Професионални серии за коса - тема 42

  • 44 202
  • 755
  •   1
Отговори
# 330
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Има смисъл за косъма, на косопада няма да повлияе, но и не очаквай чудеса, иска се време и постоянство, които сега, вероятно са лукс за теб (от към времето  Peace)

Пожелавам ви успех и много радости с малките слънца  Hug

# 331
  • Мнения: 261
Оооооо със сигурност ще е така Simple Smile
Благодаря @-}--
След това изпитание разбрах, че ако аз не се погрижа за себе си, няма кой друг да го направи.
А пък и искам да съм една чудесна майка и съпруга Heart

# 332
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
 Peace Позитивното мислене е отличен старт и осъзнаването, че се грижиш за себе си, обичаш себе си и си също важна  Peace

# 333
  • Мнения: 261
Така е разбира се.
Просто за момента всички средства отиваха за ин-витрота.
Но сега мога да положа грижи за себеси, които преди това не можех, но и преди 7 години бях еете, а и държах Господ за шлифера.
А сега се боря с косопад и бабешки болежки.
Кажете какво да взема. Наистина ме е срам да посетя фризьор. Трябва ли задължително да се отстрани увредената коса?
За пресата така и не разбах, да я взема ли или не?

# 334
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
вземи я пресата, вземи 1 хидратираща серия - шампоан и маска и една протеинова - пак шампоан и маска; спомена, че имаш продукт без отмиване

не погледнах в кой град си и няма идея - от къде мислиш да вземеш придукти, мога да ти препоръчам бамбука на алфапарф, той и се ползва с пресата, могат да се вземат то дистрибутор или от сайт

това е проитенова концентрирана маска http://www.enzo.bg/kozmetika/alfaparf-milano/alfaparf-milano-mid … treatment-500-ml/

смесва се с този серум http://www.enzo.bg/kozmetika/alfaparf-milano/alfaparf-milano-mid … on-serum-6x13-ml/

и се нанася, като маска на измита коса, после минаваш с пресата кичур по кичур

т.е. измиваш косата с шампоан - може да си вземеш против косопад - на лакме, на дюкре ... излизаш от душ аи покриваш косата с кърпа - да попие водата, косата да остане влажна

в съдче смесваш 2 с.л. от маската с 1 ампула, може би ще ти стигне за 2 пъти, нанасяш на косата - колкото е нужно и минаваш бавно с уреда, той не пари, като преса за изправяне

постояващ 20 мин и пак минаваш, пак постояваш малко и отмиваш само с вода, после стилизираш

на лакме против косопад - освен шампоана - можеш да вземеш и маската  Peace

# 335
# 336
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
а това е серията на лакме http://zlatnaribka.com/category/protiv-kosopad-active-527.html

сайтът отвори магазин в София на Ботев, ако ти е удобно  Peace

# 337
  • На черешатааа
  • Мнения: 1 012
Feeling  много благодаря  Hug  bouquet

# 338
  • Мнения: 21 275
Момичета,вие на всяко миене ли слагате някаква термозащита ? newsm78

# 339
  • Мнения: 14 490
Аз да, макар на термичните млека на Керастаз да пише, че държат до 5 измивания Peace

# 340
  • Мнения: 38
Аз слагам винаги преди сешоар. Ако няма да суша (което е много рядко и главно през лятото ) не слагам термозащита а някакви кристали например...или крем за по-лесно оформяне на дължините

# 341
  • Мнения: 21 275
Благодаря Ви за отговорите  Hug

# 342
  • Мнения: 204
За първи път ползвах реконструктор на Фантазия, с шампоан на Лакме против косопад. Не мога да преценя дали има някакъв видим резултат, просто си чувствам косата по-гладичка. Следващият път ще си сложа еластайзер. Искам лъскава косица  Heart Eyes. Кои шампоани препоръчвате, при ползване на протеинова маска? Четох, четох, но съм объркана.

# 343
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
такива, които измиват и не приглаждат косъма  Peace

# 344
  • Мнения: 21 275
Някой знае ли кога и къде ще има новата серия на керастаз -
О,и за каква коса ще са предназначени ?  Blush Thinking

Общи условия

Активация на акаунт