Професионални серии за коса - тема 42

  • 47 956
  • 755
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 248
Аз днеска каква беля сътворих...  ooooh!  Сложих Еластисайзер за не повече от 10 мин. заедно със стимулиращата маска за скалп. Но бях в банята заедно с бебока и какво се разсеях като ги отмих взех, че директно се наклепосах с ботокса и запечатващата маска... Забравих шампоана!  ooooh! Постоях малко и измих с дълбокоизмивния след дъжд качулка...  Embarassed Финиши сложих стимулиращ тоник за скалп, Л2, коприна и гела за изправяне. Изненадващо косата ми е страхотна!!! Супер мека, уплътнена, пригладена, но с обем в корените, с много блясък. Дори успях за пръв път доста прилично да я изправя с четка и сешоар. Направо съм много щастлива! Но със сигурност друг път няма да слагам ботокса преди шампоана, защото мисля, че косата ми е супер въпреки тази грешка, а не заради нея.

П.С.: И аз слагам ботокса навсякъде (вече), преди внимавах да не отива в корените и скалпа...

Последна редакция: чт, 25 окт 2012, 21:52 от Епона

# 61
  • Мнения: 41
Аз днеска каква беля сътворих...  ooooh!  Сложих Еластисайзер за не повече от 10 мин. заедно със стимулиращата маска за скалп. Но бях в банята заедно с бебока и какво се разсеях като ги отмих взех, че директно се наклепосах с ботокса и запечатващата маска... Забравих шампоана!  ooooh! Постоях малко и измих с дълбокоизмивния след дъжд качулка...  Embarassed Финиши сложих стимулиращ тоник за скалп, Л2, коприна и гела за изправяне. Изненадващо косата ми е страхотна!!! Супер мека, уплътнена, пригладена, но с обем в корените, с много блясък. Дори успях за пръв път доста прилично да я изправя с четка и сешоар. Направо съм много щастлива! Но със сигурност друг път няма да слагам ботокса преди шампоана, защото мисля, че косата ми е супер въпреки тази грешка, а не заради нея.

П.С.: И аз слагам ботокса навсякъде (вече), преди внимавах да не отива в корените и скалпа...
                          Епона би ли споделила повече за гела за изправяне които спомена и ако може линк,иначе случват се и такива неща Grinning Hug

# 62
  • Пловдив
  • Мнения: 692
  Включвам се да споделя отзив от едно ползване на серията за обем на Лакме . Вчера я ползвах -шампоан и маска , много съм доволна - обем определено имаше, косъма ми го усещам нито много хидратиран, нито много сух- някакъв среден баланс, за момента . Шампоана прави доста пяна.  Но най-голямото ми учудване беше като станах тази сутрин и след известно време се погледнах в огледалото , косата ми имаше повече обем от вчера, както на следващия ден след като съм ходила да ме издухват на фризьор без стилизанти .
  От коприната също съм доволна, но самата миризма не ми харесва, а толкова е хвалена точно  в тази насока...  Laughing

# 63
  • Miami
  • Мнения: 463
Благодаря за темата, Feeling   bouquet

Не съм ползвала до сега протеинова терапия, единствено 2-мин р-р на Афоджий. Обикновено на едно миене хидратирам, на следващото ползвам 2-мин р-р или един р-р на Джовани. Мисля в скоро време да изпробвам и някоя протеинова терапия.
ПП Всъщност като се замисля два пъти съм си правила МШ терапия в салон. Нали мирише на ванилия МШ, да не съм се объркала нещо? После ме минаваха с нещо като преса, с една червена светлина...Май е като онези преси дето ги коментирате.

И да ви помоля за някакви отзиви за шампоана и балсама за руси коси на Лореал http://zlatnaribka.com/shampoan-za-rusa-kosa-loreal-shajin-blond … -ml-242-1517.html
http://zlatnaribka.com/balsam-za-izruseni-kosi-loreal-shajin-blo … -ml-242-1507.html
Стават ли за честа употреба, хидратиращи ли са? Наистина ли неутрализират жълтите оттенъци?

