Отговори
# 705
  • Мнения: 12 719
Emir in Yolu-Пътя на Емир - 1епизод

 http://dox.bg/files/dw?a=ca302875a7

Последна редакция: сб, 27 окт 2012, 06:17 от Дидзzз

# 706
  • Мнения: 47
добро утро диди Hug Hug, пише файла не съществува

# 707
  • Мнения: 12 719
добро утро диди Hug Hug, пише файла не съществува
Добро утро я виж сега  Peace

# 708
  • Мнения: 47
Да сега е ок, а субс  имали Peace

# 709
  • Мнения: 0
 bouquet  bouquet  bouquetДобро утроооо денят ще е прекрасен а не умряяяял Mr. Green Joy

# 710
  • Мнения: 0
Да сега е ок, а субс  имали Peace
Тц рано е още Peace

# 711
# 712
  • Мнения: 0
Добро утро Hug Hug Hug

С Диди така и така и не спахме поне да сервирам закуска и кафе преди да си легна,а тя да твори Heart Eyes Laughing



Приятна събота Hug

Последна редакция: сб, 27 окт 2012, 06:51 от клоди

# 713
  • Мнения: 6 105
Любовта е като огън, но дали ще стопли сърцето Ви или ще изгори до основи къщата Ви, е трудно да се каже.

Добро утро!  Hug
Рени,благодаря за закуската  Hug

Не можах снощи да гледам епизода,така че няма да коментирам.
Преди малко ви изчетох. Благодаря на Киара за превода в ефир   bouquet

Хубав и слънчев ден!

# 714
  • Мнения: 1
Добро утро и от мен Hug Hug Hug
Диди   bouquet
Рени   bouquet
Снощи не можах да гледам епизода и не мога да коментирам.Надявам се да не е било толкова зле Mr. Green

# 715
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098

Здравейте! Hug

Клоди,  bouquet  Диди, bouquet

И аз не съм гледала серията от снощи, но изчетох коментарите ви и се чудя дали въобще да започвам да гледам, сякаш не ми се иска много- много... ooooh! ще си помисля все пак... Rolling Eyes

Лек ден! Hug

# 716
  • Мнения: 21 201
Добро Ви утро Hug
Рени.  bouquet
Диди.   bouquet
За първи път след епизод се чувствам толкова странно Rolling Eyesи много трудно заспах. Sick
В първите три серий когато Емир страдаше, усещах присъствието на Фери, но в последните два епизода, това усещане се притъпи.
Това беше до снощния епизод, когато това нейно присъствие го усетих осезаемо.
Във всяка една сцена между Гюнеш и Емир, когато чувах познатите ми до болка мелодий, усещах невидимото присъствие на Фериха и като, че ли очаквах да я видя дори за миг. Изключително странни усещания имах по време на епизода, необясними дори, просто усещания. От една страна ми бяха болезнени тези сцени и мелодий, а от друга чрез Гюнеш усещах Фери по-близо от всякога.
Дали защото Гизем ми е симпатична, или защото в нейното миловидно и детско излъчване виждам в някаква степен Хазал, не мога с точност да определя, но ми е приятна героинята й Гюнеш.
Една принцеса(надявам се да не е разглезена), израсла далеч от света на брат си, идваща в големия Истанбул, който, ще я погълне изцяло, защото на входа му, я очакват емоций и чувства, непознати й досега.
Не ми е трудно да гледам сезона, защото това не е продължение на ФЕмирската безкрайна приказка, а една съвсем нова история с главно действащо лице Емир/Емре.
Премахването на част от името на сериала и самата номерация, която започна отново с първи епизод, още повече подсили усещането ми за напълно нов сериал, въпреки, че при познатите ми мелодий и сходните ФЕмирски сцени, очите ми бяха все насълзени.
Много странно и особено се чувствам, Rolling Eyes необяснимо дори. Cry
Искрено се надявам, че макар и със сменена самоличност, Емир е със същата чиста и добра душа и, че, ще се осъзнае навреме и, ще спре с това толкова ненужно отмъщение чрез Гюнеш.
Ако преди пред екрана ме приковаваше единствено и само играта на Чаатай, то сега водещо е желанието ми да разбера, докъде, ще стигне Емир в отмъщението си и, ще стане ли пленник на самата игра, чийто правила той сам създаде.

# 717
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 396
Добър ден и от мен!Току що изгледах снощната серия и още не мога да се отърся от усещането че гледам нов филм със същия актьорски състав.Ще изчакам превода за да разбера повечко неща.
Приятни почивни дни! Hug.А тези които са на работа като мен лека и доходна  Hug

# 718
  • Мнения: 1
Някой има ли си на идея как сме с рейтинга newsm78 newsm78

# 719
  • Мнения: 11 820
Добро утро Клоди   bouquet Диди   bouquet хубава събота  Hug на мен точно за това не ми хареса епизода и за малко да заспя нали уж нов сериал започна...махнаха предното име остана само ЕЙ,а всички сцени с Гюнеш бяха същите като с Фери...нито един спомен не дадоха визуален с нея да започнем да свикваме с новите попълнения,а постоянно ни напомнят за нея сега...по този начин аз се чувствам ощетена...

Общи условия

Активация на акаунт