06 февруари - ЧРД на форума

  • 7 241
  • 110
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 2 356
Толкова много ми се идва и колко ми се иска да се запознаем, че напоследък си мисля дали не бих могла някак си да цъфна в София.
Кажете моля, поне кога ще бъде тази среща. Нищо не се знае, може и да измисля нещо.
Хайде де  bouquet - 6-ти февруари

На 6-ти ли е  Sad ? То се пада през седмицата, не е ли на 11ти, както пише в анкетата, или съм в грешка  Blush

# 61
  • Мнения: 3 743
...
На 6-ти ли е  Sad ? То се пада през седмицата, не е ли на 11ти, както пише в анкетата, или съм в грешка  Blush


 doh на 11-ти е разбира се - в събота!

# 62
  • София
  • Мнения: 1 677
И аз съм за Китайския зад Съдебната палата.Като гледам броя на записалите се в анкетата,мисля че ще заемем целия ресторант Joy
Чакам да дойде 11.02. Heart Eyes
Теди Laughing

# 63
  • Мнения: 1 710
Да, на 11.02 от 13 часа. Мисля, че е време дапроверим дали ще има места за тогава в Китайския ресторант зад Съдебната палата. Креме, можеш ли да се заемеш със задачата. Направи резервация за повече хора - или помоли да тидадат някакъв телефон, та да можем да увеличаваме бройката - все пак до тогава има още една седмица. Съгласни ли сте така. Нека проверим как са с местата, та ако нямат тогава да редим и други варианти.

# 64
  • Мнения: 3 743
Да, на 11.02 от 13 часа. Мисля, че е време дапроверим дали ще има места за тогава в Китайския ресторант зад Съдебната палата. Креме, можеш ли да се заемеш със задачата. Направи резервация за повече хора - или помоли да тидадат някакъв телефон, та да можем да увеличаваме бройката - все пак до тогава има още една седмица. Съгласни ли сте така. Нека проверим как са с местата, та ако нямат тогава да редим и други варианти.
Аз да thumbsup, къде точно се намира ресторанта Embarassed?

# 65
  • София
  • Мнения: 4 884
Китайския, за който говорим се намира на колелото на трамвая..Значи завива трамвая от Алабин наляво и спира, после пак тръгва и на половинката на самото кръгче се намира ресторанта. Казва се Магнолия.
Надявам се да говорим за един и същи ресторант. Ако е друг, да обяснява и на мен някой друг.

# 66
  • Мнения: 1 710
Кремена може би няма интернет, не знам. Както и да е - утре имам време и ще отида до Китайския да питам - после ще ви пиша пак

# 67
  • София
  • Мнения: 2 262
Много се радвам ако сме в китайски, аз обичам китайската храна, а в комбинация с вас ще си ми е суперррррррр, така че където кажете, аз идвам!!!!
Хайде сега де, не мога да се сетя дали гласувах на анкетата, бременски му работи, Вале можеш ли да познаеш дали съм се преброила там или само си пиша ли пиша тук долу?

Последна редакция: чт, 02 фев 2006, 20:29 от Mama Igi

# 68
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Иги ако ти показва само резултатите от гласуването значи си гласувала, ако ти се показват опциите за избор- значи не си. Смело напред!

# 69
  • София
  • Мнения: 2 262
Хехехе, няма да признавам че съм компютърен инженер, това да си остане тайна, хехехе, гласувала съм вече, а това което ми каза, до този извод би трябвало да стигна и сама, ама пусто стоене в къщи вече 3 години и малко!!!! Нали знаете човек като си търси извинение винаги си намира! Laughing

# 70
  • Мнения: 1 710
Съобщавам - резервирах места в Китайски ресторант Магнолия - за 11.02 на обяд. Надявам се всички да сме там. И дано съм улучила китайския, че там имаше два.

# 71
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
знаеш ли точния адрес...?
някак си да се ориентираммм???? ...че съм много зле с ориентацията:)

# 72
  • Мнения: 542
Гласувах с отказ, въпреки, че много ми се иска да дойда Sad
Малкият има тогава рожден ден и все още въртя и суча вариантите поне да мина за малко. Със сигурност ще имаме гости и детето става на 3 годинки.
Дано да успея да изненадам вас... и себе си. Laughing

# 73
  • Мнения: 462
Китайския, за който говорим се намира на колелото на трамвая..Значи завива трамвая от Алабин наляво и спира, после пак тръгва и на половинката на самото кръгче се намира ресторанта. Казва се Магнолия.
Надявам се да говорим за един и същи ресторант. Ако е друг, да обяснява и на мен някой друг.
Я виж ти...това е добро еуточнение, че аз през цялото време си мислех за един друг китайски...Тук съм момичета Simple Smile
верно поотсъствах малко, но имах и други неща на главата...няма как Simple Smile
и така...казвам ви следното - утре отивам и проверявам в този ресторант Магнолия и направо резервирам 15 места с възможност да увеличин бройката (ако са съгласни лазбира се)
Ако случайно там ми се види малко ще проверя и в китайския за който си мислех аз...той е има няма на 200м по-надолу посока към Ботев, но няма да ви пълня главите сега с това...

# 74
  • Мнения: 462
Съобщавам - резервирах места в Китайски ресторант Магнолия - за 11.02 на обяд. Надявам се всички да сме там. И дано съм улучила китайския, че там имаше два.
Така се получава като пиша без да чета до край Simple Smile
Майче, благодаря Wink свърши работата, която аз щях да върша
Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт