ВАКСИНИ - дискусия САМО за вредата от тях - тема 28

  • 40 260
  • 735
  •   1
Отговори
# 705
  • някъде там
  • Мнения: 15
да така е и то искат да ги слагат на вече болни хронично деца,тези дни си мисля,че и с ваксините за животни е същото положението-не действат,а напротив,миналата година след 2 противогъбични ваксини котката ми само се влошаваше,излекувах я на своя глава без повече дупчене само с едни хр добавки!

# 706
  • Пловдив
  • Мнения: 40 845
Да ви споделя,че днес като отидох да си взема детето от детска,госпожата ми даде бележка от сестрата,че няма ваксината на 6г. ooooh! Та...ще ходя др.седмица при ЛЛ да се споразумеем и да видя какво ще мисля Rolling Eyes Ако не склони ще се мъча с наредбата и да и кажа(на сестрата),че няма право да ме пришпорва...щото ЛЛ все още ме търпи.

# 707
  • някъде там
  • Мнения: 15
Стискаме палци!

# 708
  • Мнения: 5 234
Да ви споделя,че днес като отидох да си взема детето от детска,госпожата ми даде бележка от сестрата,че няма ваксината на 6г. ooooh! Та...ще ходя др.седмица при ЛЛ да се споразумеем и да видя какво ще мисля Rolling Eyes Ако не склони ще се мъча с наредбата и да и кажа(на сестрата),че няма право да ме пришпорва...щото ЛЛ все още ме търпи.
Може да кажеш, че ЛЛ изчаква да мине грипния сезон и планира да я сложи през лятото. Успех!

# 709
  • Мнения: 39
Здравейте! Следя с интерес отдавна темичката. Предстои ми съвсем скоро раждане на първото ми дете. За себе си съм решила, далеч преди да си и помисля за деца, че ваксините са ненужни и направо вредни. Не мога да приема, че има, известен брой да речем, пострадали деца и това да е оправдан риск за видиш ли благото на човечеството. Кой решава каква бройка е оправдания риск? Това е направо цинично. Решила съм, че ще ги отказвам и толкова. Но съм наясно, че далеч повече ще си улесня живота, и този на детето, ако намеря някой отзивчив лекар, който да влиза в положение и ако може да ги вписва. Живеем в Бургас. Молбата ми е ако някой може да ме насочи към подобен лекар, ако може да ми пише на лични. Ще бъда безкрайно благодарна!Наясно съм, че такава информация е много конфиденциална и обещавам, че ще съм безкрайно тактична и дискретна!

# 710
  • Бургас
  • Мнения: 644
имам позната, която може и да има тази информация. Ще питам и ако реши да каже - ще ти пиша

# 711
  • Мнения: 39
имам позната, която може и да има тази информация. Ще питам и ако реши да каже - ще ти пиша

Благодаря много!

# 712
  • Мнения: 4 753
Бихте ли ми казали,имат ли право да идват по време на родителска среща и да агитират родителите да сложат ваксина Церварикс на момиченцата.Дайте ми някакви материали да съм подготвена,като противник на ваксината.Имам момчета,но съм против тази и всички други ваксини.Кажете какви въпроси,на които няма да могат да ми отговорят ,да им задам

Какво стана на родителската среща? Идваха ли, какво казаха, раздадоха ли листовки/брошури? Никой не споделя за агитацията в училищата, а моите са малки, нямам достъп до тези заведения...  Laughing

# 713
  • Мнения: 824
Днес е родителската среща,довечера ще пиша

# 714
  • Мнения: 3 929
На моя близка миналата седмица й правиха операция за рак на шийката на матката. Докторите, естествено, са изказали предположение, че може да бъде наследствено, затова е силно препоръчително да ваксинират дъщерята на моята позната, която в момента е на 12 год. с въпросната ваксина. Мъжът ми се е опитал да ги насочи поне малко да попрочетат из нета информация за въпросната ваксина, преди да пристъпят към ваксиниране на момичето, но те изобщо не са искали да споменава за такива "измишльотини". Категорични са, че ще я ваксинират. Достатъчно се страхували, за да си го причинят да го изживеят отново.
Страхът е страшно нещо. А момичето дори е с тегло доста под нормата за възрастта й. Sad

# 715
# 716
  • Мнения: 7
Алекс може ли да споделиш дали е боледувала дъщеря ти от грип и разните там вирусни инфекции които са най разпространени. Т.е. при теб потвърждава ли се теорията, че не ваксинираните боледуват от 2 до 5 пъти по-малко в сравнение с ваксинираните. Моля и други да споделят техните впечатления.

# 717
  • Мнения: 109
Нели (малката), аз и съпругата не сме боледували от година, а преди това по веднъж, два пъти в годината и винаги се оправя.... познай кой първи Wink
Не искам да споменавам и колко е важна храната, защото не е за този форум.

# 718
  • Мнения: 4 753
Днес е родителската среща,довечера ще пиша

Би ли ги попитала с какво право рекламират лекарствени продукти в училище? Има лекари за тази работа, както и реклами по тв, радио и прочее... Училището не е място за рекламиране на каквото и да било...

# 719
  • Мнения: 125
Алекс може ли да споделиш дали е боледувала дъщеря ти от грип и разните там вирусни инфекции които са най разпространени. Т.е. при теб потвърждава ли се теорията, че не ваксинираните боледуват от 2 до 5 пъти по-малко в сравнение с ваксинираните. Моля и други да споделят техните впечатления.

Ами ,аз мога да кажа, че нали съм с две деца. Голямото е ваксинирано, малкото не. Каквото хване голямото, малкото го изкарва след него. Не виждам да боледува по малко. На всичкото отгоре и астма има малкото ми дете. Но въпреки това съм крайно против ваксините.

Общи условия

Активация на акаунт