VIP Brother България - 4 сезон - 7 тема

  • 95 981
  • 3 047
  •   1
Отговори
# 2 985
  • Мнения: 9 710
Един приятел ми прати сега това клипче. Бях забравила как е изглеждал Къци едно време (все пак съм била доста малка тогава  Mr. Green ). От 46 секунда ... какви коси ....  Shocked

http://50.bnt.bg/article-146

# 2 986
  • Мнения: 6
Извинявам се предварително за въпроса,ако вече е задаван (не ми се рови назад).Някой знае ли какво е това на врата на Златка?
http://www.vipbrother.bg/?module=news&method=read&id=1986

Аз освен микрофона друго не виждам  Rolling Eyes
Прилича на проследяваща гривна. newsm78 http://www.vipbrother.bg/?module=video&video=1369

# 2 987
  • София
  • Мнения: 4 294
интересно в сайта последната снимка на съквартирантите стои още с въпросителна,
дали ли ще има още влизащи, Ханес не е отбелязан, нещо друго май ни залислят

# 2 988
  • Мнения: 9 710
Златка ще я удря ток всеки път като почне да крещи!  Peace Снощи го обявиха! Това й е мини мисията за понеделник - да се озапти малко....

# 2 989
# 2 990
  • Мнения: 2 478
Аз пак не разбрала newsm78Защо да не се появи Къци на екран!Може пък да е подготвил нещо ново и интересно!Знае ли човек!Та нали и Юлиян се появи в "Аз обичам Б-я" и сега в ВБ,защото трябва да си поизлъска бронята от прахта на забвението! Та това са хора на изкуството и това им е нужно-публична изява!!Всеки заслужава своя втори шанс! PeaceСъщото важи и за Марияна и  за Орлин и за всички останали!Може би само Златка  и Камелия не са  наясно чий го дирят там? newsm78Да си ходят най-добре още утре,защото ще почнат да ги разхождат по ТВ предавания,като мечки на синджир ooooh!Бих се потресла ,ако на Златка й дадат да води някое предаване, а не, ако Къци е водещ! Shocked

За Камелия съм съгласна,но защо пък Златка да не е за там?

# 2 991
  • Мнения: 14 843
Дидиела  лично аз нямам нищо против това Къци да направи свое шоу и да се появи на екран

Но  Къци не е променил нито начина си на общуване ,нито поведението си
Наблюдавам го в мисиите си ,че обича да налага своето виждане,своето мнение за това как да станат нещата.Чувството му за хумор също е странно и това също правеше впечатление в предишните му предавания.Защото още тогава уж на шега ,той съвсем целенасочено си обиждаше гостите и най жалкото е че сам го намираше за страшно забавно

 Пак повтарям ,нямам нищо против шоу направено от Къци,стига това шоу да е различно от досега показваните с нова , интересна концепция и най вече Къци да се промени като водещ- да покаже онази обиграност и умение, и най вече уважение към участниците

# 2 992
  • Мнения: 6
Златка ще я удря ток всеки път като почне да крещи!  Peace Снощи го обявиха! Това й е мини мисията за понеделник - да се озапти малко....
Вярно, забравих за тая мисия, ама малко са закъснели с нея, трябваше преди седмици да ѝ я сложат. Mr. Green

Joy

# 2 993
  • Мнения: 9 710
Златка ще я удря ток всеки път като почне да крещи!  Peace Снощи го обявиха! Това й е мини мисията за понеделник - да се озапти малко....
Вярно, забравих за тая мисия, ама малко са закъснели с нея, трябваше преди седмици да ѝ я сложат. Mr. Green

Преди седмици щяха направо да я изпържат .... доста ток щяха да пускат....  Laughing

# 2 994
  • Мнения: 6
И да изпуши съвсем. Laughing

# 2 995
  • София
  • Мнения: 11 753
Златка ще я удря ток всеки път като почне да крещи!  Peace Снощи го обявиха! Това й е мини мисията за понеделник - да се озапти малко....
Ааа това съм го изпуснала. Много готина хрумка, заслужи си го.  Crazy

# 2 996
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 729
Силно се надявам да видим нещо ново в ефира,нещо позитивно,нещо весело и забавно-само да не е Златка водещ Mr. GreenСтига са мъчили Драгият зрител с простотии!Искам нещо ново и забавно ,само да не го водят Опосуми, /щото и те се правиха на инфантили/, Златки, Славчовци и др.
Искам да се забавлявам!  ura  261uu,когато гледам телевизия, а не злъч и злост! ooooh!

# 2 997
  • Мнения: 306
В фейзбука на Вип Брадър 2012 Златка и Мариана са със най много подкрепа а Къци е със най малка.Така че е ясно кои излиза утре .Просто  няма шанс срещу жените.
Юлиан се представи отлично в Станция нова.Ето този Юли искам да гледам по интервютата.Макар че има силен и опърничав характер.Всеки човек си има плюсове и минуси.

# 2 998
  • Мнения: 1
Златка ако иска да работи в ТВ идеално пасва за ония предавания  където говорят безмислици колкото да говорят нещо и раздават пари на зрителите ако познаят думата-някъде след 12 часа-да си води на воля Simple Smile

А относно мисията на Златка с тока-интересно ще е ако Къци е инструктиран да говори и коментира повече пред нея.Така де-да се кали малко Златка Twisted Evil

# 2 999
  • Мнения: 0
В фейзбука на Вип Брадър 2012 Златка и Мариана са със най много подкрепа а Къци е със най малка.Така че е ясно кои излиза утре .Просто  няма шанс срещу жените.
Юлиан се представи отлично в Станция нова.Ето този Юли искам да гледам по интервютата.Макар че има силен и опърничав характер.Всеки човек си има плюсове и минуси.
Да, просто няма шанс срещу тинейджърките, които подкрепят Златка.
Прочетох коментарите за тримата номинирани и в двата профила във Facebook.
Интересното е, че МЪЖЕТЕ подкрепят Къци,
а жените - Златка  /или по-скоро по-младите момичета, съдейки по снимките им./
Тeзи факти искрено ме изненадаха.
Shocked

Последна редакция: нд, 04 ное 2012, 15:19 от Fan

Общи условия

Активация на акаунт