Халит Ергенч и новата продукция "Великолепният Век"( Muhteşem Yüzyıl) тема 43

  • 50 196
  • 750
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 12
Здравейте!  wavey

Честит Димитровден на всички празнуващи!

Пишете ме и мен ако се наложи да помагам с превода от руски.Винаги съм насреща!

# 586
  • Мнения: 0


Ето и разговорът между Нигяр и Сюмбюл с превод на английски от 70 серия.

http://www.facebook.com/photo.php?v=10151191416593503


Ах, тази Нигяяр... най-опасен е човек, който няма какво да губи...

Ани, благодаря за разговора ...!

# 587
  • планетата Земя и по точно до морето
  • Мнения: 5
Привет!
Ето защо преди време коментирахме, че изобщо не се радваме от закупуването и пускането по наша ТВ. Не исках да пиша в прав текст тогава, защото знам, че ни четат и то много щателно.  Mr. Green wavey smile3503

Имахме примерите с гонението на преведени сериали от БТВ и затваряне на тракери, който следи е наясно, какво се случи... в съседни, не една теми.
Великолепният век нито е единствен, нито първи, а пореден сериал с превод и субтитри.

След големия бум на рейтинга на ТВ7 в началото, естествено последва спад, особено, когато по "окумуш" потребители откриха преведените серии с цели 2 сезона напред и почна ренесанс в тегленето на серии.

Е кой е луд да се закотви в 20 часа пред ТВ-то и да гледа, орязани серии по 1 час, заедно с рекламите /за дублажа изобщо не става въпрос, аз очаквах даже да е по зле/, освен един малък контингент хора, за които това е единственото развлечение в живота.
Ако си бяха направили труда да се замислят, това не е активната част и по голямата маса сериозни потребители. Няма начин да вържеш активен човек да следи години в точен час нещо, даже да му е интересно.
Елементарно е да се сетиш, ама ако има човек раздвижен мозък.

И колко сега ще се залепят от тук нататък, освен пенсионерския контингент и то далеч не целия.  Mr. Green

Каквото и да си говорим, ТВ7 са собственици на права и дали са закупили целия сериал или не, не е важно, защото имат основание да предявят претенции пред тракерите.
Тъпа политика, ама избраха да тръгнат по пътя на БТВ и да ги намрази цялото нет ползващо пространство общество от потребители.

И стига давайте неприложими идеи. Praynig В докса се пазят седмица и няма пароли, то си беше решение за четящите в темата и  не желаещи да теглят от торент тракери облекчение.

Сега още повече става ясно, какво се имаше предвид по "оня" спор преди време по превода. Толкова не обичам да излизам права, ама стана факт една част от доводите. Който трябва ще ме разбере, какво имам предвид, а който не иска и си зарява главата в пясъка, пак ще си навива на пръста несъществуващи вини и обвинения в грешна посока. ooooh!
Най-добре е хората, които се заеха да продължат с превода да си намерят решение, кога, как, къде и изобщо дали...
Приятна вечер на всички и не се отчайвайте. Живота е много повече от един сериал. Grinning

Честит празник на всички празнуващи, кой Курбан байрям, кой Димитров ден ! Бъдете здрави и радостни ! Hug    bouquet

# 588
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
Аз тук виждам само една реклама.. Sad

# 589
  • Мнения: 0


Затвори я с х-чето, после натисни haiyr , после видеото тръгва..успех!

# 590
  • Мнения: 48
МОМИЧЕТА, ДАНО  НЕ  ЗАБРАВИТЕ  И  МЕН !

Ще ВИ  бъда много благодарна !!!  bouquet

# 591
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241

Затвори я с х-чето, после натисни haiyr , после видеото тръгва..успех!
Ааа стана, благодаря ти.. Hug

# 592
  • Мнения: 0
Ах, тази Нигяяр... най-опасен е човек, който няма какво да губи...

Ани, благодаря за разговора ...!

