ФОРМУЛА 1 - сезон 2012 - ГРОЗНИ, но СМЕЛИ - тема 4

  • 15 945
  • 728
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 201
Ланчее, много сладък беее  Crazy  Heart Eyes
Бях гледала само снимки от шоуто.

Към днешна дата и Кими доста се е "филирал" преди старта Mr. Green


Фетел също  Wink


Аз май влязох в твоята роля на "фейс контрол"  Crazy  Wink

п.п
Хм, споделям мнението ти за Сутил  Thinking


# 706
  • BG
  • Мнения: 2 458

Момичета-кокичета, заповядайте да се почерпим послучай случката, че ме е донесъл щъркелът преди 100 години!
Още една причина да си обичам този ден е, че малко след него започва най-голямата ми телевизионна тръпка!
Наздраве и хубав ден!

# 707
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Бени Честит Рожден Ден  bouquet  bouquet  bouquet Бъди жива и здрава и още 100 години да ни радваш,много успехи и Себчо тая година Peace Hug Hug Hug

# 708
  • Мнения: 201
Бении, честит ти "100 годишен "рожден ден  Joy  
Пожелавам ти поне още толкова години здраве, щастие, късмет и успехи  Hug

Един усмихнат Себ за теб  Party


И успехи на 'Hungry Heidi'  Wink

Последна редакция: чт, 14 мар 2013, 11:04 от iulyia

# 709
  • София
  • Мнения: 9 977
Йееее, Бени, честит рожден ден! Да си здрава, весела, щастлива и обичана и обгрижвана от мъжете си!

# 710
  • Варна
  • Мнения: 294
Бени, бреййй, кога се навъртяха тез години  Crazy. Успешна, щастлива и изпълена с любов година ти пожелавам!


Последната новина, чак пари пари  Mr. Green еееее .....от Булсатком  Twisted Evil.
Последно са решили - по HD канал си ще предават - тренировки, квалификация, състезание.
По SD канал си - само състезание.
Няма такака дезорганизация в тази фирма.
Аз така или иначе почнах да проучвам други оператори и възможности, за съжаление трябва да се съобразявам и с интернет покритията в района, и там избора малко ми е ограничен Mr. Green


Клипчето с Кими, щях да ви го пускам по-рано  Mr. Green плюс това с новото участие на ХамилтОн  Mr. Green, че голяма сензация го направиха от Топ Гиър  Crazy



За тези, които искат да изгледат пресконференцията:



п.п. Кими е мнооого готин с тая прическа  Crazy

# 711
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Последната новина, чак пари пари  Mr. Green еееее .....от Булсатком  Twisted Evil.

 hahaha hahaha hahaha
Помислих,че безплатно ще дават всичко Crazy Joy Joy Joy

# 712
  • Варна
  • Мнения: 294
аааа Пламиии, безплатен обяд няма  Mr. Green, кво си мисли ние дето си плащаме таксите аааа... мосю Манчев и компания заслужават за къртовският труд, който полагат, заслужено финансово обещетение  Sunglasses


ииии, извинявайте, ама днес чак сега се докопвам до компа и откривам тези новини:

МакЛарън и Водафон ще се разделят в края на годината  Mr. Green, очаквано, очаквано .... ще почакам още малко за да обобщя за началото на какво се започва в МаКларън!
Последно сега пак прочетох, че Мак са се запътили към договор с Хонда след 2015та ...
интрестинг, интрестинг .... ако върнат и оранДжевият цвят, оо минало недостижимо  Mr. Green

# 713
  • Мнения: 201
Анелка, значи състезанията ще се излъчват по SD канала, така ли? Сигурно ли е?  Crazy
Вече се обърках  Crazy

# 714
  • BG
  • Мнения: 2 458
Благодаря ви, милички!  Heart Eyes  Направихте деня ми по-щастлив!   bouquet

Анелко, тази новина беше един от най-хубавите подаръци днес!  Hug

# 715
  • Варна
  • Мнения: 294
само няма да изпадате в паника, ей  Joy
Дишайте, искам ви в кондиция за първия старт  Crazy

Както сте забелязали, за фирма Булсатком, решенията се вземат в крачка ииии ако някой е станал с трибуквието (казано на жаргон  Mr. Green) нагоре през следващите два дни , може и да недочакаме състезание по Филм+SD  Mr. Green.
За сега, предпоследна заповед, можем да гледаме САМО състезанието (което за мен е най-важното  Mr. Green) по Филм+SD!
За всички, които държат на качествената картина и да гледат тренировки и квалификация, И състезание - то трябва да заплатят допълнително за Филм+HD.

Утре според мен ще наизлязат стриймовете и ще можем да ги включим на 1ва страница - от тях спокойно може да се гледат тренировки и квалфикации  Mr. Green

# 716
  • Мнения: 201
Временно си отдъхвам  Crazy Обичам да гледам състезанията на талИвизора  Mr. Green, не на компа  Whistling Ииии поне първото състезание ще е така  Mr. Green, другите..., както ни "спуснат" от Булсата  Whistling

# 717
  • Мнения: 212
ЧРД на Бени Simple Smile Да илядиш както има един лаф.

ЧРД и от Бастьо Simple Smile




И пак Кими Стайл:



Последна редакция: чт, 14 мар 2013, 17:59 от Фреш

# 718
  • Мнения: 9 144
Айде да почваме новия сезон с нова тема  Peace

Марки Бой



# 719
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
 newsm03
Аз съм готова за старта  bowuu

Общи условия

Активация на акаунт