Професионални серии за коса - тема 42

  • 44 286
  • 755
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 5 549

Точно това мъничко сладурче е. Simple Smile Дано се харесаме.

Аз си поръчах цялата серия,но нещо ми се губи по пътя  Tired Много се надявам да ми хареса,четох всякакви мнения и положителни и отрицателни.

# 721
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 450
Някой може ли да ми каже какъв е ефекта от този продукт и дали има значение, ако се използва без сешоар?   bouquet
http://zlatnaribka.com/magicheski-krem-za-obem-za-rusi-kosi-schw … -ml-410-3328.html

обем, жилавост, виталност  Peace няма смисъл без сешоар, за издухване е  Peace любим продукт ми е  Peace
А предложение за нещо, което действа уплътняващо и без сешоар?  Embarassed

не мисля, че съм срещала такъв продукт  Peace какво те притеснява в издухването?  Rolling Eyes не говорим за увреждащо изпичане, но поне да духнеш косата  Peace

# 722
  • Мнения: 41
Някой може ли да ми каже какъв е ефекта от този продукт и дали има значение, ако се използва без сешоар?   bouquet
http://zlatnaribka.com/magicheski-krem-za-obem-za-rusi-kosi-schw … -ml-410-3328.html

обем, жилавост, виталност  Peace няма смисъл без сешоар, за издухване е  Peace любим продукт ми е  Peace
А предложение за нещо, което действа уплътняващо и без сешоар?  Embarassed
Цитат
не мисля, че съм срещала такъв продукт  Peace какво те притеснява в издухването?  Rolling Eyes не говорим за увреждащо изпичане, но поне да духнеш косата  Peace

 Много ми изсушава косата, дори от мъничко и много бързо цъфти, тънка е.  Confused

# 723
  • Мнения: 105
-Alien- - Наливаш...масла... Joy в огъня... Joy...нямам търпение Simple Smile

*Bubble* - Знам колко е кофти - дано пристигне по-скоро Peace. Тъкмо ще споделяш...

Момичета, които сте пробвали - моля, разкажете повече за тази светлина...как е, що е...да си помечтая още. В общи линии ревюто звучи така, сякаш е създадена ...за мен... Joy

# 724
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 450
anonimnite  newsm78 а обем в корена ли търсиш? или навсякъде?

евентуално да ползваш стилизант за обем в корена, без да засягаш скалпа, да я духваш в корена, като е наведена надолу, а за дължините стилизант против накъсване - без да го сушиш?  newsm78 Rolling Eyes

# 725
  • Мнения: 41
anonimnite  newsm78 а обем в корена ли търсиш? или навсякъде?

евентуално да ползваш стилизант за обем в корена, без да засягаш скалпа, да я духваш в корена, като е наведена надолу, а за дължините стилизант против накъсване - без да го сушиш?  newsm78 Rolling Eyes
Не, в корените имам обем, търся нещо за уплътняване на дължините, от дължината косата ми по някое време клепва.  Close НО мисля, че може и да е от серума, който изпозлвам в момента, пак ще си вземам олиото на макадамия. АКо това на шварцкопф е толкова добро, колкото казваш може и да се прежаля да духвам по 2-3минутки.  Laughing

# 726
  • Мнения: 21 332
Мишана Аз си ги ползвам,специално "течна светлина" адски много си ми харесва,заглажда косъма,сякаш е обвит във воал,не отнема от обема,и има наистина страхотен блясък,и косата като цяло след него изглежда страхотно  Peace

# 727
  • Мнения: 204
Мишана Аз си ги ползвам,специално "течна светлина" адски много си ми харесва,заглажда косъма,сякаш е обвит във воал,не отнема от обема,и има наистина страхотен блясък,и косата като цяло след него изглежда страхотно  Peace
Ти нямаш сърце,  Sad изобщо не мислиш за моите финанси...ей, само се подкокоросвам с тази тема  Hug

# 728
  • Мнения: 21 332
Мишана Аз си ги ползвам,специално "течна светлина" адски много си ми харесва,заглажда косъма,сякаш е обвит във воал,не отнема от обема,и има наистина страхотен блясък,и косата като цяло след него изглежда страхотно  Peace
Ти нямаш сърце,  Sad изобщо не мислиш за моите финанси...ей, само се подкокоросвам с тази тема  Hug
Ох,да,така е,и на мен темата ми действа така  Crazy

