходим с децата из  парка че такова хубаво слънце се е усмихнало  Grinning

Тази година направих сладките с захарно покритие "Марципан Варна" и много добре се получиха.
Притеснявах се дали ще успея да го направя но то се оказа лесно  Simple Smile
 
Направих и белтъчна глазура и ги оцветих със сладкарска боя и най важното оставих децата да се забавляват с украсата,омазаха се целите но беше много забавно  ooooh! hahaha

Общи условия

Активация на акаунт