06 февруари - ЧРД на форума

  • 7 247
  • 110
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 462
знаеш ли точния адрес...?
някак си да се ориентираммм???? ...че съм много зле с ориентацията:)
Ето какво ще свърша пък аз Wink Мая като ми отне функциите Simple Smile
Утре ще проверя точния адрес и ще ви го напиша тук...така наистина си е най-разумно Simple Smile

# 76
  • София, в офиса
  • Мнения: 1 269
съжалявам,. но на обяд ще е без мен, да снимате и после да разказвате
приятно прекарване Hug

# 77
  • Мнения: 882
Преди време Надя беше казала, че каквото напиша тук във форума и то вземе, че се случва.
В тази тема написах, че толкова искам да дойда на събирането и да Ви видя, че цяла седмица обмислях стратегии "как да кажа", "какво да направя", "дали няма нещо неотложно да свърша в София"
Накрая просто реших да си попитам и таткото на Ради, каза, че няма никакъв проблем, даже може да спретнем една двудневна екскурзийка.
Така че: УРА newsm44 newsm44 Бройте ме и мен.
Дано времето да е хубаво и Ради да е здравичка.

# 78
  • София
  • Мнения: 4 887
beberadi, много, ама много се радваме, че ще дойдеш..
Имате си супер татко. Ще те чакаме да те запознаем със себе си..

# 79
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Страхотноооо! Най- после ще се запознаем на живо. Дано да е хубаво времето. Чакаме ви.

# 80
  • Мнения: 3 743
 bebiradi, аз... няма какво да кажа, толкова много се радвам newsm44.

# 81
  • Мнения: 462
Момичета, китайския ресторант е на ул. Позитано Simple Smile
Хайдеда идва 11.02 че вече нямам търпение Wink
Мисля, че добре ще си поприказваме Simple Smile

# 82
  • Мнения: 3 743
Момичета, китайския ресторант е на ул. Позитано Simple Smile
...

След или преди БСП-то?
А без или с деца...? Но май ще е по-добре без Thinking, но ако пък някой ще е с дете да свирка, за да взема и Марти (за детегледачка Wink)

# 83
  • София
  • Мнения: 2 262
Вече се обърках, кой сега е последно ресторанта, аз мислех за един който е зад съда, сега пък на Позитано, ама има още време, ще се разберем до тогава!!!
Ако ще има деца и аз искам да знам, че Мишето много обича да си играе с други, ако и Марти е там, той вече му е приятел и от обичните му хора, така че!!! Heart Eyes

# 84
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
майчета, аз не смея да напиша нищо - бебе е със сополи вече една седмица, не може да диша почти през носа и свири като парен локомотив през устата... бе весело е
затова - както стане.. а и ако знаете как ми се драйфа - не съм сигурна далище мога без любимата си тоалетна чиния Simple Smile
поживев-увидим казват моите руски предци

# 85
  • София
  • Мнения: 4 887
Момичета, снощи празнувах рождения си ден в р-т Магнолия. Питах за резервацията и къде ще ни настанят. Там помещението е едно, но от едната страна е за непушачи, от другата за пушачи. Според мен ще съберат масите в салона за пушачи, защото там има повече място. Искат потвърждения в петък за резервацията.
И още нещо- на самият ресторанта не видях да има номер, но точно срещу него пише: ул. "Три уши" 3, което означава, че ресторанта се намира на тази улица.
Идването на таксито на този адрес потвърди убеждението ми, че улицата се казва "Три уши".
Сега ще обясня пак за всички, които още незнят къде ни е срещичката-точно на колелото на трамвая зад Съдебната палата, близо до спирката, която се води за първа, не за последна и след нея трамвая тръгва за площад Македония, има едно малко тунелче. Минавате през него и веднага зървате вдясно въпросния ресторант. И ако сега има неразбрали, значи аз не ставам за гид..

# 86
  • София
  • Мнения: 4 887
А, и още нещо..Май не е много подходяща обстановката за малки деца..Аз лично няма да взимам Бобо, защото няма да разбера нищо от срещата, а и няма с какво да се занимава там.
Може би единствено на Марти би му било интересно да дойде, но Иги, ако имаш нерви и сили да препускаш в Китайския, вместо да похапваш, доведи Мишлето....

# 87
  • Мнения: 462
Момичета, аз също съм за без деца. Първо, че децата ще се изнервят, не се знае какво ще е времето, а и нали се събираме да се запознаем и да си кажем по някоя и друга приказка? Simple Smile

# 88
  • София
  • Мнения: 1 677
Мисля,че Майчето трябва да обясни най-точно за ресторанта.Нали тя направи резервацията!?
Предишните дни обясняваше,че ресторанта е на Позитано.Аз днес минах оттам и ресторанта се казва Изток.На 01.02.gabiplus  обясни много точно къде се намира.Може би преди се е казвал Магнолия,а сега е Изток...
Моля те,Майче,уточни за кой ресторант си направила резервация. ooooh!
Аз също мисля като Кремена-без деца!!!  JoyНали сме на женско парти!? newsm26
Теди Laughing

# 89
  • Мнения: 1 710
Съжалявам, но не бяхме в София тези дни. Та ето:
1. Ако можете да дойдете без децата - ще е супер - това беше и моята първоначална идея - да е по женски - малко почивка за майките. Разбира се, ако няма на кой да оставите децата - те са добре дошли. Всеки да се чувства свободен.
2. Ресторанта се казва Магнолия. Намира се на първата спирка на трамвай 10. Поне там има табелка, която сочи на къде точно е ресторанта. Минава се под една арка и веднага в дясно е ресторанта. Няма начин да не го намерите. Аз успях - като си представите, че съм толкова зле с ориентацията. Но моето мото е: "С питане до Цариград се стига." Ако някой се притеснява че няма да го намери. Пишете ми на лични и ще ви пратя телефона си - така всички ще сме спокойни. Това е. Направих резервация за 20 човека, но по принцип ми казаха, че и повече да се съберем няма да има проблеми. Поисках да сме на маси за непушачи. човекът ми каза, че ресторанта се проветрява добре, така че няма проблем. Ами ще видим на място.....
Дано всички сте разбрали.
Креме, не исках да ти изземвам функциите - просто с Йосариан се притеснихме, че те няма и да не се забавим - затова се заех. Извинявай.

Общи условия

Активация на акаунт