Професионални серии за коса - тема 42

  • 44 287
  • 755
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 41
Някой може ли да ми каже какъв е ефекта от този продукт и дали има значение, ако се използва без сешоар?   bouquet
http://zlatnaribka.com/magicheski-krem-za-obem-za-rusi-kosi-schw … -ml-410-3328.html

# 706
  • Мнения: 434
Според мен идеята на пост-а на ЗР във Фейсбук беше, че е писано за маската в списанието, а не че има мостра  Peace

Ех,жалко,иначе още утре щях да тичам да я купувам.  Laughing

# 707
  • Мнения: 21 332
Според мен идеята на пост-а на ЗР във Фейсбук беше, че е писано за маската в списанието, а не че има мостра  Peace

Ех,жалко,иначе още утре щях да тичам да я купувам.  Laughing
Хух,и аз така  Blush

# 708
  • Мнения: 105
Преди няколко дни зададох въпрос за въздействието на продуктите Лакме върху суха, тънка коса. Като цяло поста ми не беше негативен към марката – целта ми беше да разбера дали е подходяща за Северен тип коси – не да отричам „Лакме” въобще.
 Впоследствие се поизмести фокуса на обсъждането – та днес ще си довърша „рисърча” – пък може и да съм полезна на някое момиче с подобна на моята коса.  Peace
Продуктите на Лакме са фокусирани върху нуждите на Средиземноморския тип коси – обяснявам си го така - гъсти, по-твърди,  по-тежки /инфо – от сайта на марката/.
Понеже останах разочарована от серията за обем Текния – Боди мейкър – а не би трябвало /според описанието/ снощи извършихме „ескперимент”. В него участваше един приятел Laughing с дълга почти до кръста коса -  здрава, гъста, жилава, вълниста /Майката – природа не е справедлива понякога… Confused/. Резултат при него след шампоан и маска БМ – обем още от корена, подчертани вълни на косата, супер добре, вида на косата му много ми хареса. При мен не се получава този ефект „на напомпване”  никак. Но когато видях – разбрах какво се има предвид.
Мъжа ми също е дългокос и също е подложен на „терапии” за коса – Лакме не е подходяща за негова коса, също/сходна на моята, но по-светла/. В смисъл, не че е зле – но ефекта явно не е така подчертан. Дийп кеър прави косата му пухкава и лека като облак – симпатичен ефект, всъщност. Но чак дълбока грижа и подхранване не забелязваме /е, това сравнено с ефекта на други шампоани и маски/…
Всички тези неща ме карат да мисля, че Лакме не е най-подходящия изобр за тънка, суха, поизморена от дължината си коса.
Ще си довърша останалото – шампоаните Дийп кеър и Колър стей. Смятам протеиновия да ми е преди 2-стъпковия  протеин /подходящо е, нали?/.
За другия –както и досега –след боядисване.
В бъдеще ще чета повече, преди да поръчвам продукти. Жалко, че ние не са спогодихме с Лакме – цената е добра, аромата – прекрасен…

Нямам търпение да поръчам препоръчаната ми "Течна светлина" Simple Smile стискайте ми  палци да е още тази седмица ..че ценичката не е съвсем пренебрежима. Embarassed

Искам да попитам: напр. като се прави един път седмично протеинова терапия, след нея протеинова серия (шампоан, балсам, маска) ли се ползва или е достатъчен ефекта само от терапията?!? Praynig

Аз лично / по съвети от темата и впоследствие от личен опит/ - винаги хидратирам на първо и второ измиване след протеинова терапия. Иначе имало опасност косата да се "напротеинчи" - става суха, чуплива и с разхвърчани краища. Така че- хидратация след протеин. Wink

Последна редакция: пн, 12 ное 2012, 18:13 от Мишана

# 709
  • Чукарландия
  • Мнения: 4 517
Искам да попитам: напр. като се прави един път седмично протеинова терапия, след нея протеинова серия (шампоан, балсам, маска) ли се ползва или е достатъчен ефекта само от терапията?!? Praynig

# 710
  • Пловдив
  • Мнения: 360
Да попитам има ли разлика в тези маски,освен в количеството  Embarassed   :
http://zlatnaribka.com/zapechatvashta-maska-loreal-fiberceutic-z … html#.UKEhqiLhdKg

http://zlatnaribka.com/botoks-maska-za-tynka-i-fina-kosa-loreal- … html#.UKEhpyLhdKg

# 711
  • Мнения: 21 332

По-нагледно :
Стъпка 1 - Уникален серум за попълване на химически третирана и увредена коса.
Серумът структурира косата в дълбочина, добавя плътност и обем на всеки отделен косъм. Косата е копринено мека и пълна с блясък.

Дори и след 10 измивания молекулите на INTRA-CYLANE все още присъстват в косата. Постоянното лечение с INTRA CYLANE увеличава цикъла на живота на косата, която изглежда здрава и пълна с живот. INTRA CYLANE е водно-активирана молекула, която при свързване с водата, увеличава обема си два пъти.

