VIP Brother България - 4 сезон - 7 тема

  • 95 841
  • 3 047
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 306
Колкото и да не ми се иска май Юлиан е този които ще трябва да напусне къщата на Вип Брадър утре .В фейзбука има само 5 коментари в негова полза останалите са против него.Така че за съжаление нещата не вървят никак добре за Юли.

# 16
  • Мнения: 28
Колкото и да не ми се иска май Юлиан е този които ще трябва да напусне къщата на Вип Брадър утре .В фейзбука има само 5 коментари в негова полза останалите са против него.Така че за съжаление нещата не вървят никак добре за Юли.


Каквото искат да си пишат хората, сценаристите решават кой кога ще си отиде. Peace Манипулация отвсякъде.

# 17
  • Мнения: 4 785
Благодаря за темата!   bouquet

# 18
  • Мнения: 2 196
Маме   bouquet

Записвам се в очакване да влезе Любен Дилов.

# 19
  • Велико Търново
  • Мнения: 74
Маменце, мерси за темата!   bouquet

Гласувах:
1. Никол
2. Златка и тризначките

# 20
  • софия
  • Мнения: 9 590
Записвам се и аз.
Благодаря за темата!

# 21
  • Мнения: 1 517
Запис Simple Smile
1. Златка
2. ВНЛ и Бони Rolling Eyes

# 22
  • Мнения: 150
Благодаря за темата!    bouquet

Мисля, че утре ще излезе Юлиан, макар да не ми се ще. Никой от тримата не искам да излиза.  Confused

Пуснаха стрийма. Peace

# 23
  • Мнения: X
Аз уважих и сценаристите при въпрос номер 2. Naughty

# 24
  • Мнения: 3 021
Мисля, че сценаристите ще оставят Юлиян да прави компания на Любен Дилов, че иначе на последния ще му се стъжни в тази компания Laughing

# 25
# 26
# 27
  • Велико Търново
  • Мнения: 74
Орлин: "Юлиане, какво прави?"
Юлиан: "Фотосесия, еротична."
Къцко: " Ама по голи гърди ли?"

# 28
  • Мнения: 418
Мисля, че сценаристите ще оставят Юлиян да прави компания на Любен Дилов, че иначе на последния ще му се стъжни в тази компания Laughing
Според мен ако Юли бъде изгонен... Дилов ще стане режисьор на постановката .. Къцко няма да го огрее  Thinking Whistling
Да питам: Кой ще получи предложение за брак другата седмица ... Багата ли  newsm78, или Мариана  Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Все ми се струва, че Марианчето ще да е  Laughing Laughing Laughing Thinking

# 29
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Маме, мерси за темата.  bouquet

Влизам с надеждата да гледам още дълго Николчето...

Общи условия

Активация на акаунт