Ани и аз благодаря...малко нещо ми се изгубиха  част от субтитрите, но разбрах все пак Simple Smile

А Нигяр как да не е опасна- главата и беше на дръвника Rolling Eyes
Само има да гледаме какво ще се случва занапред...чакам с нетърпение да видя физиономията на Ибрахим като разбере за детето си - толкова беше категоричен като каза на Нигяр, че са му казали, че е мъртво Naughty Всъщност май точно това му казва Нигяр, защото беше онемял Thinking

# 593
  • Мнения: 683
Ари,  smile3501  love001 newsm51

На Димитровден се отключва вратата за зимата:) Да си пожелаем да бъде мека, бяла и добра и да съхраним в сърцата и душите си топлината и усмивката на лятото…


# 594
  • Мнения: 0
Привет!
Ето защо преди време коментирахме, че изобщо не се радваме от закупуването и пускането по наша ТВ. Не исках да пиша в прав текст тогава, защото знам, че ни четат и то много щателно.  Mr. Green wavey smile3503

Имахме примерите с гонението на преведени сериали от БТВ и затваряне на тракери, който следи е наясно, какво се случи... в съседни, не една теми.
Великолепният век нито е единствен, нито първи, а пореден сериал с превод и субтитри.

След големия бум на рейтинга на ТВ7 в началото, естествено последва спад, особено, когато по "окумуш" потребители откриха преведените серии с цели 2 сезона напред и почна ренесанс в тегленето на серии.

Е кой е луд да се закотви в 20 часа пред ТВ-то и да гледа, орязани серии по 1 час, заедно с рекламите /за дублажа изобщо не става въпрос, аз очаквах даже да е по зле/, освен един малък контингент хора, за които това е единственото развлечение в живота.
Ако си бяха направили труда да се замислят, това не е активната част и по голямата маса сериозни потребители. Няма начин да вържеш активен човек да следи години в точен час нещо, даже да му е интересно.
Елементарно е да се сетиш, ама ако има човек раздвижен мозък.

И колко сега ще се залепят от тук нататък, освен пенсионерския контингент и то далеч не целия.  Mr. Green

Каквото и да си говорим, ТВ7 са собственици на права и дали са закупили целия сериал или не, не е важно, защото имат основание да предявят претенции пред тракерите.
Тъпа политика, ама избраха да тръгнат по пътя на БТВ и да ги намрази цялото нет ползващо пространство общество от потребители.



Ari888, напълно съм съгласна с теб...жалко е, че се оказа права...!!! Cry Cry

Борбата за тв рейтинг е безмилостно жестока и се води с всякакви средства...!! На тях не им пука
за "цялото нет ползващо пространство", те спасяват собствената си кожа.  #Cussing out

Тези, които сега започнаха, нямат друг изход , ще продължат по един или друг начин да гледат...Въпросът е ние (които сме на актуалните епизоди)  какво ще правим?

# 595
  • Мнения: 683
Ето превод на трейлъра на английски  Peace

Скрит текст:
HATICE: If you burn thıs letter, a new lıfe wıll start for us.
MIHRIMAH: If my Valıde won't be here anymore, from now on, I won't be here too.
HURREM: Süleyman... The teardrops whıch has fallen from my eyes are goıng to flood and choke my enemıes.
NIGAR: If we move together... They can't do us anythıng we don't want.
NIGAR: She was your chıld. She was a part of your lıfe. But unfourtunately... Now you are wıth her murderer
IBRAHIM: How dıd my daughter dıe? Tell me the truth. Otherwıse, we can't lıve like this.

Хатидже: Ако изгориш това писмо, ще започнем нов живот.
Михримах: Ако моята Валиде няма да бъде тук, от сега нататък и аз няма да съм тук.
Хюррем: Сюлейман... Сълзите, които ще се стичат по лицето ми, ще наводнят и задушат моите врагове.
Нигяр: Ако заживеем заедно... Няма да ни направят нищо, което не искаме.
Нигяр: Тя беше твое дете. Беше част от теб. За съжаление... Сега ти си с нейния убиец.
Ибрахим: Как умря дъшеря ми? Кажи ми истината. В противен случай не може да живеем по този начин.

Последна редакция: пт, 26 окт 2012, 20:05 от anna3com

# 596
  • Мнения: 0
Ани, продължавай в същия дух! Ако извадиш от някъде цялата 70-а серия с английски субтитри, TV 7 да правят каквото си искат Grinning Grinning Grinning

# 597
  • София
  • Мнения: 351
uhaaa, напълно съм съгласна да гледам и със субтитри на английски .....

# 598
  • Мнения: 0
Аз гледах две серии и във вариант с озвучаване на руски и макар, че е едногласов превод, гледа се- припомних си времето на първите пиратски видеофилми Wink

# 599
  • Мнения: 2 411
Ани,благодаря за трейлара!

Общи условия

Активация на акаунт