06 февруари - ЧРД на форума

  • 7 235
  • 110
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 710
Хайде на китайскиииии  Praynig
но мисля, че тук тежката дума трябва да си кажат - бременните. Хайде използвайте си предимството  Laughing

# 46
  • София
  • Мнения: 4 884
На Китайскиии, да..Айде , бременни майчета, казвайте..

# 47
  • Мнения: 1 271
Аз лично наистина предпочитам Китайски и точно за това се навих и да дойда тъй че на КИТАЙСКИ  newsm68 newsm44  eat каза най-напредналата pregnant
Даже ако искате да питаме в новия до Мая, може пък да е по-просторно и уютно

# 48
  • Мнения: 3 743
И аз съм за китайски newsm80

# 49
  • София
  • Мнения: 1 677
И аз съм за китайски.
 newsm22 newsm22 cheers cheers lalalala
Светле,този до нас е много хубав,но сигурно няма да е удобен за всички.

Желая на всички успешна седмица! Heart Eyes

# 50
  • София
  • Мнения: 4 884
Искам само да ви кажа, че е време да се спрем на някой конкретен Китайски, за да може да се направи резервация навреме и всичко да е наред, Така, че дайте да направим едно гласуване или просто да решим без такова къде ще е крайния пристан на нашата срещичка..

# 51
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Мисля, че най- удобно ще е за всички първия обсъждам вариант- Китайския зад Съдебната палата.

# 52
  • Мнения: 1 710
Май за всички ще е по-удобен този на центъра. Ако не сте съгласни казвайте. Може би, ако там е пълно, тогава да резервирам този до нас.

# 53
  • София
  • Мнения: 2 356
Много искам да дойда и аз да се запознаем, надявам се нямате против  Hug
Писах се в анкетата преди да питам, обаче  Laughing   bouquet

# 54
  • Мнения: 1 710
Denat естествено че искаме да дойдеш

# 55
  • София
  • Мнения: 2 356
Супер  Party. За където и да решите - идвам.

# 56
  • Мнения: 3 743
До зала Универсиада също има много хубав китайски ресторант. Но наистина не е лошо да решим къде точно ще бъдем, за да запазим места.

# 57
  • Мнения: 2 543
Ами, нека да е в китайския на Съдебната палата. Таме някак си най-централно.

# 58
  • Мнения: 882
Толкова много ми се идва и колко ми се иска да се запознаем, че напоследък си мисля дали не бих могла някак си да цъфна в София.
Кажете моля, поне кога ще бъде тази среща. Нищо не се знае, може и да измисля нещо.

# 59
  • Мнения: 3 743
Толкова много ми се идва и колко ми се иска да се запознаем, че напоследък си мисля дали не бих могла някак си да цъфна в София.
Кажете моля, поне кога ще бъде тази среща. Нищо не се знае, може и да измисля нещо.
Хайде де  bouquet - 6-ти февруари

Общи условия

Активация на акаунт