Парфюмни размисли и страсти - 164

  • 38 447
  • 739
  •   1
Отговори
# 330
  • The Evergreen State
  • Мнения: 1 171
Четох някъде че Диор са реформулирали много от парфюмите си заради вредни съставки, предполагам че такива реформулировки са често срещани. Мис Диор също е реформулиран, аз не намирам особена разлика.

Бижу много хубав аватар имаш!

Денси ти ме заинтригува с Ели Сааб, тук го има навсякъде (има ЕДТ и ЕДП) но като че ли досега не бях му обръщала внимание, набелязала съм го за тест.

# 331
  • Мнения: 2 447
Четох някъде че Диор са реформулирали много от парфюмите си заради вредни съставки, предполагам че такива реформулировки са често срещани. Мис Диор също е реформулиран, аз не намирам особена разлика.

Адикт е реформулиран отдавна. На стария му беше червена течността и имаше по-малко плодове и повече ванилия.
За новата бутилка не съм наясно, ще ида да я пробвам, току-виж са сложили повечко ванилийка, че повече ми харесваше едно време.

# 332
  • Мнения: 13 627
Mис Диор за мене си има разлика. При най-първият Мис Диор Шери много силно се усещаха ягодите и захаросаните пуканки. При новата версия това го няма. Ужасно много ми прилича на Коко М

На кой Адикт му е била червена течността?

# 333
  • Мнения: 17 546
Бижу много хубав аватар имаш!
Благодаря, Athena! Hug

Не можах да харесам Ели Сааб. Намерих нещо познато в него, но въобще не пожелах да го пробвам втори път. Rolling Eyes Като гледам съставките, би било редно да ми хареса Laughing но... не му се получи. Няма и да го пробвам повече.

# 334
  • Там, където ме обичат
  • Мнения: 3 676
Бижу много хубав аватар имаш!
Благодаря, Athena! Hug

Не можах да харесам Ели Сааб. Намерих нещо познато в него, но въобще не пожелах да го пробвам втори път. Rolling Eyes Като гледам съставките, би било редно да ми хареса Laughing но... не му се получи. Няма и да го пробвам повече.
Eй на това викам аз изненада.  Laughing
Като гледах съставките, реших, че не е за мен, ама пусто любопитство.
Тествах го и ми хареса.  Peace

# 335
  • Мнения: 31 399
Mис Диор за мене си има разлика. При най-първият Мис Диор Шери много силно се усещаха ягодите и захаросаните пуканки. При новата версия това го няма. Ужасно много ми прилича на Коко М
Определено има разлика и то голяма и за мен.

Ели Сааб предизвиква или моменталическо влюбване или отрицание. Предлагам го за проби на много хора, независими парфюмно  Mr. Green и има много различно развитие на различните кожи. Поравно някъде са харесващите и отричащите.

# 336
  • Мнения: 17 546
Гледам във Фрагрантика, че са сравнили Elie Saab с Fleurs d'Oranger Serge Lutens. Аз и него не харесах. Simple Smile

# 337
  • Sofia
  • Мнения: 7 052
Mис Диор за мене си има разлика. При най-първият Мис Диор Шери много силно се усещаха ягодите и захаросаните пуканки. При новата версия това го няма. Ужасно много ми прилича на Коко М

На кой Адикт му е била червена течността?

На стария Адикт му е червена. Аз имам и двата варианта бутилка, мислех,че е еднакъв аромата, но ще ги сравня.

Първият МИс Диор Шери на мен ми е прекалено сладък и плодов и лолитски. Следващите версии са по-балансирани откъм сладост и ги харесвам повече.

# 338
  • The Evergreen State
  • Мнения: 1 171

Първият МИс Диор Шери на мен ми е прекалено сладък и плодов и лолитски. Следващите версии са по-балансирани откъм сладост и ги харесвам повече.

Карън, точно така го усещам и аз. Пипнат е съвсем малко и то точно където трябва.

Трябва да си припомня Адикт. Мнооого отдавна не съм го усещала на някой друг, моя приятелка го използваше навремето. И аз се радвам че не е променен, сега ми се доноси изведъж.

Последна редакция: нд, 28 окт 2012, 21:47 от Athena

# 339
  • София
  • Мнения: 849
Гледам във Фрагрантика, че са сравнили Elie Saab с Fleurs d'Oranger Serge Lutens. Аз и него не харесах. Simple Smile

Бегло познавам Fleurs d'Oranger Serge Lutens, но определено не ми хареса колкото Elie Saab - дойде ми доста по-праволинеен и обикновен  Rolling Eyes Говоря за Ели Сааб ЕДП, който имам и нося. Лятото пробвах и ЕДТ - нелош, по-олекотен, не толкова меден и с добавени свежи цитруси в началото. Спокойно можеха да го пуснат като лятна версия. А иначе трайността му е много добра, макар може би не толкова чак колкото на ЕДП, но все пак доста добра. При това на пергамента, който имам аз вместо кожа  ooooh!

# 340
  • The Evergreen State
  • Мнения: 1 171
Гледам във Фрагрантика, че са сравнили Elie Saab с Fleurs d'Oranger Serge Lutens. Аз и него не харесах. Simple Smile
Бижу, за съжаление не познавам нито един парфюм на Серж Лутенс. За Ели Сааб ще отскоча тези дни до парфюмерия и ще ви споделя как го намирам и аз. Спомням си бегло че беше топъл и сладко цветен, елегантен парфюм но дотам.

# 341
  • Sofia
  • Мнения: 7 052
Лятото пробвах и ЕДТ - нелош, по-олекотен, не толкова меден и с добавени свежи цитруси в началото. Спокойно можеха да го пуснат като лятна версия.

Освен меда, ако са махнали и нотата на сапун за пране, едт може да ми хареса.

Получих алергия от някой от парфюмните ми душ-гелове.  ooooh!

# 342
  • Мнения: 64
Мис Диор Шери даже 3 пъти е реформулиран до сега. На мен най-много ми харесваше съвсем първата версия и то, защото сестра ми го носеше- млада и безгрижна тинейджърка по онова време. С това именно го свързвам. Пробвах се да го нося след доста години, но някак си не си паснахме... Между първата и втората версия няма особена разлика, но тази най-новата е съвсем без пуканки, което на мен ми липсва много, в това му беше чара на този аромат.  Grinning

Диор наистина реформулираха и орязаха доста от ароматите си, аз обаче съм на мнение, че не е заради съставките, а за да печелят повече.  Mr. Green

# 343
  • Мнения: 8 476
Правих безумни опити да харесам някоя от версиите на Мис Диор Шери и досега не успявам.
Но упорито продължавам да опитвам, та дано стане нещо. Joy

# 344
  • Мнения: 64
Ох олекна ми, пуснах някой друг флакон по допирателната... Два от които не очаквах да разкарам: Нинфео Мио и Есентрик 01. Обаче не ги нося особено често и май лекинко са ми втръснали. Много съм непостоянна в парфюмните си любови, на пръстите на едната ми ръка се броят ароматите, които не спирам да обожавам дъъъълги години.  Rolling Eyes Добре, че с мъжете не съм така!

Общи условия

Активация на акаунт