# 729
  • Перник
  • Мнения: 195
Такааа... наминавам да кажа,че днес пробвах колагеновата терапия иии... Heart Eyes от първо ползване много ми хареса и смело мога да кажа,че за моята коса е много по-добра от МШ и бамбука  Blush Усещам я по-твърда и плътна и някакси здрава  Heart Eyes До тук от терапиите ,които съм ползвала тази и кератиновата на Екс са ми фаворити  Flutter

За серума Кристалисе,моето впечатление след продължително ползване е,че ....ми не съм засветила още  Mr. Green не е лош,но не знам защо след такива продукти имам чувството ,че крайчетата ми изсъхват и цъвтят повече  Rolling Eyes от начало ми харесва ефекта,но на четвърто,пето,шесто ползване забелязвам,че ми изсушават коста  Shocked ,което не мога да си обясня  Thinking така е било слд всякакъв вид кристали и масла  Shocked

# 730
  • Мнения: 105
Мишана Аз си ги ползвам,специално "течна светлина" адски много си ми харесва,заглажда косъма,сякаш е обвит във воал,не отнема от обема,и има наистина страхотен блясък,и косата като цяло след него изглежда страхотно  Peace
Ти нямаш сърце,  Sad изобщо не мислиш за моите финанси...ей, само се подкокоросвам с тази тема  Hug
Ох,да,така е,и на мен темата ми действа така  Crazy

+1  Laughing /от доста време чета, но все не пишех/. Обаче - пазарувах... Joy

malvinka88 - каква ти е косата долу-горе? Да си изградя представа...Крайчетата ми цъфтят точно така от кристали, които съм ползвала преди - след една-две седмици  - и вече съм за ножици. ..наистина ми е любопитно да разбера защо става така...Затова и не ги използвам вече. Замених с коприна, после открих Макадамия-маслото ...и продължавам да търся...

# 731
  • Варна
  • Мнения: 1 166
Мишана Аз си ги ползвам,специално "течна светлина" адски много си ми харесва,заглажда косъма,сякаш е обвит във воал,не отнема от обема,и има наистина страхотен блясък,и косата като цяло след него изглежда страхотно  Peace
Ти нямаш сърце,  Sad изобщо не мислиш за моите финанси...ей, само се подкокоросвам с тази тема  Hug
Ох,да,така е,и на мен темата ми действа така  Crazy

+1  Laughing /от доста време чета, но все не пишех/. Обаче - пазарувах... Joy

malvinka88 - каква ти е косата долу-горе? Да си изградя представа...Крайчетата ми цъфтят точно така от кристали, които съм ползвала преди - след една-две седмици с кристали по крайчетата - и вече съм за ножици. ..наистина ми е любопитно да разбера защо става така...Затова и не ги използвам вече. Замених с коприна, после открих Макадамия-маслото ...и продължавам да търся...
Моята също цъфтеше като използвах дълго време едни и същи кристали, предполагам че косата се пренасища или свиква с продукта Peace

# 732
  • Перник
  • Мнения: 195
Мишана , с тънък косъм съм,редичка и обем ми липсва ...на мен също ми е много чудно защо продукт ,който е предназначен да изглади и омекоти косъма,при мен се случва точно обратното -изсушава ми  Rolling Eyes
tedi133 , няма как да е от използването на един и същ продукт,защото умишлено съм редувала различни кристали,серуми,масла...все същата работа  SadЕгати чудото  Thinking

# 733
  • Мнения: 41
Мишана , с тънък косъм съм,редичка и обем ми липсва ...на мен също ми е много чудно защо продукт ,който е предназначен да изглади и омекоти косъма,при мен се случва точно обратното -изсушава ми  Rolling Eyes
tedi133 , няма как да е от използването на един и същ продукт,защото умишлено съм редувала различни кристали,серуми,масла...все същата работа  SadЕгати чудото  Thinking
Едно момиче в йутуб се оплакваше, че този серум кристалисте много и изсушил косата, защото съдържал много алкохол.  Rolling Eyes Не знам. Тези, които не сте доволни от серумите, може да опитате кремообразни финиши, при тях вероятността да ви се изсуши косата е далеч по-малка.

# 734
  • София
  • Мнения: 5 549
Едно момиче в йутуб се оплакваше, че този серум кристалисте много и изсушил косата, защото съдържал много алкохол.  Rolling Eyes Не знам. Тези, които не сте доволни от серумите, може да опитате кремообразни финиши, при тях вероятността да ви се изсуши косата е далеч по-малка.
Л2 на Лакме също е добра алтернатива,поне при мен дава желания блясък.

Общи условия

Активация на акаунт