Ин витро- клиника Селена №6

  • 41 285
  • 740
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 693
Паеле  Praynigстискам ти палчета миличка с моята дружинка.

# 706
  • Мнения: 1 096
Паеле  Praynig дано ни зарадваш! Виждам, че всички сме нетърпеливи да чуем хубава новина  Hug Hug Hug

# 707
  • Varna, Bulgaria
  • Мнения: 36
Здравейте момичета от доста време ви чета.Можели някои да ми каже как протича стимулация за  ЗЕТ.Днес ми е 5 ден пия estrofem3*1 на 8h.витамини ,аспирин и по 2бр.климара сменям ги на 5 дена в понеделник трябва да съм на преглед.

# 708
  • Мнения: 1 096
megind, за ЗЕТ няма стимулация, а само подготовка, като се приемат лекарствата, които си посочила, следи се лигавицата, прогестерон и ако всичко е наред ти изписват още лекарства и се прави ЗЕТ.
Ти пациент на Селена ли си и на кой доктор! А, как стигна до ЗЕТ? Ще ни е интересно да споделиш  Praynig

Последна редакция: пт, 18 яну 2013, 14:30 от pi_pi

# 709
  • UK
  • Мнения: 5 999
megind, за ЗЕТ няма стимулация, а само подготовка, като се приемат лекарствата, които си посочила, следи се лигавицата, прогестерон и ако всичко е наред ти изписват още лекарства и се прави ЗЕТ.
Ти пациент на Селена ли си и на кой доктор! А, как стигна до ЗЕТ? Ще ни е интересно да споделиш  Praynig
Какви други лекарства се изписват pi_pi овен тези, които megind е написала? И този прогестерон кръвно ли се изследва?
Аз надничам за новинки от Паеле Blush Praynig

# 710
  • Мнения: 98
Момичета теста е отрицателен 5,31 .Борбата продължава.Ще пиша по-късно.

# 711
  • Мнения: 693
Момичета теста е отрицателен 5,31 .Борбата продължава.Ще пиша по-късно.
миличка разбира се че продължава борбата Peaceще дойде и твоя ден,прегръщам те силно.

# 712
  • Мнения: 372
Мила Паеле, съжалявам  Hug но трябва да сме силни и борбени и да продължим да преследваме  мечтата си до края

# 713
  • UK
  • Мнения: 5 999
Момичета теста е отрицателен 5,31 .Борбата продължава.Ще пиша по-късно.
Паеле   Hug Hug Hug

# 714
  • Мнения: 1 096
Паеле, не се предавай  Hug Hug Hug

Кокона20, другите лекарства са антибиотик, кортикостероиди и прогестеронови препарати.

# 715
  • Мнения: 291
paele, надявах се друго да прочета...

Прегръщам те!

# 716
  • Varna, Bulgaria
  • Мнения: 36
При Д-р Ставрев съм.

# 717
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
Момичета теста е отрицателен 5,31 .Борбата продължава.Ще пиша по-късно.
Еххх, нямат край мъките ни, боже, божеее....  Hug Heart Eyes

А, какво означава 5,31 ...мислех, че трябва да е 0, и нещо си, за да  е отрицателен?

# 718
  • Мнения: 553
paele, аз въпреки всичко ще продължа да стискам палци, докато не видиш EFP  Hug

# 719
  • Мнения: 558
Паеле  Hug Hug Hug
Момичета, не губете кураж и не спирайте да се борите. Щастието, да си имате рожби, няма да отмине никоя от вас и това ще бъдат най-желаните и обичани бебета.
Въпреки, че после, в дадени моменти е доста трудно, като се върнеш назад и се сетиш за борбата и за тези, които продължават да се борят, всичко се понася по-леко.  Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed

Общи условия

Активация на акаунт