Есен на вратата чука, ЮНСКИ мами събрали сме се тука

  • 26 546
  • 720
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 0
Добро утро ,момичетааа! Днес съм доста ранобудна. Събудих се в 6ч направих опит отново да заспя,но не се получи. newsm78  От разни сърфирания в интернет намерих нещо интересно за бременните (и малко странно) дезодорант за бременни -                                                         http://az-jenata.bg/article/15321/Domashno-napraven-dezodorant-za-bremenni/  може и да го пробвам Simple Smile. Весел ден на всички !

Последна редакция: чт, 25 окт 2012, 08:47 от incognita

# 46
  • Мнения: 6 624
Добро утро момичета, аз снощи от вълнение и радост, съм писала в старата тема, вместо в новата Laughing Ама нищо, то сега ми е позволено да забравям и да съм разсеяна Joy

# 47
  • Мнения: 104
Честито Надежда!!!   bouquet Това е страхотна новина!!! Изключително много се развълнувах като прочетох... Стискам палци всичко да е така прекрасно до края  Hug

# 48
  • Мнения: 0
Хоп и аз се отчетох  newsm68

# 49
  • Мнения: 10
Добро утро мамчета,

Днес съм на работа и се чувствам малко по добре, но като цяло ентусиазмът ми към работата се е изпарил и си мисля единствено за моето бебче. Така че гледам да не се натоварвам много много и да правя само най-наложащото на работа.
Иначе относно газовете, вчера намерих една статия и познайте отново хормоните са виновни за това #2gunfire  Shocked
Ето и линк към статията ако ви интересува http://www.ehow.com/way_5215141_pregnancy-gas-relief.html
Също така в статията пише да се избягват храни като, зеле, боб, броколи, аспержи, пълнозърнести храни, плодови сокове, млечни продукти, понеже предизвикват подуване на корема...та чудя се аз в скоро време ще се окаже май че нищо не мога да ям, голяма лудница.
Хубав ден на всички и пишете че иначе ми става скучно на работа  Grinning

# 50
  • Мнения: 185
Добро утро и от мен Simple Smile

Аз днес реших да се поглезя и си пуснах отпуска Simple Smile

zornica88, до колкото знам симптомите при бременност се появяват докато организма свикне към промените.
Тъй като организмите ни са различни има бременни без симптоми, с малко симптоми и с много симптоми Simple Smile.
Продължителността също зависи от привикването на организма така че според мен просто вече си настроена за бременностт-а Simple Smile. Мен лично още ме мъчи гаденето и като спре сигурно и аз ще се притесня излишно Simple Smile

demi_m, аз мисля да кажа след втория преглед който е днес. Даже смятам да си пусна заявление с документ че съм бремнна и да помоля администрацията да запазят тайната до преминаването ми в четвъртия месец.

# 51
  • Бургас
  • Мнения: 324
Добро утро момичета, честито на Надето за двете сърчица  Hug newsm74.Леко бременеене и пухкави бебоци на финала!
Лек и усмихнат ден на всички, за тези от нас, които са на работа по-малко ядове и бързо минаване на работния ден!
.. а между другото кога се уведомява работодателя и какво се прави след това, че хич не съм наясно Simple Smile

# 52
  • Мнения: 214
Добро утро и от мен  wavey

Надежда Simple Smile, много се радвам за теб! Страхотна новина просто.

Аз също забелязах, че въобще не се сещам за сладки храни. Само солено и кисело.

Колкото до работодателя мисля да изчакам да мине и 3-тия месец и тогава да ги информирам. А и даже искам да си взема няк'ви болнички по-рано, да не работя до като мога.

# 53
  • Мнения: 84
Добро утро, момичета,

Вчера си записах час за 2.11 при д-р Славкова във Вита. Дано видим и ние нашата точица. Вече нямам търпение. Има ли други мами, които ще се запишат във Вита? И мнения за докторката, ако може.

Хубав ден на всички!!!  bouquet

# 54
  • Мнения: 79
Добро утро, момичета,

Вчера си записах час за 2.11 при д-р Славкова във Вита. Дано видим и ние нашата точица. Вече нямам търпение. Има ли други мами, които ще се запишат във Вита? И мнения за докторката, ако може.

Хубав ден на всички!!!  bouquet

Аз съм при д-р Богословова във Вита, ходя в частния й кабинет, раждането е във Вита. Сестра ми е акушерка там и знам как стоят нещата. Славкова е много миличка, ходила съм при нея на профилактичен преглед, даже и тя е млада мама:)
Успех!

# 55
  • Мнения: 2
момичета, казвате много хубави неща за вита. аз мисля да раждам в тина киркова ( има време, дай боже всичко да е наред). къде сте се ориентирали за наблюдение и раждане, прегръщам ви всички  Hug Hug Hug

# 56
  • Мнения: 84
момичета, казвате много хубави неща за вита. аз мисля да раждам в тина киркова ( има време, дай боже всичко да е наред). къде сте се ориентирали за наблюдение и раждане, прегръщам ви всички 


 Предишната си бременност я следих в Тина Киркова . Бях при д-р Ташков. При не го и родих. Сега съм се насочила към Вита, както писах по-нагоре ( живот и здраве ) 

# 57
  • Мнения: 104
Момичета днес много се притесних! Преди малко открих малко кафеникво петно на бельото и съм в паника. Не помня при първата бременност да се е случвало. Четох доста неща за такова зацапване и положителни и не чак толкова, но доста се шашнах. Нямам болки и не е голямо петно. Имам час при доктора за 1.11 но дали да не отида по-рано. На вас случвало ли ви се е? При първия преглед доктора ми изписа за всеки случай Утрогестан, въпреки че с първото бебче проблеми нямах. Имам направена бъбречна операция преди 1г. Уролога каза че не е опасно да имаме бебче, затова и се решихме на опити. Извинявайте че всичко написано е толкова объркано но съм се паникьосала здравата...

# 58
  • Мнения: 17
Момичета днес много се притесних! Преди малко открих малко кафеникво петно на бельото и съм в паника. Не помня при първата бременност да се е случвало. Четох доста неща за такова зацапване и положителни и не чак толкова, но доста се шашнах. Нямам болки и не е голямо петно. Имам час при доктора за 1.11 но дали да не отида по-рано. На вас случвало ли ви се е? При първия преглед доктора ми изписа за всеки случай Утрогестан, въпреки че с първото бебче проблеми нямах. Имам направена бъбречна операция преди 1г. Уролога каза че не е опасно да имаме бебче, затова и се решихме на опити. Извинявайте че всичко написано е толкова объркано но съм се паникьосала здравата...

Mama Roni моята лекарка която следи бременността ме предупреди изрично ако прокървя или ми зацапа веднага да и се обадя! Може да няма нищо притеснително просто може да увеличи утрогестана! Аз от самото начало на бременноста съм с изписан утрогестан по 2 капсули вечер вагинално, но имам приятелка която го слага през 6 часа! Така че моят съвет е да се обадиш на лекарката или да отидеш там!

# 59
  • Варна
  • Мнения: 57
Надежда Hug, много се радвам че очакванията са се потвърдили  Simple Smile
Момичета, вие как сте с температурата? Аз имам чувството, че постоянно съм с температура, която усещам особено вечер, два пъти я мерих - около 37,1-37,2. Дали е нормално? Пробвах да си запиша час за лекар, но най-ранният е чак за вторник, а дотогава половинчо ще ме побърка (все дудне да не вземе да стане нещо, много се шашка)  Sad

Общи условия

Активация на акаунт