Аранжиране на маса - тема 5

  • 229 199
  • 743
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 108
Ау,chrissy,страхотна е.Много ми хареса.

# 556
  • Мнения: 197
chrissy В този сняг, има нужда от пролетна топлина и уют. Обожавам аромата на зюмбюла. 
DimS. Честита нова година Hug здраве и благополучие желая на цялото семейство! bouquet
Липсваха ми аранжировките и снимките, които са истинска наслада.
Mitonela Много красива и празнична е била новогодишната  ви нощ, желая ви още много, много семейни празненства здраве и щастие  Hug
tadelina добре дошла, качвай по големи снимки, много богата трапеза си направила.
И аз съм на пролетна вълна, не съм си била у дома в Будапеща от много време, та са ми от тук снимките.
Не са хубави, понеже трапезарията е много тъмна и беше вечер, но букета е разокшен и заради него заснех масата.

Скрит текст:
   




# 557
  • Мнения: 13 206
Чудесна маса!


Тази е нашата коледна, снимана за съжаление преди да я дооправим!




# 558
  • München, Deutschland
  • Мнения: 6 852
Данчика,

наистина страхотен букет! Не съм виждала точно такива при нас Simple Smile И много хубаво си пасва с жълтите свещички.
А на последната снимка къде е масата, а? Crossing Arms Личи си, че букетът вече е на друга покривка / подложка.

Папиш,

много яка покривката! И й подхождат и чиниите, и тъмносините салфетки Simple Smile Имам същите златни подложни чинии и ги ползвам за подноси за сладки, сега ми напомняш да ги ползвам отново и по предназначение  Hug

Някой да е виждал скоро Matze? Само вкуснотийки качва в една друга тема, пък нас тук ни забрави.  Crossing Arms

От мен нещо простичко, че напоследък с готвене се занимавам повече.
Кръстих я "My blue winter dream". Simple Smile



# 559
  • Мнения: 5 229
Много хубави маси сте показали.

Папи, сподели моля те, откъде са златистите чинии? Heart Eyes

# 560
  • Sofia
  • Мнения: 4 597
Много хубави маси сте показали.

Папи, сподели моля те, откъде са златистите чинии? Heart Eyes

Не съм Папи, но да кажа..
В Джъмбо съм виждала такива, имаше и други цветове.

# 561
  • Мнения: 13 206
Да, от Джъмбо са.

# 562
  • Мнения: 5 229
Изобщо не съм забелязала, че продават и сервизи там. Мерси  bouquet

# 563
  • München, Deutschland
  • Мнения: 6 852
Оо, Барелинка, ако не си им виждала също и милионите купички, чинийки, свещници и пр., определено си остави дебитната карта у вас преди тръгване  Laughing

Като ходим лятото на море в Бг и минем през Бургас, не искам да ви казвам колко пари оставям там и после как ги пренасям  Mr. Green.

# 564
  • Sofia
  • Мнения: 4 597
Ох, то Великден дойде, аз сега ще си покажа масата за Бъдни вечер..

# 565
  • Мнения: 197
Tari Tasartir- много уютна бъдни вечер сте имали, ама верно Великден дойде Mr. Green

Аз един пролетен букет снимах в нас

# 566
  • München, Deutschland
  • Мнения: 6 852
Tari,

имаш страхотна, огромна маса! Харесах квадратните чинии и тези "тунелчета", в които са пъхнати салфетките.  Heart Eyes
Любопитно ми стана, каква е вкусотийката в черната чинийка в близък план, ако помниш още?

Danchika,

страхотно! Толкова пролетно! Много харесвам пролетта! И ми даде идея сега какво да направя, че исках да развалям старата маса. Имам една покривка като твоята - червено каре, но по-ситно, ще сложа нея.  Peace

Този уикенд е крайно време да почна да мисля в посока мартенички...  Whistling

# 567
  • Sofia
  • Мнения: 4 597
Благодаря, момичета!

chrissy, грис-халва в силиконови формички за мъфини.

# 568
  • Мнения: 197
Нарциси от мен за добро настроение

# 569
  • Мнения: 3 950
Винаги имаш свежи и усмихващи маси.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт