Музикална академия - Тема 4

  • 28 475
  • 740
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 4 936
верно, много беше умряло парчето....и ще закопа  Георги!

# 736
  • Мнения: 3 405
Поне се убедих - музиката на Рут и Прея просто не е моята музика  - не мога да преценя дали е добра или не - на мен като не ми харесва песен или стил, просто не го слушам.

Но бяха прави - Рут твърде мноог доминираше в песента - ма както излез от коментара на Фънки, то не защото е егоист, а защото е супер добра, докато другите 2 менторки не са добри и затова могат да си позволят да отстъпят на състезателите  ooooh!

Ох, сега пък лични драми с баби и рода - амън

# 737
  • Мнения: 11 779
Като беквокали бяха Прея и Георги на Рут, но въпреки всичко бяха най-добри за мен тази вечер. Винаги съм харесвала Рут как пее. Песента няма какво да коментирам. Те всички песни на Рут са меланхолични и не на всеки се харесват.
В отбора на Мариана доминираше не Поли според мен, а Милчев. Дичо изобщо не го чух, Мариана пееше откъслечно.
Кичка и Катя - Кичка ми хареса повече как пее, макар и в средния регистър предимно. Определено Кичка има по-добър глас от менторката си.
Не бих могла да избера кой да си тръгне тази вечер. Харесвам и тримата, но Георги с една идея повече от момичетата.

# 738
  • Мнения: 4 936
що ли не дадоха 'хубавата им песен' за 'онуй нещо с Георги, баба да се порадва на внучка...

# 739
  • Мнения: 262
Значи задачата е елиминираните да пеят с менторите си, а не песните на менторите си. Песента на Рут е хубава, но само ако е в нейно изпълнение. Трябваше да подбере друга песен. А иначе като ментор, тя трябваше да разпредели частите на песента, а не да бъде главната изпълнителка.

# 740
  • София
  • Мнения: 944
Значи задачата е елиминираните да пеят с менторите си, а не песните на менторите си. Песента на Рут е хубава, но само ако е в нейно изпълнение. Трябваше да подбере друга песен. А иначе като ментор, тя трябваше да разпредели частите на песента, а не да бъде главната изпълнителка.


Дали  newsm78, всички пяха песни на менторите. Песента на Рут ми харесва, а тази на Марияна е бодряшка, но ако не беше Дани Милев не знам какво щяха да правят. Катя и Кичка не коментирам  Sick.

Хаха, Любо Дилов кърти  Joy Joy.

Общи условия

Активация на акаунт