Отговори
# 675
  • Мнения: 21 201
Много ми е любопитно, кой е тайнствения мъж, който помага на Емир!? newsm78

# 676
  • Мнения: 180
Серията не беше лоша Peace
Лека нощ Hug

# 677
  • Мнения: 0
Много ми е любопитно, кой е тайнствения мъж, който помага на Емир!? newsm78

И на мен newsm78
Меги лека HugПоне несъм сама в харесването Laughing

# 678
  • Pleven, Bulgaria
  • Мнения: 338
Много ми е любопитно, кой е тайнствения мъж, който помага на Емир!? newsm78

И на мен newsm78
Меги лека HugПоне несъм сама в харесването Laughing
и аз се чудя,кой е?Така се появи изведнъж от нищото newsm78
Лека нощ Hug

# 679
# 680
  • Toronto
  • Мнения: 683
Тупи искам да се изкаже по въпроса за принцесата Laughing

- Кой хлопа в този късен час?
- Аз хлопам – каза Финдли.
- Върви си! Всички спят у нас!
- Не всички! – каза Финдли.

- Не зная как си се решил…
- Реших се – каза Финдли
- Ти май си нещо наумил.
- Май нещо – каза Финдли.

- При тебе ако дойда вън…
- Ела де! – каза Финдли.
- Нощта ще минеме без сън.
- Ще минем! – каза Финдли

- При мен да дойдеш, току-виж…
- Да дойда! – каза Финдли
- До утре ти ще престоиш.
- До утре! – каза Финдли.

- Веднъж да минеш моя праг…
- Да мина! – каза Финдли
- И утре, знам, ще тропаш пак.
- Ще тропам! – каза Финдли.

- Ще ти отворя, ала чуй…
- Отваряй!… – каза Финдли.
- Ни дума никому за туй.
- Ни дума! – каза Финдли.

 Joy Joy Joy

Клодииии, не го гледах този резил, мила, няма и да го гледам. Оставам си вярна фемирка. Тези всъщност ми направиха много голяма услуга с глупостите си, та сега съм си приела, че АФК завършва със сватбата на Фемир и толкова.

# 681
  • Мнения: 1 303
Привет! Flutter
Мили другарчета, ако знаете къде вече са качили цялата серия моля ви дайте ми сигнал, че намирам само първите 4 части, изпуснах онлайн излъчването.

# 682
  • Мнения: 0
Тупи искам да се изкаже по въпроса за принцесата Laughing

- Кой хлопа в този късен час?
- Аз хлопам – каза Финдли.
- Върви си! Всички спят у нас!
- Не всички! – каза Финдли.

- Не зная как си се решил…
- Реших се – каза Финдли
- Ти май си нещо наумил.
- Май нещо – каза Финдли.

- При тебе ако дойда вън…
- Ела де! – каза Финдли.
- Нощта ще минеме без сън.
- Ще минем! – каза Финдли

- При мен да дойдеш, току-виж…
- Да дойда! – каза Финдли
- До утре ти ще престоиш.
- До утре! – каза Финдли.

- Веднъж да минеш моя праг…
- Да мина! – каза Финдли
- И утре, знам, ще тропаш пак.
- Ще тропам! – каза Финдли.

- Ще ти отворя, ала чуй…
- Отваряй!… – каза Финдли.
- Ни дума никому за туй.
- Ни дума! – каза Финдли.

 Joy Joy Joy

Клодииии, не го гледах този резил, мила, няма и да го гледам. Оставам си вярна фемирка. Тези всъщност ми направиха много голяма услуга с глупостите си, та сега съм си приела, че АФК завършва със сватбата на Фемир и толкова.
Hug Hug Hug  bouquet  bouquet  bouquetИ за мене там свърши Фемир PeaceСега гледам Емре и принцесата от кулата Laughing

# 683
  • Мнения: 0
Привет! Flutter
Мили другарчета, ако знаете къде вече са качили цялата серия моля ви дайте ми сигнал, че намирам само първите 4 части, изпуснах онлайн излъчването.
  Hug

