Отговори
  • Мнения: 957
За такова завръщане трябва нещо по-хард Mr. Green


Заповядайте!
 http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=616759.0 старата тема

# 1
  • Vienna
  • Мнения: 261
Част от нас още кърмят... Но за другите. Мерси.

# 2
  • На Дунава
  • Мнения: 268
Аз кърмя, но за наздраве съм винаги на линия!
Данке, Уомби!!!
Коя марка обувки този път? На Мила вчера за първи път й обух обувки, еййй гоУЕМ зор, опитваше се от право положение да се наведе и да си ги захапе, толкова я дразнеха hahaha

# 3
  • Мнения: 957
Аааа, това е лична информация. Не я споделям на всеослушание  Wink
Моето още си яде обувките, но го намирам по-добре, отколкото да си гризе ноктите примерно Mr. Green

# 4
  • Мнения: 343
Ха наздраве! И наслука на темата (с оглед на наближаващото коледно "горещо" време  Mr. Green)

# 5
  • Мнения: 343
И да попитам за съвет лекарските светила и патилите:  голямото ми синче влачи от август warzen (ако не греша е кокоши тръни) по 2те ходила и вече много го боли. 3 пъти бяхме на кожна, там тя го гори, чегърта нещо, аз купих от дм спрей и го горих и у дома, обработвам го с малък скалпел, пинсета, ножичка, нокторезачка, пила и само трион не съм хванала,  детето търпи стоически, кръв се лей обаче тези гадости не се махат. Бабин съвет за компрес със стрит аспирин също не помогна... Някакви идеи????

# 6
  • Мнения: 4 300
Има лепенки на urgo специално за кокоши тръни, лепят се няколко дни на мястото, изглеждат като обикновена лепенка, не предизвикват никакъв дискомфорт. Мъжът ми ползва преди няколко месеца, успешно. Ако те интересува мога да препиша активната съставка за да сравниш.
Аз съм лекувала преди двайсетина години в едни по други времена със сок от листа на смокиня. Доста време отне помня, накрая просто падна.

# 7
  • Мнения: 323
Запис,че нещо не съм се разсънила още.

# 8
  • Мнения: 24
di-to, от личен опит като успешно справила се с кокошите тръни на детето, мога да ти препоръчам компреси с пчелен клей (прополис). Вземаш малки твърди парченца, поставяш ги върху първия излезнал и главен кокоши трън, както и върху останалите по-големи за 24 - 48 часа и слагаш отгоре лепенка или бинт, за да не се разместват. После 24 часа почивка. Процедурата се повтаря няколко пъти. Ще забележиш, че кокошите тръни побеляват и се образува дупка, от която се виждат черни корените. Тях трябва да изтеглиш с пинсета. Надявам се, това да ти помогне, както помогна на моето дете. На мен това лечение ми го препоръча добра кожна лекарка в София и за 2 седмици изчезнаха всички кокоши тръни.

# 9
  • Виена, Австрия
  • Мнения: 284
Добро утро!
Сега кафе или ракия да сервирам за разсънване   newsm12 newsm47

 Coffee beer Wine Glass   Misc Baby Bottle  Bitte sehr! За всекиго по нещо   smile3503

Уомби    love001

Ди, не мога да ти помогна със съвет, но пожелавам на Алекс бързо да се отърве от тези досадни кокоши тръни  spoko

Лек и приятен ден  и успешна нова седмица на всички!   bouquet

# 10
  • Мнения: 957
И аз преди много време утрепах един кокоши трън със сок от смокиня. Колко години минаха вече (към 25)не се е появил.
Чувала съм за това, но не ми се е налагало да го ползвам - Acetocaustin®

# 11
  • Vienna
  • Мнения: 261
Ди, да се обади и хомеопатката все пак, Забрави всякакви горения и рязаници. Ако местно с разни тинктури ги мажеш: важно е да пазиш кожата наоколо. Примерно с вазелин. Има едни сравнително скъпи лепенки Compeed, не специално за варцен, но те размекват горната част на варцето и тинктурата по лесно прониква и освен това по малко боли при ходенето... Примерно лепваш я сутринта и вечерта мажеш, бинтоваш и през ноща да действа. Не знам дали ме разбра...
 Иначе ние препоръчваме Thuja в ниска потенция, примерно Д6 или С12 всеки ден по 5 топчета.

# 12
  • Мнения: 343
Добро утро, много сте ранобудни в неделя.
Благодаря за съветите!
Рокси : кои точно лепенки на урго имаш предвид, на уеб сайта им има продуктите но не разбрах кои точно са " моите", твърде много мед термини ползват.
arеса: от къде се купува прополис (предполагам това е bienenwachs??)
Уомбат: за това асето.... от там съвета на баба с аспирина, било уж същото. Аз стъргах даже аспирин С, и малко витамин да има, ама ефект нула.
Докторке: такова салбе на принципа на компиид имам, само е на др фирма (арт деко) за размекване на мазоли, и с негова помощ успях да издълбая няколко дупки в крака на детето откъдето с пинсета извадих 2-3 черни коренчета, но воя беше неописуем (както и последващия вой на баща му че осакатявам детето).
Жени мерси за кафето!

# 13
  • Мнения: 4 300
http://www.urgo-consumer-healthcare.com/262-coricide ето тези.
Тези на мъжа ми ги даде една приятелка, дори не я питах откъде ги е купила.
За прополис и аз съм чувала  Peace в ДМ съм виждала, но дали е в подходяща форма не знам.

# 14
  • wien
  • Мнения: 9
  Добро утро и от мен. Да ни е честита новата тема. Мерси за кафенцето. Отдавна не съм писала, но ви чета с удоволствие.      Да споделя ако някой се интересува от началото на ноември в БГ училището ще има курс за  напреднали  .  Курса за начинаещи вече е почнал. Телефона на преподавателката е в сайта им. Миналата година карах курса за начинаещи , за съжаление нямах възможност  да се запиша за напреднали, но сега се надявам да успея.

Общи условия

Активация на акаунт