Музикална академия - Тема 4

  • 28 482
  • 740
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 11 756
Искаха от Кичка да покаже нещо ново, а тя пак старото, сигурна съм, че и тази песен я е пяла много пъти. Дичо ми хареса.

# 16
  • София
  • Мнения: 5 658
Бебе   bouquet

Винаги забравям, че започва в 19:30 и изпускам първите 1-2  Tired

# 17
  • Мнения: 3 405
Мария се справи добре - не се опита да имитира Уитни, което беше плюс. Лиспваше ми малко живец в песента.

Имах чувството че си гледа постоянно в краката кой от танцьорите се мотае в краката й.

# 18
  • Мнения: 187
Не разбирам защо Фънки всеки път напада така гадно Мария... Rolling Eyes

# 19
  • Мнения: 0
Искаха от Кичка да покаже нещо ново, а тя пак старото, сигурна съм, че и тази песен я е пяла много пъти. Дичо ми хареса.
Е, тази песен няма нищо общо със стила на Кичка, къде и защо да я е пяла. Не искаха ново, а да не е нейна песен - ами, не е. Хайде не се увличайте.

Люси пък какво толкова лошо чу в това изпълнение на Мария, беше си окей.
Мария хем е добра певица, хем има страшна визия, но може би единствен минус й е, че е малко плаха, сдържана и оставя впечатление, че не пее със сърце, че не се раздава за песента. А това все пак е важно.

# 20
  • Мнения: 4 607
Хм, на мен ми хареса Марийчето. Thinking

Забравих да се изсмея на Дичо, много забавно изпълнение. Joy

# 21
  • Мнения: 262
Мария изпълни песента по своя начин - нали личният почерк се адмирира! Какво я сравняват с Уитни! Георги Христов не се изказа, а само Здравко я защити. Явно, че Люси и Фънки ще я номинират.

# 22
  • София
  • Мнения: 595
Май е ясна номинацията на журито тази вечер-помляха я просто... Confused

# 23
  • София
  • Мнения: 7 987
Защо се бяха вкупчили така от журито като коментираха Мария Драгнева.

# 24
  • София
  • Мнения: 5 658
На мен ми хареса Мария. Не разбирам защо към нея Фънки се държи толкова подчертано гадно всеки път  Tired Сигурно от него се очаква да е по-пиперлив, но той толкова се увлича, че пресолява манджата.

# 25
  • София
  • Мнения: 944
Дичо може да изпее всичко Hug.

Чудя се, ако бяха накарали Уитни да се кълчи така по сцената, как ли щеше да изпее песента?

# 26
  • Мнения: 4 607
Ауу, Поли на фалцета въобще я няма. Rolling Eyes Не ме... изкефи някак си.

# 27
  • Мнения: 262
Поли нещо не е много добре в тази песен.

# 28
  • Мнения: 3 405
Поли първия фалцет го оплеска, но втория вече си беше ок.

Много е сладка, много настроение внесе - хареса ми.

# 29
  • София
  • Мнения: 595
Защо се бяха вкупчили така от журито като коментираха Мария Драгнева.
Редакторът им казал да са по-"събрани" като коментират...и те решиха да се съберат  Laughing


Браво на Люси, която беше обективна и посочи пропуските в изпълнението на Поли, въпреки, че неведнъж е признавала, че именно тя е нейния фаворит.

Стенли определено не ми харесва в това изпълнение, ама въобще!  Naughty

Общи условия

Активация на акаунт