VIP Brother България - 4 сезон - 7 тема

  • 105 523
  • 3 047
  •   2
Отговори
# 705
  • Пловдив
  • Мнения: 614
ЙЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕССССССССССССССССССССССССССССС newsm44 newsm44 newsm44 newsm68 newsm68 newsm68

# 706
  • Мнения: 685
 Crazy Истина ли е?

# 707
  • Мнения: 1
От всички вкъщата само Фънки и Люси имат някакво чувство за хумор. Другите са много сериозни, дори и Злати се приема твърде насериозно.

Да, момичета, татковците могат да плачат, особено за щерките, само че го правят тайничко. Heart Eyes
А не трябва ли един добър родител да не прави разлика между това дали има син или дъщеря?!
п.п. Не мога да повярвам, че Юли напуска?![/b]

# 708
  • София
  • Мнения: 4 401
Ура , Юлианчо ВЪН  Peace

# 709
  • Мнения: 4 992
Gianna: Имах предвид едно 'меню' - снимки и цени
 

# 710
  • Мнения: 2 173
Мадам Визаж много нахъсена с/у Златка! Явно е бясна, че Злата не е от нейното 'меню'!
Много и трябва! Сега като я гледам в тази рокличка как се е барнала......каква мис, какви 5лв
Чухте ли хита на сезона - Златка мечтае да стане тв водеща Shocked
Тя това го заяви отдавна, но не си спомням къде го чух - май в живо предаване беше.

# 711
  • Мнения: 5 462
УУУУУУУУУ НАЙ СЕТНЕЕЕЕ

# 712
  • София
  • Мнения: 15 914
Изненадани има ли?

# 713
  • Мнения: 4 115
Златка пак изтрещя  Mr. Green

# 714
  • Мнения: 0
Ехххх, не можа да вземе наградата и да си плати дълговете от комар,
ако е вярно това, което се тиражира в нета.
Laughing

# 715
  • София
  • Мнения: 241
Безличието победи. Нова си е спретнала едно випче, за четящите времето Grinning

# 716
  • Мнения: 435
И после БГ-мамма не е фактор  Joy

# 717
  • Пловдив
  • Мнения: 337
 Party

# 718
  • София
  • Мнения: 7 904
Е няма що .Излезе Юлиян.Сега да се гледа Никол как спи и колко е красива.
Направо загуби шоуто много много.

# 719
  • софия
  • Мнения: 9 590
Егати!
Къцан гледаше с такова задоволство под мустака  #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт