Коледни подаръци

  • 62 311
  • 984
  •   1
Отговори
# 945
  • Мнения: 5 393
Да, опаковани са в пакетчета, но вече ги разопаковахме. Не знам дали ще го приемат обатно. Ще звънна утре все пак. Каръка си е карък ooooh!

# 946
  • София
  • Мнения: 44 354
Е, то в пликчета ако са няма как да установите липсата, ясно, че ще са разопаковани вече... ще ми се да вярвам, че няма да имате проблем...успех!

# 947
  • Мнения: 5 393
Мерси. Дефектно опаковане се оказа- има части, които не са от този модел изобщо.

# 948
  • Пловдив
  • Мнения: 23 938
Нашите две големи кутии Лего бяха наред. И една кутия Мега блокс бяха ок.

Последна редакция: ср, 26 дек 2012, 23:53 от Янтра

# 949
  • Мнения: 8 242
Ти по-мега снимки не намери ли  Mr. Green

# 950
  • Мнения: 731
Да споделя отзиви за нашия китайски тройлей-конструктор. Вече писах как пристигна, явно отварян на някоя митница.

За мое голямо учудване и приятна изненада, сглобихме цялото чудо без какъвто и да е проблем. Близо 500 части, съответстващи на инструкцията стъпка по стъпка. Даже ни останаха няколко резервни  Grinning. За цена от 32 лева е добре.

Благодаря още веднъж на Inok, която ме насочи към него!

# 951
  • Мнения: 48 201
Аз си взех костенурката от продавалника, много е сладка, работи около 2 дни и се развали, не пее и не желае да свети освен всички цветове в едно, и сега поръчах от онлайн магазина тази за 35 лева, която има и кабел...като отзив- много са сладки лампичките костенурки, но не са много качествени
Като дойде другата, ще пиша как се държи и има ли разлика в качесвтото

# 952
  • Мнения: 1 464
Аз си взех костенурката от продавалника, много е сладка, работи около 2 дни и се развали, не пее и не желае да свети освен всички цветове в едно, и сега поръчах от онлайн магазина тази за 35 лева, която има и кабел...като отзив- много са сладки лампичките костенурки, но не са много качествени
Като дойде другата, ще пиша как се държи и има ли разлика в качесвтото

Оффф ужас, ще видим и нашата колко ще изкара като се приберем.От същото място е.

# 953
  • София
  • Мнения: 44 354
Мечо Пух - смениха ли ви легото?

# 954
  • Мнения: 5 393
Ейнджъл- мъжът ми отказа да се занимава да се разправяме Crossing Arms Намери заместители на въпросните части от друго Лего и с малкия построиха пещерата.
Та не съм звъняла или ходила.

# 955
  • София
  • Мнения: 9 519
и аз с дефектни подаръци - това и това , поръчани от store.bg - абсолютно сух моделин вътре... вчера говорих с онлайн магазина - казаха ми да не се притеснявам, ще ми върнат парите, ама кога... така и не разбрах  Thinking

# 956
  • Мнения: 12 037
Дядо Коледа донесе на детето така желания скейтборд.
Но заръча на мама и тате да купят каска и наколенки/ по простата причина, че трябва да се пробват Simple Smile/

Сега, въпросът ми е- има каски от 85лв. до 20лв. Струва ли си да давам пари за по-скъпа, като се има пред вид, че детето е начинаещо?А дали евтината ще е достатъчно надеждна?
Някоя майка има ли опит с покупка на тези аксесоари?

# 957
  • София
  • Мнения: 9 519
моя син сложи каската точно 3 пъти, а наколенките точно веднъж... 2 каски имахме - едната я изхвърлих, втората до скоро я пазех, но те я изкорубиха и остана само горното - това, което се държи за главата и идея си нямам къде е, така че ако си сигурна, че ще я наси - купувай скъпата, ако ли не... няма смисъл и от евтината Peace

# 958
  • Мнения: 1 464
Моят син кара колело с каска.За мен е абсолютно задължителен атрибут.Нашата е 10 евро(не живеем в България) и не е долнопробна.Според мен купи по-евтината, но настоявай, че без нея не може да се качва на скейтборда.Когато си създаде навик, сам ще си я търси да я слага.Във вашия случай и наколенките са задължителни.

# 959
  • Мнения: 2 216
Виждали ли сте детски сервиз на Вадер? В Хиполенд има само за чай, а ми се иска да е по-голям....

Общи условия

Активация на акаунт