Явиж тук  http://www.dizisonbolumizle.com/emirin-yolu-1-bolum-izle-emirin- … u-26-ekim-izle/2/

# 684
  • Мнения: 1 303
Привет! Flutter
Мили другарчета, ако знаете къде вече са качили цялата серия моля ви дайте ми сигнал, че намирам само първите 4 части, изпуснах онлайн излъчването.
  Hug

Явиж тук  http://www.dizisonbolumizle.com/emirin-yolu-1-bolum-izle-emirin- … u-26-ekim-izle/2/

Рени, какво ще правя без теб! Hug Благодаря ти! Hug Hug Hug

# 685
  • Мнения: 0
Привет! Flutter
Мили другарчета, ако знаете къде вече са качили цялата серия моля ви дайте ми сигнал, че намирам само първите 4 части, изпуснах онлайн излъчването.
  Hug

Явиж тук  http://www.dizisonbolumizle.com/emirin-yolu-1-bolum-izle-emirin- … u-26-ekim-izle/2/

Рени, какво ще правя без теб! Hug Благодаря ти! Hug Hug Hug
Радвам се да помогна Hug

# 686
  • Мнения: 21 201
В Дизито я няма серията, а и ми излизат странни части на предните серий. Rolling Eyes
Рени, утре, ще ни я пуснеш в темата, нали, защото определено момента със счупения телефон съм го изпуснала а сигурно и не само този момент, че намоменти ставах?!

# 687
  • Мнения: 0
В Дизито я няма серията, а и ми излизат странни части на предните серий. Rolling Eyes
Рени, утре, ще ни я пуснеш в темата, нали, защото определено момента със счупения телефон съм го изпуснала а сигурно и не само този момент, че намоменти ставах?!
Щом я качат цялата ,а не на части веднага я качвам Hug

# 688
  • Мнения: 21 201
В Дизито я няма серията, а и ми излизат странни части на предните серий. Rolling Eyes
Рени, утре, ще ни я пуснеш в темата, нали, защото определено момента със счупения телефон съм го изпуснала а сигурно и не само този момент, че намоменти ставах?!
Щом я качат цялата ,а не на части веднага я качвам Hug
Мерсаж. Hug

Мдаааа...Memories

# 689
  • Мнения: 12 719
Здравейте и от мен.
Рапунцел я си спусни косата да се кача така се чуствах цялата серия  hahaha hahaha hahahaШегата на страна Фемир са легенда И ЗА МЕН СИ ОСТАНАХА В АФК това е за мен новия сериал на Чаги който две жени ще се влюбят в него и той ще се чуди коя ще е Емре ще го нарека че ми и по лесно така даже.
Първо Гюнеш няма вина за нищо невнинна та от по-невинна очите и блестят като на децата.
Емир който вече се чуди откъде да поема по своя път реши да си отмъсти чрез нея едно невинно безащитно и безпомощно момиче колкото и да я използва аз знам Емир, но Емре не познавам той на какво е способен наистина ли ще унищожи и изкорени това момиче ?
Чак жал ми става като гледам наистина ли ще се възползва от нея.
Вече дори не мисля че е дървена играта и много се е подобрила от ролята и на Муазес може и Чаги да и помага и аз незнам харесах я,но все пак искам Емир с Джан защото мисля че тя е човека който може да го разбере най-добре защото е преживяла същата болка преди време и за нея е като белег. Пънар и Корай май ще направят нещо просто Корай гледа с други очи на нея мисля че тя ще е неговата нова Ханде  Peace
Зюлял хич не ми липсваше  hahaha hahaha
Юнал умря Емир си отмъщава тръгна по-пътя на отмъщението този път къде ли ще го заведе ?
Възможно ли е наистина маската на Емир да падне или той ще я свали пред Гюнеш ?
Били се влюбил в нея незнам и аз вече  #Crazy #Crazy
Едно е сигурно Селим се отърва да тича след Дзурлето  hahaha hahaha hahaha , но пък Емре (Емир) свали доста килограми от тичане по Гюнеш.За сега това харесах характера на Гюнеш но съм твърдо зад Джан  Peace

Общи условия

Активация на акаунт