Бебето ми плаче неутешимо

  • 2 138
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 33
Здравейте силно обезпокоена съм от този факт,че бебето ми плаче неутешимо.Направо се дере!Пробвах с всички познати методи за успокоение,опитах да дам кърма,вода,да отвлека вниманието й по някакъв начин,да я наплискам дори с няколко капки вода,а тя се тръшка по пода и дори забива глава в пода.
Това се случи няколко пъти последната седмица.Тя имаше проблем с ухото и аз го отчитах на зъбите (скоро ще пробиват пред кътниците) и на ухото,но сега е вече добре и продължава да го прави.
Бяхме пред лекарския кабинет 20 минути не спря да плаче,почервеня,даде назад главата си и сякаш има някакъв пристъп!
Влязохме в кабинета и тя внезапно се успокои,така че не можах нищо да покажа на докторката,тя каза че било от каприз.
Тази нощ се събуди по същия начин.Плака до забрава и то сякаш й се случва нещо много силно без да реагира на нищо.Накрая се успокои и заспа,но  аз цялата треперех...
Моля ви кажете ми какво да правя?

# 1
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 863
Може би трябва да я заведеш на друг лекар. Колко е голяма?
Опитвала ли си да й дадеш Панадол или Нурофен и дали я успокоява това? Така както описваш нещата ми се струва, че детето го боли.  Confused

# 2
  • Мнения: 27 524
Щом пишеш за тръшкане на пода и избиване на предкътници, значи става дума за малко дете, а не за бебе.  Thinking
Ако я боли, не може ли да си каже, да посочи?

# 3
  • Мнения: 33
На година и един месец е,не може да посочи,или да каже.

# 4
  • в здрача
  • Мнения: 2 208
Боляло ли те е ухо?
Ако не, знай че в даден момент болката е неуписуема. Едвам се трае. Абе, да те боли зъб е песен в сравнение с това да те боли ухо, така че ако имате проблем с ухото поведението на детето е напълно нормално.
Та, ухото излекувано ли е? При доктор уши-нос-гърло ли бяхте? Капки капахте ли?

# 5
  • Мнения: 33
Тази нощ нямахме проблеми,капки продължавам да слагам вече шести ден.
Докторката каза,че се подобрява,но явна още я боли,още повече в комбинация със зъбите.
Надявам се да не се повтаря това състояние...Много се уплаших!

Общи условия

Активация на акаунт