06 февруари - ЧРД на форума

  • 7 231
  • 110
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 414
нашия тати сигурно ще е на работа:( май пак без мен ще мине събитието Cry
за сега не гласувам, пък ще видим

# 31
  • София, в офиса
  • Мнения: 1 269
не знам къде отиваме, ама идвам ако е след 18 и така схте гласувам

# 32
  • София
  • Мнения: 1 677
И аз съм за дневното събиране-13ч.Надявам се всичко да е наред и да мога да дойда.Записах се в анкетата.
Лека нощ!
Теди Laughing

# 33
  • Мнения: 35
е браво една година форума се е развил много! и много фенове има Simple Smile

# 34
  • София
  • Мнения: 2 262
Аз идвам когато и да решите, лошото е че от цигарения дим умирам направо, ама заради вас ще дойда и ще издържа стоически, най-много да съм с Мишо накрая, но за сега за тази дата татко ни е свободен!

# 35
  • Мнения: 1 271
Аз си мисля че ако направим резервация и понапълним китайския би трябвало да се съобразят че не искаме да се пуши. А доколкото си спомням този не от най-големите китайски.
В краен случай Иги двете с тебе ще ги помолим  Naughty би трябвало да се съобразят с две толкова стабилни бременни мами   bouquet Hug

# 36
  • Мнения: 1 710
Мисля, че когато към вас се присъединя и аз - пушачите няма да имат избор  Joy

# 37
  • София
  • Мнения: 4 884
И аз не пуша, така, че сме от една порода.
Всъщност колко броя мами ще бъдем и дали наистина ще може да напълним ресторанта?
Кой ще направи резервацията отсега?

# 38
  • Мнения: 462
Момичета, и аз не пуша, така чееее Simple Smile
Я да си спретнем и една анкетка колко от нас не пушат а Simple Smile
Това е в кръга на шегата, разбира се...но мисля, че няма да правим лисичарник на събирането ни Simple Smile

# 39
  • Мнения: 3 743
И аз не пуша (от 7 месеца Winknewsm44.
Скоро бях в едно кафе и попитах къде е масата за непушачи (защото обикновено само там има свободни места) и една изключително нелюбезна сервитьорка ми каза "на вън" smile3513, ...може би трябваше да се почувствам виновна за това, че не пуша 15

# 40
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Аз имам и още едно предложение- Винарната - намира се в една от пресечките около Съдебната палата. Пиенето е качествено, защото идва от винпромите директно. Готвят хубаво и няма надписване на сметки. Управителя е суперточен. Да го имаме като резервен вариант.
А проблем с дима няма защото има много добра климатизация.

# 41
  • Мнения: 462
Аз съм за, момичета, така че ако питате мен...може и във Винарната...но ще може ли по-точен адрес, къде е и ако трябва пак мога аз да резервирам места, защото се оказва че пак ще ми е близко Simple Smile

# 42
  • Анкх-Морпорк
  • Мнения: 3 476
Aз докато се усетя за какво е темата. гласуването приключило, ама така е, петима Петко не чакат Simple Smile
Ако дойда, надявам се да не ме върнете...
(и аз не пуша) Simple Smile

# 43
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
firebird , направих анкетата безсрочна, така че вече можеш да гласуваш Grinning

# 44
  • Мнения: 462
Момичета, така като гледам сме станали една добра групичка от 14-15 човека Simple Smile
Май ще си спретнем приятна сбирка. Дайте да уточним само къде ще се съберем. И ако е възможно,yosarian, напиши адреса на Винарната за да може да я видя къде е Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт