Коледни подаръци

  • 62 243
  • 984
  •   1
Отговори
# 285
  • София
  • Мнения: 44 129
моят син пък иска вълшебна пръчка, ха да видим сега майка му  ooooh!
http://www.imaginarium.bg/44541/ecommerce_12/44541/362
в куку-то и карнавалните има такива http://bobolan.net/product/2276/valshebna-prachitsa-sinya-zvezda.html златни, червени, сини.... в джъмбо съм виждала също но розави...
или иска като на магьосник? като тези в комплектите за фокуси? да не е гледал рекламата с фокуси по  тв-то?

# 286
  • София
  • Мнения: 9 517
не, за съжаление иска истинска вълшебна пръчица - такава, на която да й кажеш "напиши ми домашното" и тя да ти го напише, като обещава, че няма да я ползва за домашно... или като й кажеш - сипи вода на кучето и тя да напълни купичките с вода, пък е на 8, няма как да го мина...

сега 100 сантиметровата лъвица за щерката ми се вижда песен  ooooh!

# 287
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Мини с номера, че Дядо Коледа не иска друг да му иззема функциите.

А аз ще мисля как да извъртя нещата с "извънземното куче", защото Гугъл поне не ми "каза" за такова. За пръв път съжалявам, че не е нещо от Дисни (поне щеше да ми е по-лесно)

# 288
  • София
  • Мнения: 44 129
хахахаха...ееее...дам...няма да намерите...и аз така си мечтаех като дете...ама няма Simple Smile

Самсара - гледам на програмата на НДК, дават го от 7-ми откриването, миналата година е било на 6-ти.
http://ndk.bg/koleden-panair-na-knigata-3

# 289
  • Мнения: 2 805
хахахаха...ееее...дам...няма да намерите...и аз така си мечтаех като дете...ама няма Simple Smile

Самсара - гледам на програмата на НДК, дават го от 7-ми откриването, миналата година е било на 6-ти.
http://ndk.bg/koleden-panair-na-knigata-3

странно...има две дати - 7-ми отгоре над новината  и после: "Софийски международен ПАНАИР НА КНИГАТА ще отвори врати на
4-9 декември от 10:00 до 20:00 ч., Етаж 0-3"

# 290
  • Мнения: 730
Момичета, откъде пазарувате основно? Тази година за първи път ще купуваме "сериозни" подаръци, а всички ще е по две, та ми е важно да е на добра цена...

# 291
  • Мнения: 1 217
В Джъмбо играчките са на по-сносни цени по принцип. Иначе, преди около месец се разходих до Илиенци и играчките не бяха кой знае колко по-евтини, преди бях виждала много симпатични русалки за по 3-4 лева там, но сега не видях. Има магазин и на Марсел, в Карфур, но цените са като в другите магазини. Единственото нещо, което беше много на сметка бяха едни палта за малки госпожици, семпли, много елегантен и изчистен модел. Бяха на една сергия на 5-15 метра от централния вход, имаше в лилаво, червено, оранжево, черно и бяха по 25 лева. В същото магазинче купих чисто памучен, семпъл анцуг на батко и, ватиран, горнището е с качулка , от 3 части, с бяла, много симпатична блуза, която може да се носи отделно, за 26 лева. В един безистен имаше бижута от минерали и камъни ( тигрово око, планински кристал ), колиета от плат и най-различни други джунджурии, някои много красиви наистина, на цени от 4-7 лева, но продават само на едро, 10 и нагоре бройки.
Бебето, което купих на моята госпожица от Марсел е 35 лева, ухилено, с два комплекта дрешки и дърдорещо. Simple Smile
Много благодаря момичета за полезните неща, които сте споделили. И аз ще чакам с нетърпение рожденият ден на Хиполенд, стига да има играчки на сносни цени де, че понякога понятието " намаление ", особено в България означава да надуеш цената петорно и да я намалиш с 10 %  Grinning И до коледния книжен базар ще гледам да отида !

