VIP Brother България - 4 сезон - 6 тема

  • 133 596
  • 4 559
  •   1
Отговори
# 4 485
  • Велико Търново
  • Мнения: 74
Едната тризлатка уцели часа.

# 4 486
  • Стара Загора
  • Мнения: 434
Орлин прави опити да балансира нещата, но не винаги му се оправдават усилията!

# 4 487
  • Мнения: 4 864
Къде ги гледате сега??

# 4 488
# 4 489
  • Мнения: 2 196
Къде ги гледате сега??
http://bg-gledai.tv/vip-brother-online

И звук и картина има в момента // пу - пу/.

# 4 490
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 729
Ама той мъж ли се явява,че все при жените виси и обсъжда женски неща?Извинете моля,ама и такъв мъж не ми е за пример!! ooooh!

# 4 491
  • Велико Търново
  • Мнения: 74
Тризначките обаче са готини. Нищо че са малко като кокошчици.

# 4 492
  • Мнения: X
Ама той мъж ли се явява,че все при жените виси и обсъжда женски неща?Извинете моля,ама и такъв мъж не ми е за пример!! ooooh!

Еми и на теб няма угодия.Питаш за мъжете в къщата,отговарям ти.То там голям избор няма,но Орлин действително е най-балансиран от всички вътресъбрани.Аз пък повече при мъжете го виждам да стои,ти незнам какво гледаш.
Аман от черни станции Tired

# 4 493
  • Мнения: X
Златка само новини гледала по тв, друго нищо.

Стига бе, а разбира ли? Mr. Green

Със сигурност. Mr. Green
Ето защо е такава Златка - нашенските новини освен да докарат човек до нервна криза, за друго не стават. Последното, което вършат, е да информират безпристрастно хората.
Стрес, страх и хвърляне на прах в очите на хората.

Аз точно новините никога не ги гледам по телевизията. Предпочитам сама да избирам как да се информирам. Peace

# 4 494
  • Мнения: 6 604
Привет. Отдъхнах си два дни на СПА  Mr. Greenи изпуснах вчерашния епизод и темата.
Струва ли си да го гледам?
И относно анкетата: Не е честно ВНЛ да са заедно. Трябва да са изписани поотделно. Crossing Arms  Whistling

# 4 495
  • Мнения: 2 196
Юлиан и Вяра, Надежда и Любов колко хубаво си говорят.
Ей от това имат нужда тези момичета - някой разбираемо и спокойно да ги съветва, да им посочи къде грешат, без да ги съди.

# 4 496
  • София
  • Мнения: 4 429
Привет. Отдъхнах си два дни на СПА  Mr. Greenи изпуснах вчерашния епизод и темата.
Струва ли си да го гледам?
И относно анкетата: Не е честно ВНЛ да са заедно. Трябва да са изписани поотделно. Crossing Arms  Whistling

изгледай го, за да си в час Rolling Eyes

https://picasaweb.google.com/109550223086415036216/VipBrother#5804082952450552434

# 4 497
  • Велико Търново
  • Мнения: 74
Юлиан и Вяра, Надежда и Любов колко хубаво си говорят.
Ей от това имат нужда тези момичета - някой разбираемо и спокойно да ги съветва, да им посочи къде грешат, без да ги съди.


 Peace

Приятни са ми честно казано. Имат си някои изцепки, но си личи, че не са лоши момичета.

# 4 498
  • Мнения: 780
Тризначките не са прости момичета. Сами се оправяли в живота и са добри като хора, но просто са наплашени и предубедени към хората, които също като бг мамите веднага ги нарочват за много тъпи и неприятни същества. А като изключим начина им на говорене, които до голяма степен, се дължи и на генетиката на близнаците, не са лоши момичета, имат интересни истории, чувство за хумор и тн... Това разбира се няма как да го знае някой предубеден, който дори не иска да им даде шанс и винаги се смята за по-високо от тях..

# 4 499
  • Мнения: 4 393
Момичета, не е точно по темата, но да ви разсмея. Дъщеря ми е на 4 години. Днес съм в кухнята и пуша /само там ми е позволено/, а тя и баща й са в хола. Идва тя при мен и казва: Може ли да ме облечеш за навън, тати каза, че ще ми купи от Хиполенд играчка. Аз: Кажи на баща ти да се яви в изповедалнята, че ше го изплющя.  Laughing Точно си четях форума. Тя, разбира се, не ги знае тези думи, отваря вратата на хола и казва: Тати, мама каза да се явиш в спалнята да те изпющи.  Joy
Паднах от смях, но да ми е за урок повече да не дрънкам глупости пред детето, че утре ще ни се смеят госпожите в детската градина.

Общи условия

Активация на акаунт