VIP Brother България - 4 сезон - 6 тема

  • 133 637
  • 4 559
  •   1
Отговори
# 4 500
  • Мнения: 2 196
инсп. Гаджет, hahaha

# 4 501
  • Мнения: 2 265
Юлиан е спечелил 12 500 лв. от Сделка или Не.
Някой чу ли колко са спечелили тези които още не сме гледали  newsm78

# 4 502
  • София
  • Мнения: 4 429
Юлиан е спечелил 12 500 лв. от Сделка или Не.
Някой чу ли колко са спечелили тези които още не сме гледали  newsm78

ето това хванах от разговора за ,,Сделка или не''

https://picasaweb.google.com/109550223086415036216/VipBrother201 … 04325502404743954

# 4 503
  • Мнения: 2 265
Мерсиии Hug .

Люси и Багата май са спечелили 10 лв. Laughing .
А 2000 кой е прибрал newsm78

# 4 504
  • Пловдив
  • Мнения: 1 167
Николай взе 2000.

# 4 505
  • София
  • Мнения: 4 429
Мерсиии Hug .

Люси и Багата май са спечелили 10 лв. Laughing .
А 2000 кой е прибрал newsm78

Ами 2000, май тризначките  newsm78

# 4 506
  • Мнения: 198
Мисля, че Николай взе 2500

# 4 507
  • Мнения: 6 604
Изгледах го. Много се смях и се подразних от Къци. Всякакви симпатии отидоха. Нямам търпение да го изгонят. Изглежда доста си е повярвал.
Я кажете само разгадахте ли кой ще се жени? Или пак някаква глупава провокация на ВБ. Дано не са само Люси и Камелия.

# 4 508
  • Мнения: 7 201
Мисля, че Николай взе 2500
Точно така.

Аз: Кажи на баща ти да се яви в изповедалнята, че ше го изплющя.  Laughing Точно си четях форума. Тя, разбира се, не ги знае тези думи, отваря вратата на хола и казва: Тати, мама каза да се явиш в спалнята да те изпющи.  Joy
Joy Joy Joy

# 4 509
  • София
  • Мнения: 4 429
Мисля, че Николай взе 2500

Не гледах много от предаването с Николай и не разбрах какво е взел,  Naughty но пък Мариана я гледах, как прибра 25000лв, а бе както казва тя - ИЗКАРА за ХЛЯБА в къщи.

# 4 510
  • София
  • Мнения: 4 429
Момичета, не е точно по темата, но да ви разсмея. Дъщеря ми е на 4 години. Днес съм в кухнята и пуша /само там ми е позволено/, а тя и баща й са в хола. Идва тя при мен и казва: Може ли да ме облечеш за навън, тати каза, че ще ми купи от Хиполенд играчка. Аз: Кажи на баща ти да се яви в изповедалнята, че ше го изплющя.  Laughing Точно си четях форума. Тя, разбира се, не ги знае тези думи, отваря вратата на хола и казва: Тати, мама каза да се явиш в спалнята да те изпющи.  Joy
Паднах от смях, но да ми е за урок повече да не дрънкам глупости пред детето, че утре ще ни се смеят госпожите в детската градина.

 Аз само не разбрах, в крайна сметка имаше ли изплющяване и къде се осъществи, в кухнята или спалнята  Rolling Eyes Embarassed  bouquet

# 4 511
  • Мнения: 11 607
Момичета, не е точно по темата, но да ви разсмея. Дъщеря ми е на 4 години. Днес съм в кухнята и пуша /само там ми е позволено/, а тя и баща й са в хола. Идва тя при мен и казва: Може ли да ме облечеш за навън, тати каза, че ще ми купи от Хиполенд играчка. Аз: Кажи на баща ти да се яви в изповедалнята, че ше го изплющя.  Laughing Точно си четях форума. Тя, разбира се, не ги знае тези думи, отваря вратата на хола и казва: Тати, мама каза да се явиш в спалнята да те изпющи.  Joy
Паднах от смях, но да ми е за урок повече да не дрънкам глупости пред детето, че утре ще ни се смеят госпожите в детската градина.

 Аз само не разбрах, в крайна сметка имаше ли изплющяване и къде се осъществи, в кухнята или спалнята  Rolling Eyes Embarassed  bouquet

 hahaha hahaha hahaha hahaha

# 4 512
  • Мнения: 2 265
Я кажете само разгадахте ли кой ще се жени? Или пак някаква глупава провокация на ВБ. Дано не са само Люси и Камелия.

Предполага се, че предложението за брак е част от сапунката, която снимат.
Другото предположение е, че Ханес ще предложи на Марияна, тя е казвала, че иска да получи пръстен.
Люси и Камелия са сгодени, уж. Камелия има пръстен, платинен с диамант Whistling .

# 4 513
  • София
  • Мнения: 4 429
Я кажете само разгадахте ли кой ще се жени? Или пак някаква глупава провокация на ВБ. Дано не са само Люси и Камелия.

Предполага се, че предложението за брак е част от сапунката, която снимат.
Другото предположение е, че Ханес ще предложи на Марияна, тя е казвала, че иска да получи пръстен.
Люси и Камелия са сгодени, уж. Камелия има пръстен, платинен с диамант Whistling .

Мариана ми се губи от погледа днес, нищо чудно да подготвя сватба  ooooh! , но може и да е с детето, нали й го водят на свиждане, нищо че като четяха писма от близките го изигра така, все едно не ги е виждала от години.
А и Алекс така съобщи, че никой не е имал връзка с близките си откакто е в къщата, Naughty ДА, ама НЕ.

# 4 514
  • Мнения: 4 864
Мариана докато подготвя сватба е врътнала един грах, който много се услади на Тризлатките

Общи условия

Активация на акаунт