След "Любов и наказание" /Aşk ve Ceza/ с Нургюл Й. и Мурат Й. ~ 5 в 1 ~ Тема 121

  • 24 609
  • 741
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 326
Привет и от мен момичета.Не бе Малчо не спим защо имаш някакво предложение ли /може би за дискотека/ ще вземем под ръка нашия любимец и сме там
Приема се! Joy Joy Joy Joy  Къде ще го водим? newsm78
Аз съм за ходене на боулинг! Twisted Evil

# 706
  • Мнения: 17
Мале, мале нашето момче много ядосано в мълчаливите ужас какво ли още ни очаква в четвъртък

# 707
  • Мнения: 326
Мале, мале нашето момче много ядосано в мълчаливите ужас какво ли още ни очаква в четвъртък
Според превода на Лили  Hug това:
Еджевит:Ще те убия!
Ибо:Шериф!
Еджевит:Дръпни се!
Билял:Убий,убий,бе!Убий ме!Някой да ме убие.
Еджевит:Аз ще го направя..Със собствените си ръце.
Нисан:Победният ти миг!Сънят ти стана реалност,Гурур.След малко тази врата ще се отвори ...и от там ще излезе само единият от тях..

# 708
  • Мнения: 17
Аз не мога да играя боулинг по добра съм в танците, но ще се жертвам /щом с нас ще  е въпросния господин/ нема как

# 709
  • Мнения: 326
Аз не мога да играя боулинг по добра съм в танците, но ще се жертвам /щом с нас ще  е въпросния господин/ нема как
Пепина,не ми пречи и на дансинга да го развъртим! Дано не се дава лесно! Twisted Evil

# 710
# 711
  • Мнения: 17
Малчо билмем както казват комшиите видях ме че може да играе турските народни танци и да свири с уста така че може и да не се даде лесно

# 712
  • Мнения: 326
Пепина,тук музиката може и да не е в спойлер! Hug

# 713
  • Мнения: 326
Малчо билмем както казват комшиите видях ме че може да играе турските народни танци и да свири с уста така че може и да не се даде лесно
Аааа,Пепина,нека да го подкараме на нашенско право хоро или на ръченица! Е тогава да го видим!  Twisted Evil

# 714
  • Мнения: 17
Скрит текст:
Малчо сложи и по един твърд коктейл че аз още не ги умея тези неща

# 715
# 716
  • Мнения: 326
Скрит текст:
Малчо сложи и по един твърд коктейл че аз още не ги умея тези неща
заповядай!
Избора е твой!
http://www.candidasarestaurant.com/pics/cocktail.jpg

# 717
# 718
  • Мнения: 326
Охооооооооооооо,имам си поддръжник с гръцкото! Брависимо! Hug

# 719
  • Мнения: 17
Охооооооооооо благодаря ти

Общи условия

Активация на акаунт