Коледни подаръци

  • 62 292
  • 984
  •   1
Отговори
# 930
  • Мнения: 1 464
Ние имаме и двата модела от Икеа, играе с тях от около година и половина.При нас в Лидл бяха пуснали миналата седмица дървено влакче с 80 елемента, много красиво на 25 евро.Невероятно е и го купих веднага!Има ги още, ако искаш да ти взема едно и да го пратя по колет  Simple Smile

# 931
  • Мнения: 8 927
......
Има ги още, ако искаш да ти взема едно и да го пратя по колет  Simple Smile
Благодаря ти, I ♥  bouquet, не ми е удобно да те ангажирам. Пък и тя си има вече един купен подарък /количка с порт-бебе/. Толкова време я питах и все не казваше да иска нещо, май не разбираше, че има такава опция. Чак след тържеството в яслата, където си беше пожелала кукла и си я получи, осъзна, че можело да си харесаш нещо и дядо Коледа да ти го донесе. И си поръча въпросната количка. В най-големия сняг ходихме за количката, а сега пък - влак. А аз тези икейски влакчета ги бях харесала отдавна, може би точно защото са супер прости. В темата тук имаше линк. Мъжа ми ще намери някой колега от Сф, който да го купи и да ни го прати. Наближава й РД и ще бъде за тогава.

# 932
  • В сърцето на един мъж и половина, и една госпожица
  • Мнения: 1 834
Момичета, не съм чела назад и ако се повторя ме извинете.
Днес бяхме в Джъмбо и искахме да вземем плюшения мечок от рекламата на магазина, но...за съжаление не го открихме. Дали можем да го открием някъде другаде и дали изобщо ще има отново в Джъмбо? Така го исках за подарък на малкия, но явно закъснях  Sad

# 933
  • Мнения: 1 464
Блу, за мен не е проблем, Лидл ми е под носа.Но пък няма да е при вас за Коледа.А иначе предполагам за това говориш.Да, много простичко е, но пък моето дете не спира да играе с него.Каквото и да е, да са доволни децата.Весели празници!

# 934
  • Мнения: 8 927
Блу, за мен не е проблем, Лидл ми е под носа.Но пък няма да е при вас за Коледа.А иначе предполагам за това говориш.
Същото! Откакто го видях никакви пластмаси не могат да ми хванат очите. В нашите Лидл ли го има сега? До нас също има Лидл, мога да прескоча.
Вместо детската енциклопедия с колите, на племенника снощи взехме една истинска книга за автомобили, хубаво луксозно издание, е, за по-порастнали момчета, но пък наистина е много хубава. А за племенничката - "Живот", ще я играят така или иначе двамата и реално баткото има и по-детски подарък. Laughing

Това е книгата, съвсем не е детска.
http://www.book.store.bg/p44607/501-avtomobila-koito-triabva-da- … i-sal-olivyr.html

Последна редакция: пн, 24 дек 2012, 09:03 от Блу

# 935
  • Мнения: 1 455
Момичета, препоръчвам ви също влаковете на Брио, страхотни са, имат хиляди части, могат да бъдат допълвани непрекъснато, направени са от екологични материали, а частите им са съвместими с тия на Икеа. Ние имаме няколко и малката много си играеше с тях.
ето тук един линк само за инфо:
https://www.google.cz/search?q=brio+trains&hl=en&tbo=d&a … =1366&bih=607

# 936
  • Мнения: 8 927
Момичета, препоръчвам ви също влаковете на Брио, страхотни са, .....
https://www.google.cz/search?q=brio+trains&hl=en&tbo=d&a … =1366&bih=607
Страхотни са, наистина! И аз бих си играла с кеф!

# 937
  • Мнения: 1 464
Не е в нашите Лидъли, аз живея в Белгия  Grinning
Но както казах, колети мога да изпращам  Wink
Влакът е подобен на тези, които е дала  Dress like Princess
Има 80 части, човечета, коли, дръвчета, два вида влакови композиции, като на едната локомотива се движи и дърпа 2 вагончета.Има бариери, бензиностанция, релсите могат да се наредят в 6 различни варианта.Ние, както казах, имаме този на Икеа, но след година и половина игра, вече има нужда от повече части и разнообразие.Затова взех този.Аз също не съм привърженик на пластмасовите играчки, затова и колелото, което купих (отново за коледен подарък), пак е дървено. А преди да видя влакчето в Лидл, взех това като допълнение на икейското.

П.С. Книгата е страхотна!

# 938
  • Пловдив
  • Мнения: 23 935
Ние имаме дървен влак от ИКЕА (имаме - и аз си играя с него), обаче тия показаните МНОГО ми харесват. Ужасно много. Обаче свърших парите за подаръци и играчки Simple Smile Чак за рожденния ден през март пак.

# 939
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
Взехме я пистата  Wink Ще има Тиранозавърско-количко-хвърчаща Коледа  Laughing Hug
  Party Hug
Специални благодарности, Пухи! За мен това беше страхотен жест! Да се вдигнеш ( да вдигнеш мъжа си  Wink) в ранни зори, за да търсиш играчка за непознато дете, защото неговата майка е достатъчно загубена, за да не му купи, когато е имала възможност. Благодаря! Hug

# 940
  • Мнения: 8 242
Взехме я пистата  Wink Ще има Тиранозавърско-количко-хвърчаща Коледа  Laughing Hug
  Party Hug
Специални благодарности, Пухи! За мен това беше страхотен жест! Да се вдигнеш ( да вдигнеш мъжа си  Wink) в ранни зори, за да търсиш играчка за непознато дете, защото неговата майка е достатъчно загубена, за да не му купи, когато е имала възможност. Благодаря! Hug
За нищо  Hug Знам какво е тръшканица за играчка  Joy
А пък и се оказа, че не сме съвсем непознати  Laughing
Пък и от "сектата" Heart Eyes - тука вече съвсем ме спечели  Mr. Green  Hug

# 941
  • Мнения: 5 393
Лего-то от Комсед е с липсващи части  Sad #Cussing out Направо нямам думи. На някой друг случвало ли се е такова нещо?

# 942
  • Мнения: 8 242
Лего-то от Комсед е с липсващи части  Sad #Cussing out Направо нямам думи. На някой друг случвало ли се е такова нещо?
Е те не са ли опаковани в найлончета? Много ли липсват?

# 943
  • София
  • Мнения: 44 352
Лего-то от Комсед е с липсващи части  Sad #Cussing out Направо нямам думи. На някой друг случвало ли се е такова нещо?

това няма общо с комсед, просто дефектен продукт.
Обадете се на Комсед, дали  ще реагират по някакъв начин, но магазина не е виновен, колкото и да е неприятно, все пак легото си е запечатано в кутия, пликове и т.н. така че е фабрично.

# 944
  • Пловдив
  • Мнения: 734
Лего-то от Комсед е с липсващи части  Sad #Cussing out Направо нямам думи. На някой друг случвало ли се е такова нещо?
Случвало ми се е с липсващи части от пъзел на Клементони - подмениха ми го без никакви проблеми  Peace
Дъщеря ми за Коледа полулучи настолна игра на Хаба, в упътването на която изрично е написано, при липсващи части да сигнализирам.
Сигурна съм, че е неприятно, но не вярвам да има проблем със замяна. Все пак не се касае за играчка на неизвестен китайски производител.

Общи условия

Активация на акаунт