Последна редакция: пт, 26 окт 2012, 10:23 от Кори

# 64
  • Атлантис, Галактика Пегас
  • Мнения: 57
Добро утро.
Аз съм ползвала само арганова терапия в салон.
Иначе имам въпрос, когато си измивам косата тя много се оплита и трудна за разресване. Какво слагате на косата да я разрешете по лесно?  newsm78

Последна редакция: пт, 26 окт 2012, 10:23 от Kordelia

# 65
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 893
  Включвам се да споделя отзив от едно ползване на серията за обем на Лакме . Вчера я ползвах -шампоан и маска , много съм доволна - обем определено имаше, косъма ми го усещам нито много хидратиран, нито много сух- някакъв среден баланс, за момента . Шампоана прави доста пяна.  Но най-голямото ми учудване беше като станах тази сутрин и след известно време се погледнах в огледалото , косата ми имаше повече обем от вчера, както на следващия ден след като съм ходила да ме издухват на фризьор без стилизанти .
  От коприната също съм доволна, но самата миризма не ми харесва, а толкова е хвалена точно  в тази насока...  Laughing

много добре си усетила серията, тя е доста нетипична и за мен все още без аналог в тази област  Peace

# 66
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 668
Тази серия е точно като за мен Wink При мен,обемът се губи с часове ooooh!,а тук,аН споделя обратният ефект Crazy Задължително вписвам в уиш-листата Whistling

# 67
  • Пловдив
  • Мнения: 1 011
Вчера ходих до Златна рибка,за да си купя протеиновата терапия
на Афоджи,но момичето,което ме обслужваше ме разубеди.
Обясни ми,че е за силно изтощени коси и ми препоръча Еластисайзера  на Фил Кинсли.
Взех го,взех и шампоана и маската с макадамия,както и шампоана на Лореал
за руси коси.

Според вас ще ми навреди ли протеиновата терапия?
Заинатила съм се да я пробвам,пък.

# 68
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 893
опиши си косата  Peace

# 69
  • Мнения: 3 248
Sweety, много пъти съм писала за него, ето: http://zlatnaribka.com/termoaktiven-gel-za-izpravqne-philip-king … html#.UIpMyKNusb0 ♡♡♡

# 70
  • Пловдив
  • Мнения: 1 011
Ами по принцип ми е плътна и жива,но от половин година съм блондинка Simple Smile ,
а изсветляването ми я изтощи.Е ,не е като метла...
Смятам,че полагам грижи ,за да я поддържам.
Може би наистина чак толкова силни продукти не ми трябват,
но като на една жена и влезе муха в главата...

# 71
  • Мнения: 434
Тази серия е точно като за мен Wink При мен,обемът се губи с часове ooooh!,а тук,аН споделя обратният ефект Crazy Задължително вписвам в уиш-листата Whistling

И аз ще я пробвам обезателно,че и моята коса никак няма обем. Tired
Нали за тази серия става въпрос: http://zlatnaribka.com/category/teknia-body-maker-br-za-obem-326.html

# 72
  • Пловдив
  • Мнения: 692
 *Biskvitka*  , аз  съм с много клепнала коса по принцип  Laughing и даже понякога ухото ми стърчи, когато съм вкъщи я връзвам и това допълнително бута обема.

 Чудя се за някоя пудра за коса, но ме е страх от някаква реакция , сърбеж или нещо такова , но такъв продукт мисля , че ще е супер допълнение. Някой ако препоръча нещо, крем или пудра които подпомагат обема в корените , но не утежняват ще съм благодарна.

   На мен ми е интересна и серията Magnified volume за супер обем на Chi . Някой ден като ми свършат тези сигурно ще я тествам.

 Sassie , да за тази. Simple Smile Но не очаквай сега да си като гръмнал бойлер де хихи , като се има предвид че аз не ползвам никакви други стилизиращи продукти в корените съм доволна на първо четене. Това е от едно миене ... по-натам ще пиша пак като ги ползвам по-редовно Simple Smile

# 73
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 893
Ами по принцип ми е плътна и жива,но от половин година съм блондинка Simple Smile ,
а изсветляването ми я изтощи.Е ,не е като метла...
Смятам,че полагам грижи ,за да я поддържам.
Може би наистина чак толкова силни продукти не ми трябват,
но като на една жена и влезе муха в главата...

Пробвай я, като ти е мерак  Peace аз не я долюбвам особено и считам, че променя косата, но в дългосрочен план не се отразява добре, затова за себе си съм я елиминирала напълно  Peace

# 74
  • Пловдив
  • Мнения: 1 011
a.l.e.n.a. благодаря ти за съвета

Днес и утре на Панаира в Пловдив има фестивал на красотата и прическата
и ще огледам и там какво има.
Предни години съм си взимала доста хубави неща и то на сносни цени.

Ще видя и бамбуковата дали е по-изгодна там и май нея ще взимам.

Още веднаж благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт