Халит Ергенч и новата продукция "Великолепният Век"( Muhteşem Yüzyıl) тема 43

  • 50 216
  • 750
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 0
Момичета, М Н О Г О   В И  М О Л Я-дайте линк за 69 серия!!!

Провери си пощата, изпратих линк

# 736
  • Мнения: 14 451
Много ви моля и мен да  включите за  преведена серия на лични

Много съжалявам за случилото се и се нареждам на опашката за линк към новите серии.

За какво говорите бе, хора? Какви опашки, какви списъци? Какви са тези теории на конспирацията?  newsm78  Ами фокуси неприятни стават и така!


И аз чакам ,дано дочакам newsm17 newsm17 newsm17

Ей! Изписахте темата с ненужни постове!
Сега къде го чакате епизода, като е срт. 50 и няма нова тема!


ЧАКАЙТЕ И СПРЕТЕ ДА ПИШЕТЕ,ЗАЩОТО ТЕМАТА СЕ ИЗЧЕРПИ!

Последна редакция: сб, 27 окт 2012, 14:44 от Sause baus!

# 737
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен!Аз имам всички серии и който иска да се свърже с мен на лична!Ще му ги пратя по скайп!А новият 70 епизод кога ще бъде качен,че чакат ведно с мен още 10 човека?Благодарности на Невин!
И аз бих могла да изпратя на интересуващите се по скайп всички преведени серии до 70-та.  Laughing Днес очакваме информация къде ще качат 70-та с превод. Вече ни уведомиха, че преводът е направен, остават техническите подробности. Използвам случая да изкажа огромната си благодарност на преводачите. Невероятни сте!  bouquet  bouquet smile3508 newsm51

# 738
  • Мнения: 654
Ей! Изписахте темата с ненужни постове!
Сега къде го чакате епизода, като е срт. 50 и няма нова тема!

# 739
  • Мнения: 2
Добър ден на всички Simple Smile

Много , много моля и аз !!!

# 740
  • Мнения: 89
и аз, и аз моля  newsm03 newsm51

# 741
  • Мнения: 206
ПРЕДЛОЖЕНИЕ: Качете филма на един торент, а субтитрите на страница за субтритри.... Да не са на едно Simple Smile

# 742
  • Мнения: 459
Сега ще пусна новата тема!

НОВА ТЕМА:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=685316.new#new

# 743
  • Varna, Bulgaria
  • Мнения: 52
за всички които искат до 69 мога да дам линк за сега не са изтрити за 70 и аз чакам“Благодаря на екипа

# 744
  • Мнения: 0
Момичета пускам работещи линкове на лични САМО за 69 серия. 70 серия я НЯМАМ!

# 745
  • Мнения: 0
Накарахте ме да се регистрирам в бг мама, а не само да ви чета. Това е първият ми пост тук и ще е чудесно да го публикувам като света. А сега за филма. Мн го обичкам и съм до 70 серия като вас. Гледам го благодарение на вас.  bouquet newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 Две бременности не ме накараха да се регистрирам, но Великолепният век успя. Поздрави на всички.

# 746
  • Мнения: 14 451
Накарахте ме да се регистрирам в бг мама, а не само да ви чета. Това е първият ми пост тук и ще е чудесно да го публикувам като света. А сега за филма. Мн го обичкам и съм до 70 серия като вас. Гледам го благодарение на вас.  bouquet newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 Две бременности не ме накараха да се регистрирам, но Великолепният век успя. Поздрави на всички.

Браво на теб! smile3521

Скрит текст:
И аз като теб се регистрирах.

# 747
  • Мнения: 683
Гледам, че е настъпила паника в редиците  Laughing Не виждам причини за тези списъци и заявки  newsm78 Както хърватинът Марко писа вчера от името на Невин Иванова, като са готови с превода ще напишат къде ще я качат.

"Сега ще проверим кой ще дойде Блатечки или онзи с голата глава!
Най-добре да пратят Бали бея да ни респектира! rotfImbo"
Съгласна съм. Аз се записвам в този списък  Joy  hahaha

# 748
  • Мнения: 1 209
Някой знае ли колко сезона и общо колко серии е ?

# 749
  • Мнения: 683
Няма нищо потвърдено. Има информация за 5 сезона, но не ми се вярва.

Общи условия

Активация на акаунт