Музикална академия - Тема 4

  • 28 480
  • 740
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 607


"Музикална академия" е името на новия риалити формат в праймтайма на TV7, продуциран от Иван и Андрей. Всички участници в предаването ще се борят за голямата награда - 100 хил. лв.

Основната идея на "Музикална академия" е сблъсъкът между миналото, настоящето и бъдещето на българската музика. В шоуто ще се състезават три групи изпълнители: музикални легенди, обичани от няколко поколения българи, най-актуалните звезди в момента, които непрекъснато пускат нови парчета и диктуват модата на нашата музикална сцена, и неизвестни таланти, които до този момент не са намерили шанс за изява.

"Музикална академия" ще продължи три месеца. Всички участници ще живеят заедно под един покрив, където ще бъдат изолирани от външния свят. В академията те ще репетират и ще се подготвят за големите концерти, които ще изнасят всяка седмица.

Сцената на шоуто ще е с обща площ от близо 1000 кв. м. и според продуцентите ще е най-грандиозната сцена на музикално предаване, правена в България.

Най-успешната продуцентска компания в България - "Монте мюзик", застава зад проекта с екипа си от професионалисти, които ще се грижат за селекцията на песни и подготовката на участниците.

Ако "Музикална академия" бъде спечелена от някой от неизвестните таланти, той ще подпише договор с лейбъла, чийто музикален продуцент е Графа и може да стане един от артистите на "Монте мюзик", заедно с "Акага", Били Хлапето, ВенЗи, Дивна, Михаела Филева и Nickname.

Концертите и дейли епизодите се излъчват всеки делничен ден от 19:30 часа по ТВ7.

Жури:

Люси Дяковска


Здравко от Дует Ритон


Георги Христов


Димитър Ковачев - Фънки


Ментори:

Мариана Попова - ментор на актуалните звезди


Рут Колева - ментор на младите и напълно неизвестни изпълнители


Катя от Дует Ритон - ментор на „златната петорка”


Водещи:

Део


Иван и Андрей


Участници:

Музикални легенди:

Петя Буюклиева


Етиен Леви


Кичка Бодурова


Коцето-Калки


Станислав Сланев - Стенли


Актуални звезди:

Кристиан Талев – Криско


Лора Караджова


Поли Генова


Дичо Христов


Сантра


Неизвестни таланти:

Прея Осасей


Мария Драгнева


Неделяна Христова - Нел


Георги Кючуков


Любен Христов


Facebook

Официална страница


Архив:

Тема 1, Тема 2, Тема 3

Последна редакция: пт, 15 ное 2013, 23:53 от H0uSse_Baby

# 1
  • Мнения: 3 502
Напоследък ми върви да съм първа в темите Simple Smile.

# 2
  • Мнения: 8 574
започна Peace

# 3
  • Мнения: 4 607
Георги е първи, нали, че като пуснах вече пееше? Не му стига въздуха за тази песен, малко измъчено я пее.

# 4
  • Мнения: 187
Не беше добре.

# 5
  • София
  • Мнения: 595
И аз изпуснах Жоро, но така или иначе той е моят човек!  Peace

10х за темата!    bouquet

Кичка пак си е в нейния стил  Rolling Eyes

# 6
  • Мнения: 3 405
Изпуснах Георги, но като гледах коментара на Люси, тя като че ли не беше очарована.
 
Ох, точно на Кичка ли да попадна? Да я видим какво ще сътвори днес.

# 7
  • Мнения: 262
На мен ми хареса Георги, също и Кичка - тя си пее по своя маниер, но е добре.

# 8
  • Мнения: 4 607
И на мен ми хареса Кичка. Wink

# 9
  • Мнения: 0
Кичка е в добра форма. (: И на видеото от седмицата изглеждаше искрено засмяна, щастлива, енергична. Какво ли става с нея, да няма някой мъж намесен.

# 10
  • Мнения: 3 405
Тази песен ме върна в детството.

Кичка се справи добре, но аз въпреки всичко твърдя че това не е кой знае колко по-различно от нейните песни - все пак и тази песен е от нейното време.

Тая пак почва да намила за нейните песни - ами нейните фенове да си купят диска й, ако искат да слушат нейните песни или да й отидат на концерт, не е нужно да ни ги навира тук  Crossing Arms

# 11
  • Мнения: 187
Кичка се справи добре, но аз въпреки всичко твърдя че това не е кой знае колко по-различно от нейните песни

И аз съм на същото мнение.
Добро, но нищо ново.

# 12
  • Мнения: 0
Критиките бяха за Кичка да не пее свои песни - понеже вече знае как се пеят, а да научи нещо, което не е пяла. Няма значение дали е от нейното време, просто да не е от репертоара й.  Така че тя това го изпълни.  Peace

О, Боже, Дичо е неузнаваем! Хахаха, страшен пич. Как не му пука изобщо, и колко добре го прави това диско глезотене!  Shocked Супер професионалист, браво.

# 13
  • Мнения: 3 405
Дичо е сладур - имам чувството, че каквото му дадат, всичко ще изпее този човек. Разкошен е!

# 14
  • Мнения: 262
Е, тази диско вечер е супер! Дичо с тази перука!!!!  Елиминациите ще бъдат затруднени - не очаквам слаби изпълнения.

Общи условия

Активация на акаунт