Нанесете върху суха и подсушена с кърпа коса. Нанесете маската fiberceutic (или друга маска) за омекотяване на косата, оставете да подейства 5 минути и изплакнете обилно с вода.

Стъпка 2 : - тук избираш маска за плътна или гъста коса - Запечатваща маска за плътна, непокорна и гъста коса. Втора стъпка след прилагането на серума fiberceutic. Косата е мека и кадифена на допир, възстановена в дълбочина. Препоръчително е запечатваща маска Fiberceutic да се използва в комбинация със серума за попълване на коса Fiberceutic, за постигане на желания резултат. Начин на употреба: на чиста и подсушена с кърпа коса, нанесете по цялата дължина серум Fiberceutic. Без да изплаквате, нанесете от запечатващата маска и оставете да подейства 5 минути. Изплакнете обилно с вода. Запечатва се в косъма до 10 измивания. Между двете процедури, поддържайте ефекта с маска Fiberceutic за гъста, непокорна коса.
И стъпка 3 - Запечатваща маска за тънка и фина коса. Втора стъпка в регенериращата терапията на Loreal Profesionel - Fiberceutic, след прилагане на серума. Благодарение на течното си състояние молекулата Intra-Cylane прониква дълбоко в косъма. Във втората фаза молекулата Intra-Cylane се свързва с водата и образува мрежа от аминокиселини. След това мрежата от аминокиселини се свързва с протеиновата обвивка. По този начин увредените зони по косата са напълно възстановени. Косата е мека и кадифена на допир. Препоръчително е запечатваща маска Fiberceutic да се използва в комбинация със серума за попълване на коса Fiberceutic, за постигане на желания резултат. Начин на употреба: на чиста и подсушена с кърпа коса, нанесете по цялата дължина серум Fiberceutic. Без да изплаквате, нанесете от запечатващата маска и оставете около 3 до 5 минути. Изплакнете обилно с вода. Запечатва се в косъма до 10 измивания. Между двете процедури, поддържайте ефекта с маска Fiberceutic за тънка и фина коса.

Последна редакция: пн, 12 ное 2012, 18:42 от малката лисичка

# 712
  • София
  • Мнения: 5 549

Нямам търпение да поръчам препоръчаната ми "Течна светлина" Simple Smile стискайте ми  палци да е още тази седмица ..че ценичката не е съвсем пренебрежима. Embarassed



 Благодаря ти за споделеното,с интерес те изчетох,аз също се интересувах от Боди мейкър-а  bouquet

 А "течната светлина" Кристалистето на Керастаз ли е?

# 713
  • Мнения: 21 332
Джон Фрида проф.марка ли се води ?

Последна редакция: пн, 12 ное 2012, 18:53 от малката лисичка

# 714
  • София
  • Мнения: 160
Някоя от вас да е ползвала новите спрейчета за подхранване и хидратация Potionizer на лореал, които наскоро пуснаха в ЗР, и може ли да сподели отзиви?


reverie, не мога да ти пусна съобщение, изчисти си кутията Wink

# 715
  • Мнения: 105

  А "течната светлина" Кристалистето на Керастаз ли е?
[/quote]

Точно това мъничко сладурче е. Simple Smile Дано се харесаме.
http://zlatnaribka.com/serum-techna-svetlina-kerasrase-cristalis … html#.UKEry2cpm9s

Малката лисичка, снимките са се разменили нещо. Wink Фиберсютика ми се отразява страхотно - пробвах зазапечатка и с 2-минутния реконструктор на Афоджи - ок си е.  Heart Eyes
Ефекта при мен се поддържа и от серията Ейдж сюприм на Лореал - тя също съдържа интрасилан.

# 716
  • Мнения: 21 332
Опс,да  Blush

# 717
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 450
Някой може ли да ми каже какъв е ефекта от този продукт и дали има значение, ако се използва без сешоар?   bouquet
http://zlatnaribka.com/magicheski-krem-za-obem-za-rusi-kosi-schw … -ml-410-3328.html

обем, жилавост, виталност  Peace няма смисъл без сешоар, за издухване е  Peace любим продукт ми е  Peace

# 718
  • Мнения: 41
Някой може ли да ми каже какъв е ефекта от този продукт и дали има значение, ако се използва без сешоар?   bouquet
http://zlatnaribka.com/magicheski-krem-za-obem-za-rusi-kosi-schw … -ml-410-3328.html

обем, жилавост, виталност  Peace няма смисъл без сешоар, за издухване е  Peace любим продукт ми е  Peace
А предложение за нещо, което действа уплътняващо и без сешоар?  Embarassed

# 719
  • София
  • Мнения: 43

  А "течната светлина" Кристалистето на Керастаз ли е?

Точно това мъничко сладурче е. Simple Smile Дано се харесаме.
http://zlatnaribka.com/serum-techna-svetlina-kerasrase-cristalis … html#.UKEry2cpm9s

[/quote]
Може да е мъничко, но е икономично  Wink

Общи условия

Активация на акаунт