Седем часа разлика - сезон 3 : Любов и война - тема 15

  • 50 953
  • 757
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 4 607
Аз ще пусна тема, ако няма кой друг, след като пуснат трейлър. Само ми напомнете, дотогава смятам, че е излишно да се прави нова. Peace

# 751
  • Мнения: 20
Simpatikonia,

"Още нещо за любовта" го дават все още от време на време в едно малко кино в София - Евросинема. Иначе го пуснаха на DVD с вестник Стандарт на 17.12 и аз си го купих. Ще намеря начин да го кача някъде, за да го изтеглиш.

Може ли и на мен линк да си го сваля. Много ми е интересно да го изгледам, но когато го даваха в киното го изпуснах

# 752
  • Мнения: 64
Е, серии през март мисля, че знаем, че ще има със сигурност. Даже наближава времето да пуснат някое трейлърче.
Нещо обаче нямам никакво предложение за заглавието на новата тема, нито пък съм сигурна, че има кой да я направи?!

Сега тъкмо ми хрумва - "Седем часа разлика - големите въпросителни"

Подкрепям заглавието. Дано скоро пуснат трейлър.

# 753
  • Мнения: 2 545
H0uSse_Baby, а според мен е хубаво да си имаме нова тема, вместо да залезем безславно... Всяка тема, която надхвърля 50 страници по правило се заключва. А като имаме актуална тема ще може по всяко време да се публикуват новини за сериала или интересни статии, свързани с актьорите и сценаристите.

От първи сезон досега не се е случвало да прекъсваме темите и да го правим сега, за мен е равнозначно на поражение. БТВ направи достатъчно за да убие ентусиазма ни - не мисля, че трябва да се оставяме на инерцията.
Но нека и останалите да си кажат мнението.
Ето и още едно предложение за заглавие: "СЧР - отговорите предстоят".
Поне звучи по-оптимистично. Peace

hrisi171, ето ти линк към "Още нещо за любовта" - http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=336198&hit=1
Приятно гледане! Peace

Последна редакция: ср, 23 яну 2013, 14:17 от simpatikonia

# 754
  • Мнения: 4 607
Мисълта ми беше, че темите се пълнят с едно и също, тъпче се на едно и също място, поради простата причина, че няма нов материал за обсъждане, т.е. е безсмислено. Все пак темата е 7 часа разлика, а в момента такъв сериал не върви. В голяма част от темите за сериалите се процедира така. Но ако имате желание - пуснете нова тема, това си е моето мнение, не го налагам, нито пък съм спряла някого. Peace

# 755
  • Мнения: 64
H0uSse_Baby, а според мен е хубаво да си имаме нова тема, вместо да залезем безславно... Всяка тема, която надхвърля 50 страници по правило се заключва. А като имаме актуална тема ще може по всяко време да се публикуват новини за сериала или интересни статии, свързани с актьорите и сценаристите.

От първи сезон досега не се е случвало да прекъсваме темите и да го правим сега, за мен е равнозначно на поражение. БТВ направи достатъчно за да убие ентусиазма ни - не мисля, че трябва да се оставяме на инерцията.
Но нека и останалите да си кажат мнението.
Ето и още едно предложение за заглавие: "СЧР - отговорите предстоят".
Поне звучи по-оптимистично. Peace
Simpatikonia, предлагам ти да отвориш Новата тема Simple Smile

# 756
  • Мнения: 2 545
Simpatikonia, предлагам ти да отвориш Новата тема Simple Smile

За съжаление не умея. Иначе досега да съм го направила Laughing.

Все пак "Едно е да искаш, друго - да можеш, трето и четвърто - да го направиш", както се казва в един любим мой БГ филм.

Не ни остава друго, освен да изчакаме да се появи някой, който и иска и може Peace.

# 757
  • Мнения: 4 529
Заповядайте в НОВАТА ТЕМА !

Малко набързо скалъпена  и непретенциозна, но направена с топло чувство към любимия сериал и всички вас.

Последна редакция: ср, 23 яну 2013, 18:12 от daniela.qnkova

Общи условия

Активация на акаунт