Почитатели на исторически филми, period drama и екранизации по романи - 7

  • 61 782
  • 710
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 6 219
девственица или не - недоклатена е била 100%. то е по - лесно да си девствена и да се сдържаш, отколкото другото.

# 61
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
изгледах Абито аз

Скрит текст:
много интересен епизод, става ми много тъжно за Томас  Confused много ми харесва как събраха семейството покрай кръщенето, а и да не забравя : най - накрая Бейтс свободен  Heart Eyes ааа, и усещам че скоро ще имаме нова бременост

# 62
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 865
И двама красиви мъже, за хубав и усмихнат ден


# 63
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
прекрасни,просто прекрасни  Heart Eyes

# 64
  • на кого му пука
  • Мнения: 923
 smile3544 smile3544 smile3544

Ще се намирам в състояние на блажено задоволство до края на работния ден.Благодаря ви доста!

# 65
  • Мнения: 1 992
Имам затруднения със свалянето на The Virgin Queen. В замунда е руско аудио, без сийдъри - отпада. Намерих в енерджи с английско аудио, пак без сийдъри. В КаТ, исохънт - няма и няма сийдъри. Помагайте!

Edit: намерих го при пиратите, след около седмица може и да го гледам  Crazy

Последна редакция: ср, 31 окт 2012, 09:51 от Криста

# 66
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Криста, на мен ми го пратиха от Енерджи май Peace

# 67
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 865
Криста, изчакай тоя от енерджи, става малко по-бавно, но се сваля Wink

# 68
  • Мнения: 0
Интересни неща за Елизабет  Grinning. И на мен ми се догледа сериалът с Ан Мари Дъф. Както го описахте, прозвуча максимално реалистично. Тя е имала нервно заболяване - отключило се е, струва ми се, при опит за изнасилване от страна на настойника й, когато е била малолетна. Имала е железен организъм и лабилни нерви - мигрена /жестока май/. И е била именно истерична. Постоянно е изисквала ухажване. Това никак не пречи на блестящия й ум. Водела е политика на колебливост - ту да, ту не, и така е държала нащрек всички. Идеалният характер за наличната международна и национална ситуация - и за Златен век.
Има сийд за "Кристи", защо? При мен се изтегли мълниеносно. Страхотен епизод като цяло.  Само дето Дейвид продължава да ме дразни - оох, сякаш са пуснали кукла Кен да се разхожда там. Защо така не се вписва, ни с визия, ни с нищо? Почвам да подозирам, че е целенасочено. Кристи ми стои страхотно, докторът също, мис Алис е безукорна... а Дейвид, с това анти-вписване, сякаш сигнално го изхвърлят от историята. Да си кажа - Сесил ужасно му подхожда, също такава кукленска и невписваща се. Чудя се доколко се случва в реалния живот такова нещо.   

Последна редакция: ср, 31 окт 2012, 18:34 от Suriyotay

# 69
  • София
  • Мнения: 35 325
Имам затруднения със свалянето на The Virgin Queen. В замунда е руско аудио, без сийдъри - отпада. Намерих в енерджи с английско аудио, пак без сийдъри. В КаТ, исохънт - няма и няма сийдъри. Помагайте!

Edit: намерих го при пиратите, след около седмица може и да го гледам  Crazy
Може ли линк към енреджи-то? Не ми излиза Rolling Eyes

Аз съм влюбена в "The Paradise" Heart Eyes

# 70
# 71
  • Мнения: 534
Ее, измътиха най-накрая календарчета за ноември  ooooh! Laughing
Захладня, да друснем едно танго, че да кипне кръвчицата  Wink

Индиана Джоунс  Thinking или проф. Овчаров  Thinking, само не и Божидар Димитров  Joy

Само колажче  Simple Smile ... Капитан на Уелингтън ... ходи му  Thinking

# 72
  • София
  • Мнения: 35 325
Благодаря ти, Криста!  bouquet
Дано успея да го сваля...

# 73
  • 221B Baker Street
  • Мнения: 1 950
Аз се изкефих максимално на новата серия на "Рай" - толкова много емоции и драма - да си кажа честно - и аз съм влюбена в този сериал. Mr. Green А  целувката на Дьониз и г-н Муре - Уау,настръхнах,отдавна не бях гледала подобна сцена... Heart EyesАбе,простооо,обичам ги и двамата.... Crazy

Последна редакция: пт, 02 ное 2012, 14:11 от Айрин Адлер

# 74
  • на кого му пука
  • Мнения: 923
 Peregrin,календарчетата този път са много секси.

Общи условия

Активация на акаунт