# 292
  • Мнения: 324
От септември съм започнала с писането на писма до Дядо Коледа, тъй като имам големи поръчки за много дечурлиги + с тази на мъжа ми  Wink Обаче срещам датруднение - какво е подходящо за 9-годишно момче, което не е лишавано от нищо. Просто нямам идея какво да поръчам за племенника на мъжа ми. Освен това имам подозрения, че самия той вече вярва повече в Снежанка отколкото в Дядото  Tired

# 293
  • Пловдив
  • Мнения: 23 702
Точно в Хиполенд на намаления изпокриват по-интересните и скъпи играчки. ПО-миналата година ходих предните дни, гледах, избрах и рано-рано отивам уж с идеята за намаление. Трънки, останах разочарована.

# 294
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Не знам за деня на намалението в Хиполенд, но миналата година в последния момент преди Коледа, както правим всяка година  Crazy , купихме Баз Светлинна година iDance за няма и 20.00лв точно от там.

 newsm44 Все пак ме улесниха. Кучето ще е Тото, няма да се обяснявам защо няма извънземно куче.

Последна редакция: пн, 19 ное 2012, 17:59 от Гита Ог

# 295
  • Мнения: 1 217
От септември съм започнала с писането на писма до Дядо Коледа, тъй като имам големи поръчки за много дечурлиги + с тази на мъжа ми  Wink Обаче срещам датруднение - какво е подходящо за 9-годишно момче, което не е лишавано от нищо. Просто нямам идея какво да поръчам за племенника на мъжа ми. Освен това имам подозрения, че самия той вече вярва повече в Снежанка отколкото в Дядото  Tired
Готина, пъстра, плетена зимна шапка или непромокаеми ръкавици ? Шейна или някаква смешна книга. newsm78

# 296
  • София
  • Мнения: 59
не, за съжаление иска истинска вълшебна пръчица
Ако намериш такава - моля те сподели. Искам си една такава лично за мен  Mr. Green

Благодаря много за информация относно панаира на книгата в НДК, че си намислих да купя интересни книжки и занимателни игри за коледен календар, като изненадки през уикенди.

Иначе вече подарихме на малкия основен подарък за Коледа (така си поиска, а и ще има достатъчно подаръци от приятели и роднини точно на празника). След дългото мислене, все пак взехме ей това чудо
http://www.katerushki.com/katerushka-cometa-1-katerushki.html
Като помислих колко много играчки вече има и за празника ще получи още... а и баба и дядо настояха да се включат в инвестицията. Та таткото ни разгледа и опипа катерушка в един магазин и си даде съгласие за покупка, аз поръчах и на следващия ден ни я докараха вкъщи. Ако на някой му е интересно, качвам няколко снимки (извинете за големите снимки и моля, не обръщайте внимание на пода и стените, че още не сме свършили с ремонта)...
Малкия разучава подаръка

тук го събира, голям конструктор се оказа  Laughing

а тук вече пробваме (сега всяка сутрин и вечер правим по някои упражнения  Simple Smile )


# 297
  • Мнения: 1 217
Готина катерушка   bouquetСъс здраве да си я ползва и умната ! Simple Smile

Последна редакция: пн, 19 ное 2012, 21:15 от катюнгелче

# 298
  • София
  • Мнения: 4 561
Чудиш се каква книжка или дали и книжка Simple Smile
Аз за книжки ще изчакам коледният панаир в НДК.
Чудя се каква книжка Simple Smile
Ако успея да стигна до коледният панаир - там няма начин да не харесам нещо.
А ако не успея - ще се поразходя до Хеликон в някоя обедна почивка.

# 299
  • Мнения: 284
Обаче срещам датруднение - какво е подходящо за 9-годишно момче, което не е лишавано от нищо.

Ето една идея:
http://www.toy.store.bg/c/p-l/c-1382/s-4/igrachki-ot-hartia-i-karton.html

Ако има PSP, може да му вземете игра за него. При моя племенник на 10, това върви най-много.
Това, че не вярва в Дядо Коледа не значи, че не чака подаръци Grinning

Общи условия

Активация на акаунт