Средно образование в чужбина

  • 3 165
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 33
Привет мамита! Обръщам се към вас, защото си знаем, че става ли въпрос за детето ще направим всичко за него, особено ако е за образование. Та конкретно искам да ви попитам за наше роднинско дете от провинцията, желанието му е да продължи образованието си в чужбина. За това обаче си трябва солидна информация, както за възможностите, така и евентуално за фирма посредник. Въпросът ми е, знаете ли нещо да се организира нещо като някое образователно мероприятие, което да запознава децата с възможностите за средно образование навън. Благодаря ви. Simple Smile

# 1
  • Мнения: 45
Привет, понеже и ние сме на тази вълна, споделям ти една възможност .Наши приятели също ще заведат детето си, та и те ни информираха. На 17 и 18 ноември в София се провежда такава образователна среща. Инициативата определено си заслужава, защото става въпрос за едни от най--елитните пансионни училища и колежи във Великобритания, има и по-близки дестинации като Кипър например, Мисля че това мероприятие не трябва да се изпуска, защото всяко дете ще има възможността да направи входящ тест ,с което да разбере какво е нивото му  и ще има ли възможност да получи стипендия .Резултатите стават ясни веднага. А ето тук задължително трябва да се регистрират децата, желаещи да вземат участие.

http://www.bsfair-bg.com/

# 2
  • Мнения: 33
Dar , благодаря ти много за полезната информация ,разгледах подробно условията от линка, виждам че всичко е организирано на ниво и действително се предлага една уникална възможност за желаещите да продължат средното си образование в чужбина.

# 3
  • Мнения: 57
супер, това е страхотна възможност за желаещите да продължат средното си образование в чужбина, имам и приятелка, която в момента активно се интересува от възможностите за това за нейното дете, ще и препратя информацията и линка за предстоящото образователно изложение.

# 4
  • Мнения: 12
И аз научих за тази опция и ми е страшно интересно, тъй като моят племенник иска да заминава за Германия, за да продължи образованието си - сестра ми ще се мести там и така...това е чудесна възможност за децата да получат повече опит Simple Smile

# 5
  • Мнения: 33
определено възможността за тази предстояща образователна инициатива не е за изпускане,според мен ще има доста желаещи и вероятно ще трябва да побързаме с регистрацията.

# 6
  • Мнения: 46
много се радвам, че попаднах на тази темичка. Моята племенница в момента си търси актуална информация за подобни мероприятия, веднага ще и препратя линка за тази образователна среща на 17 и 18 ноември, със сигурност ще и бъде полезна още повече, че и нейни приятелки -съученички също са на тази вълна.

# 7
  • Мнения: 45
такива образователни срещи са изключително полезни, факт е, че още от сега седмокласниците мислят къде и как да продължат образованието си, а и да не забравяме, че сегашното мероприятие се организира от едни от най-добрите фирми посредници.

# 8
  • Мнения: 1
страхотно е това предстоящо изложение, имам племенник и той в момента е на вълна средно образование в чужбина, ще го информирам да се регистрира ,да не изпусне някой срок.

# 9
  • Мнения: 33
остава още малко до предстоящото изложение, нашето дете се готви активно и се надяваме да изкараме високи резултати.

# 10
  • Мнения: 91
lady-Ann, a каква материя подготвяте за тези изпити? Само по езика или и по определени предмети?
Ще ми е интересно да науча повече. От кой клас приемат в тези колежи?

Последна редакция: ср, 14 ное 2012, 16:01 от Himbeer

# 11
  • Мнения: 91
Изложението мина. Моля някой, който го е посетил и детето му се е явило на изпитите да разкаже в какво точно се състои изпита за прием и стипендия?

# 12
  • Мнения: 718
Изложението мина. Моля някой, който го е посетил и детето му се е явило на изпитите да разкаже в какво точно се състои изпита за прием и стипендия?

Привет! Понеже се ровя в тези темички, обичайно изпитите са по английски и математика за училищата CATS Colleges, ако не се лъжа миналата година бяха същите изпити за това изложение, сега пак са същите.

# 13
  • Мнения: 6
Привет ! И аз искам да разбера какви са условията за кандидатстване за стипендия в чужбина. Имам братовчедка, която много иска да кандидатства тази година и се страхувам да не би да е изпуснала сроковете. Какви са таксите?  newsm78

# 14
  • Мнения: 718
Привет, ами какво да ти кажа няма кой знае какви специални условия просто трябва да имаш хъс за учене и амбиция, в случая с тази твоя братовчедка. Таксите са различни, но хубавото, е че се предлагат стипендии, които да кажем смъкват горе долу от 30 до 40 процента от таксите. Това всъщност представляват стипендии, които ако си спечелиш направо си е шестица от тотото. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт