Халит Ергенч и новата продукция "Великолепният Век"( Muhteşem Yüzyıl) тема 43

  • 50 217
  • 750
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 0
Синан, благодарности за фрагмана, ама....след това, което видях едва ще доживея до сряда Grinning

# 571
  • Мнения: 0
Сега разбирам, че през уикенда няма да мога да гледам любимия си сериал Sad
Толкова труд от страна на момичетата-преводачки!... И толкова нетърпение от наша страна... Предполагам обаче, че сме достатъчно изобретателни и ще продължим да следим сериите и занапред. Благодаря ви от сърце, момичета, за преведените дотук епизоди! Не ни изоставяйте и сега! newsm10 newsm10 Heart Eyes

# 572
  • Мнения: 683
Аз си мисля, че момиченцето е на Нигяр  Peace

# 573
# 574
  • Мнения: 683
Който иска да види артистите на живо ето информация  Laughing

http://www.hurriyet.com.tr/kultur-sanat/haber/21771408.asp

# 575
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 0
Здравейте, искам да благодаря на момичетата за превода досега и да изкажа съжалението си, че трудът им отиде на вятъра заради смешниците от тв7  #Cussing out нареждам се и аз на опашката с молба за лични, когато стане ясно по какъв начин ще гледаме любимия сериал, благодаря предварително   bouquet
И да попитам Нигяр с Рустем ли имаше вземане даване  Shocked

# 576
  • София
  • Мнения: 351
еееееееее, възмутена съм!!!!!!!!!!!!
как не ги е срам тези от TV7, все едно са купили и сезон 3!!!
момичета, моля и мен да ме имате предвид за парола за сайт като dox-а, за да мога да продължа да гледам сериала.

а на преводачките голям поклон   bouquet

# 577
  • Мнения: 0
devilkata , хубави клипчета.. Heart Eyes thumbsup


Благодаря!
Който го е гледал,моля да сподели-Нигяр калфа с Рустем паша ли беше и момиченцето с играчката не Ви ли се струва,че е нейното "умряло"детенце?

Благодаря на Sinan Mustafov за фрагмана! Току що го изгледах...Лелеле, пак какво ни чака..!?  Wink Ама ние си знаехме, че детето е живо...въпросът е какво каза Нигяр на Пашата и какво търси тя при Рустем..?!?

Колкото до преведените епизоди - всички тук сме на опашката - в това числи и моя милост, няма начин... Rolling Eyes Rolling Eyes Cry Cry

# 578
  • Мнения: 683
И една снимка зад кадър, която се помести преди малко  Simple Smile

# 579
  • Мнения: 9 760
Не ми се отваря фрагмана Rolling Eyes

# 580
  • Мнения: 0
При мен се отвори леко... Rolling Eyes Първо има една реклама, затворих я с ''х"- чето и видеото тръгна .. Rolling Eyes

# 581
  • Мнения: 896
Не ми се отваря фрагмана Rolling Eyes
При мен няма проблем!

# 582
  • Мнения: 683
Ето и разговорът между Нигяр и Сюмбюл с превод на английски от 70 серия.

http://www.facebook.com/photo.php?v=10151191416593503

# 583
  • Мнения: 0





Бройте ме и мен Embarassed

# 584

Общи условия

Активация на акаунт