Ин витро- клиника Селена №6

  • 41 299
  • 740
  •   1
Отговори
# 690
# 691
  • Мнения: 98
Момичета  Hug, от сърце благодаря за стиснатите палчета. Утре е денят на истината.Сутринта хващам едно такси и право в Селена. Смятам да отида още в 8,00ч. за да стане по бързо теста. Да ви кажа, това ми е четвърти по ред трансфер и този път някак се чувствам супер спокойна , казах си каквото е писано, това ще стане. Дано снежинките да са си още там.Миналият път направих теста един ден по-рано на 11 ден, но сега реших послушно да си чакам 12 ден.

# 692
  • Мнения: 291
paele, искрено ти желая хубав резултат утре Simple Smile
Чакаме заедно с теб обаждането от док:)

# 693
  • UK
  • Мнения: 5 999
Паеле  Praynig Praynig Praynig
Това 4-ти по ред ЗЕТ ли е при теб?

Момичета, да ви попитам, сещате ли се колко парички излизаха задължителните изследвания преди процедурата и задължително ли трябва да ги направя в Селена?

# 694
  • Мнения: 98
Ivetod  Hug ,

кокоna20 това ми е първи ЗЕТ, другите три бяха пресни. За изследванията, не е задължително да са всичките в Селена, аз например миналата година си направих вирусологията в окръжна болница, защото е около 25 лв. Сега ще ти напиша цените в Селена :

ПРИ ЖЕНАТА
1. Серология / HIV, Wass,Хепатит В, Хепатит С, Хламидия IgM, токсоплазмоза - 98 лв.
2. Кръвна група - 10 лв.
3. Вагинален секрет - 25 лв.
4. Цервикален секрет- 25 лв-
5. цитонамазка - 15 лв.

ПРИ МЪЖА
1. Серология / HIV, Wass,Хепатит В, Хепатит С, Хламидия IgM - 78 ЛВ.
2. Кръвна група - 10 лв.
3. Актуална спермограма - 70 лв.
4. Еякулат- посявка - 25 лв.

Това са цени от 2012 г., надявам се да няма промяна.

# 695
  • Мнения: 544
Паеле  Praynig Praynig Praynig
Това 4-ти по ред ЗЕТ ли е при теб?

Момичета, да ви попитам, сещате ли се колко парички излизаха задължителните изследвания преди процедурата и задължително ли трябва да ги направя в Селена?

аз като дърта свекърва да се включа,на паеле това и е първи зет преди това имаше два неуспешни опита в Малинов и нямаше нищо за замръзяване .След това прави 1 опит в селена  успешен но всички знаем какво се случи ,тогава имаше две ембриончета за замръзяване и сега са на сигурно място на топличко при мама.
Стискам палци и вярвам че този път ще успееш до края, мила приятелко.
аууу писали сме заедно,мислех че няма да се включиш скоро Joy

Последна редакция: чт, 17 яну 2013, 14:31 от velka.

# 696
  • Мнения: 98
Сега преди ЗЕТ вирусологията я направих в Селена и ми излезе 115 лв. Нямаше време да я правя другаде, защото много бързо се развиха нещата.

# 697
  • UK
  • Мнения: 5 999
Паеле много благодаря за изчерпателното инфо  bouquet Hug Хубаво е, като имаш избор Mr. Green Стискам палци за хубаво и желано ЧХГ Praynig Praynig Praynig
Велка    bouquet

# 698
  • Мнения: 372
хайде Паеле и от мен имаш палци  за утре и ще те чакаме с най-хубавите новини
Успех !!!!!

# 699
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
paele - всеки ден се присещам за теб. Стискам палци и се моля да ни зарадваш утре!  Praynig
Няма да имам търпение да отворя темата!

# 700
  • Мнения: 894
Паеле, стискаме ти палци с Никол! Praynig Hug

# 701
  • Мнения: 98
Момичета прибрах се току що от АГ Селена и започва великото чакане. Поисках си бележка за онлайн резултат. Обаче голям зор докато ми вземат кръв, бодоха ме на три места и няма и няма кръв.Пратиха ме да пия кафе и вода и след това пак бодене и разгеле стана. Викам си , дано да е на хубаво Simple Smile После ще пиша пак, като излезне резултата, но сигурно ще е в късния следобед.
Още веднъж благодаря на всички за стиснатите палчета, вдъхвате ми кураж и надежда , прегръщам ви и ви целувам всичките  Hug

# 702
  • Мнения: 336
Паеле, имаш подкрепата ми. Чакаме те с тлъсто ЧХГ. newsm10

# 703
  • Мнения: 1 498
paele стискам палци и  Praynig за най-хубавия резултат !

Момичета ние бяхме на консултация, малката е вече 3700  Grinning Добре сме и се надявам леко да мине ваксината, при убождането плака много, но сега спи.

# 704
  • UK
  • Мнения: 5 999
Момичета прибрах се току що от АГ Селена и започва великото чакане. Поисках си бележка за онлайн резултат. Обаче голям зор докато ми вземат кръв, бодоха ме на три места и няма и няма кръв.Пратиха ме да пия кафе и вода и след това пак бодене и разгеле стана. Викам си , дано да е на хубаво Simple Smile После ще пиша пак, като излезне резултата, но сигурно ще е в късния следобед.
Още веднъж благодаря на всички за стиснатите палчета, вдъхвате ми кураж и надежда , прегръщам ви и ви целувам всичките  Hug
Паеле Hug направооо ме плашиш с това бодене и аз съм така там Shocked ooooh! Ама, по-важен е крайния резултат Praynig хайдееее, чакаме те с хубавите новини Praynig вярвам, че ще се радваме днес  Heart Eyes Ния   Hug

Общи условия

Активация на акаунт