Халит Ергенч и новата продукция "Великолепният Век"( Muhteşem Yüzyıl) тема 44

  • 57 014
  • 757
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 459
Бясна съм на тв7! Ако четат тук, моля да бъдат така любезни да ми отговорят на следния въпрос - Ако някой пропусне серия, къде би могъл да си навакса?!!! Мислят ли, че могат да вържат всеки, точно в 20.00 часа, всеки ден, да е зареден пред телевизора?!!! Ами човек като пропусне 1, 2 епизода и няма къде да ги види, губи интерес...Но трябва да имаш малко мозък в главата, че да се сетиш как губиш зрители с подобни мерки. Турците съвсем официално си качват сериалите в интернет, феновете си правят дублажи и си гледат. Тв7 може да има претенции единствено за сериите с техен дублаж... Sick Да попитам тв7, ако не бяха феновете, щяха ли да са чули и разбрали за този сериал, щяха ли да имат куража да го излъчват след повече от глупавите статии по нашата преса?! Съмнявам се! ooooh! Съсипаха дългогодишния труд на толкова хора... #2gunfire

# 16
# 17
  • Мнения: 67
Ама кога изписахте две страници  Shocked

Правя запис да следя ,ако евентуални изкочи 70 серия със суб. Момичетата казаха най -рано утре. Ще чакаме.

# 18
  • Мнения: 0
Здравейте на всички фенове на Великолепният век !!!
Току що се регистрирах тук , но следях всичките ви форуми досега .
Страхотни сте !!!
Очаквам с нетърпение 70 еп. с превод !!!

# 19
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
И аз да се запиша в списъка с чакащите 70-та серия със суб.  Simple Smile
Благодаря на хората положили толкова труд, за да преведат сериите   bouquet


# 20
  • Varna, Bulgaria
  • Мнения: 52
да разбирам ли ,че днес няма да стане да гледаме 70 серия Simple Smile
 

# 21
  • Мнения: 0
http://duralenta.ru/velikolepnyi_vek/velikolepnyi_vek_3_sezon/

В момента гледам тук 70 еп. на турски

# 22
  • Мнения: 1
Снощи момичетата казаха "утре", т.е днес, дано не греша  Praynig

# 23
  • Мнения: 63
Все ще се намери някой да ти скъса нервите, опитват се да ни лишат от малкото удоволствия, в случая да гледаш каквото искаш. Ако не бяха феновете, дали щяха да разберат за "Каква е вината на Фатмагюл" - за преименуването му няма да говоря, или за "Великолепния век"?. Ако мислят, че по този начин ще си качат рейтинга на телевизийката - жестоко се лъжат. Дублажите са ужасно лигави, с неподходящо подбрани гласове, серийте раздробени на две, какво да говорим.....Съсипват труда на толкова много хора. Да му се не види, кога ще се научим да правим нещата както трябва?! Явно никога. Е няма да попречат, защото сега 100 човека мислят как да станат нещата и пак няма да е тяхното.  
За мен по-важното и за което огромно благодаря на Невин и всички други, които мислят и се трудят заради нас, че ще продължим да гледаме любимия си филм, въпреки всичко.  bouquet Hug

Винаги има начин!!!!!! Защо да е по трудния начин обаче?????  [/b] #2gunfire

# 24
  • Мнения: 4
Здравейте,момичета.Отдавна ви чета,но сега се регистрирах в очакване на новия 70 еп. Благодаря за труда.

# 25
  • Мнения: 267
mimata67   bouquet  bouquet  bouquet Поздравления за поста , подкрепям с две ръце казаното , но за съжаление и ТВ7 и останалите нашенски тъпи телевизии не само , че не четат форумите и само злорадстват те дори не допускат в техните сайтове да има форум в който открито хората да могат да кажат какво мислят . Ей така преди време се изумих когато прекъснаха Листопад тъпоъгълниците от БТВ имаше форум в сайта , изля се милионно недоволство и БТВ какво направиха - типично по български - изтриха форума хахахахахахахаха. Щарауса си скрил главата и мисли , че се е скрил целия ! hahaha

Записвам се и аз търпеливо ще чакам и знам , че хората , които превеждат за нас и отделиха толкова време и нерви , няма да ни изоставят ...категорично обаче няма да гледам ТВ7 не ги издържам с този идиотски дублаж ...Покъртително ....Никога този прекрасен сериал нямаше да ми грабне вниманието ако не бяха момичетата с превода и субтитрите ...С дублажа сериала е напълно опропастен !!! #2gunfire

# 26
  • Мнения: 896
mimata67   bouquet  bouquet  bouquet Поздравления за поста , подкрепям с две ръце казаното , но за съжаление и ТВ7 и останалите нашенски тъпи телевизии не само , че не четат форумите и само злорадстват те дори не допускат в техните сайтове да има форум в който открито хората да могат да кажат какво мислят . Ей така преди време се изумих когато прекъснаха Листопад тъпоъгълниците от БТВ имаше форум в сайта , изля се милионно недоволство и БТВ какво направиха - типично по български - изтриха форума хахахахахахахаха. Щарауса си скрил главата и мисли , че се е скрил целия ! hahaha

Записвам се и аз търпеливо ще чакам и знам , че хората , които превеждат за нас и отделиха толкова време и нерви , няма да ни изоставят ...категорично обаче няма да гледам ТВ7 не ги издържам с този идиотски дублаж ...Покъртително ....Никога този прекрасен сериал нямаше да ми грабне вниманието ако не бяха момичетата с превода и субтитрите ...С дублажа сериала е напълно опропастен !!! #2gunfire
Peace
Абсолютно съм съгласна! Ако първият ми досег с филма беше по тв7 категорично и със сигурност заявявам,че нямаше да го гледам! Сега като пускам от време на време от любопитство,имам чувството,че гледам съвсем друг филм! С много сапунена пяна!

# 27
  • somewhere near the sea
  • Мнения: 3 086
И аз

# 28
  • Мюнхен
  • Мнения: 277
Здравейте!
Аз се ядосвам и от факта, че и тези с дублажа са изтрити. Гледала съм всичко преведено, но толкова обичам този филм, че го започнах да го следя и с дублаж, но дори и това не става. Ако момичетата, които превеждат не се откажат, то ние ще намерим начин да си разменяме сериите. Просто проявете малко търпение.

# 29
  • Мнения: 267
vvi   bouquet...аз дори си признавам , че се срамувам от близки ,приятели и колеги , на които препоръчвах разпалено и горещо Великолепният век да го гледат по ТВ7 ...а тези , които съм убедила още в началото да го гледат със субтитри ме благославят!!!

Освен всичко друго .....скапаните ни родни телевизиики - онези с най-високите претенции не захвана един сериал и да го изкарат от начало до край без прекъсване .....Да не говорим абсурда с накъсването на епизодите от оригинал 1 час и 30 минути , на по 43 минути и всичко друго тъпи реклами ...Като да си на масата и микробите от тоалетната да говорят за доместос ...Ужас .....
Много тъпа държава сме , ама много .... Tired

Общи условия

Активация на акаунт