Отговори
# 690
  • Мнения: 21 201
Привет! Flutter
Мили другарчета, ако знаете къде вече са качили цялата серия моля ви дайте ми сигнал, че намирам само първите 4 части, изпуснах онлайн излъчването.
  Hug

Явиж тук  http://www.dizisonbolumizle.com/emirin-yolu-1-bolum-izle-emirin- … u-26-ekim-izle/2/
Оххх, много странни неща ми се отварят, но не и части. Rolling Eyes

# 691
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен.
Едно е сигурно Селим се отърва да тича след Дзурлето  hahaha hahaha hahaha , но пък Емре (Емир) свали доста килограми от тичане по Гюнеш.

Hug Joy Joy Joy

# 692
  • Мнения: 654
Тупи искам да се изкаже по въпроса за принцесата Laughing

- Кой хлопа в този късен час?
- Аз хлопам – каза Финдли.
- Върви си! Всички спят у нас!
- Не всички! – каза Финдли.

- Не зная как си се решил…
- Реших се – каза Финдли
- Ти май си нещо наумил.
- Май нещо – каза Финдли.

- При тебе ако дойда вън…
- Ела де! – каза Финдли.
- Нощта ще минеме без сън.
- Ще минем! – каза Финдли

- При мен да дойдеш, току-виж…
- Да дойда! – каза Финдли
- До утре ти ще престоиш.
- До утре! – каза Финдли.

- Веднъж да минеш моя праг…
- Да мина! – каза Финдли
- И утре, знам, ще тропаш пак.
- Ще тропам! – каза Финдли.

- Ще ти отворя, ала чуй…
- Отваряй!… – каза Финдли.
- Ни дума никому за туй.
- Ни дума! – каза Финдли.

 Joy Joy Joy

Клодииии, не го гледах този резил, мила, няма и да го гледам. Оставам си вярна фемирка. Тези всъщност ми направиха много голяма услуга с глупостите си, та сега съм си приела, че АФК завършва със сватбата на Фемир и толкова.

 newsm81 Колко си права! И много хубаво стихче!  bouquet

# 693
  • Мнения: 0
Привет! Flutter
Мили другарчета, ако знаете къде вече са качили цялата серия моля ви дайте ми сигнал, че намирам само първите 4 части, изпуснах онлайн излъчването.
  Hug

Явиж тук  http://www.dizisonbolumizle.com/emirin-yolu-1-bolum-izle-emirin- … u-26-ekim-izle/2/
Оххх, много странни неща ми се отварят, но не и части. Rolling Eyes

На мен пък ми дава че все едно нямам нет Rolling Eyesа като го сложих всички части се отваряха #Crazy

# 694
  • Мнения: 2 116
Как сте след епизода?

Аз съм доста объркана... newsm78
Не знам от къде да започна...дори с еп.68-ми, който знаех, че няма да е лек не усетих такава болка...
пронизваща ме... Rolling Eyes
Знаех и си повтарях, че Емир трябва и заслужава да продължи живота си, ама сега го усетих като непосредствена реалност, вече факт и никак не ми хареса, оказах се не достатъчно готова за неговото напред. Това увеличи многократно усещането за загубата на Фериха, дори много повече от онзи миг на изстрелите...не знам, много е странно... Rolling Eyes
Някак беше по-лесно когато всичко около Емир беше някъде далече в едно бъдеще, а сега, сега не е така. Rolling Eyes
Не ми се искаше и да продължава да страда в онзи вид лежейки на гроба на Фериха, с празен поглед, но вида му сега ми навява много повече тъжни спомени за Фериха на мен, повече от всякога. Rolling Eyes
Как ми се иска да кажа...е, не е честно, не е честно, но истината е, че живота продължава само за живия. Rolling Eyes

За Юнал...ох, не ми е минало... Mr. Green
Ненужна смърт и по този нелеп начин.

Явно им бе нужен един Емир който освен да преживява и да се задейства. И пожертваха баща му, за да му осигурят мотив. Какво друго би го накарало да излезе от онова си състояние на страничен наблюдател на живота си и случващото се около него?
Ако ме пита някой...можеше да се измисли и друго, ама това са решили от екипа.  Crossing Arms
Така че, приемам, добре, ще гледам, ама това за мен е вече определено нов и друг сериал... Mr. Green

Заглавието е ново и различно, епизода се води като първи, мисля, че сме свидетели на прецедент ... newsm78

Опитвам се максимално положително да приема случващото се, серията на ПЕ ми допадна, имаше добри решения-да, хареса ми, но едно усещане за разочарование ме преследва, и един въпрос на който не намирам отговор...какво се случи с АФК и АФКЕЙ?
Приключиха ли, как и кога? #Crazy

Не, не съм ядосана...аз като зрител на АФК и АФКЕЙ от тях си имам спомена и усещането за Фемир, ама не е в това въпроса!!! Naughty Mr. Green
И понеже нямам намерения да се самонаказвам с повече размисли в тази посока  Stop се сетих за един текст на една песен, шлагер в близкото минало...Сърцето всеки жребии заслужава, но не забрава, но не забрава. Heart Eyes



Катя Филипова "Незабрава"

Налей ми вино в чаша тънкостенна,
и приседни с усмивка неизменна.
Любими ти навярно имаш право,
сърцето свойта участ заслужава.

И някакси привиква с туй човекът,
крещи от тишина, мълчи от екот.
Дали позор ще срещниш или слава,
сърцето този изпит заслужава.

Целувай дълго глътката резлива,
безсмъртната любов из нас разлива,
Не можеш дълго, е до гроб тогава,
сърцето този празник заслужава.

Далеч от теб или навеки със тебе,
спокойна ще дочакам всеки жребии.
Сърцето всеки жребии заслужава,
но не забрава, но не забрава.
Сърцето всеки жребии заслужава,
но не забрава, но не забрава.


За ПЕ и първият му епизод...утре. За мен ПЕ не е продължение на историята, а една нова история с познати лица.
Спирам, че мислите ми са по-объркани от всякога. #Crazy newsm78

Спокойна почивка и до утре. Hug

# 695
  • Мнения: 21 201
Същата работа е и при мен Ренка, че и някакви дебелаци ми се появяват.
Както и да е, ще изчакам търпеливо до утре, когато я качат качествено и ни я предоставиш.

Последна редакция: сб, 27 окт 2012, 00:06 от Neidjal

# 696
  • Мнения: 21 201
Как сте след епизода?

Аз съм доста объркана... newsm78

И аз и то толкова много, че мислите ми са хаотични, а имам какво да напиша и за първи път от новия сезон ми се прииска да изгледам серия отново след излъчването й.
Имам си обяснение за това мое желание, но несъвсем, абе с две думи не само объркана, но се чувствам и странно. Rolling Eyes

# 697
  • Мнения: 0
За мен ПЕ не е продължение на историята, а една нова история с познати лица.
Марги Hug  bouquetИ за мен Peaceаз за туй ще продължа да гледам Laughing

# 698
  • Мнения: 0
Същата работа е и при мен Ренка, че и някакви дебелаци ми се появяват.
Както и да е, ще изчакам търпеливо до утре, когато я качат качествено и ни я предоставиш.

Частите са качени в дейлито а то не се отваря в момента и затова е така явно.

# 699
# 700
# 701
# 702
# 703
# 704
  • Мнения: 21 201
Диди, благодаря   bouquetза частите.
Лека Ви нощ и от мен. Hug

Общи условия

Активация на акаунт