Отговори
# 60
  • Sofia
  • Мнения: 179
Благодаря ви, момичета  Hug Човек понякога само да си разкаже терзанията и му олеква.  Blush
Juleto, аз много се чудех за тази кошарка. Много е хубава наистина, повивалникът й изглежда стабилен, а и това, че второто ниво се прикрепя с цип, ми се струва някак по-безопастно. А и цената е доста добра. Когато аз си търсех, в магазина ни казаха, че имат всички цветове. Там поне последно беше изложена лилавата. Мисля, че ще ти харесат.  Peace Ние се отказахме от нея, защото аз исках  зелена, а тяхната ми идваше много ярка и картинката не ми хареса като за момиченце  Blush

# 61
  • там където има винаги вятър
  • Мнения: 2 423
За малко съм в темата, та първо честито бебче на dmk8889 Да ти е жива и здрава, имаш много стиснати палчета от мен.
Нямам време да ви чета, но да допълня нещо. Нашето "цвете" е 52 см, а такава коса има, че може пандела да й вържем  Laughing Мама никога не е имала киселини  Peace /в някоя от темите бяхте обсъждали кога се раждат с коса и кога не/ - гаранция няма. Някои от вас се чудят как ще разберат, аз която съм минала три пъти по този път, нямах спомени, но ето че дъщеря ми сама разбра - само с болки, без контракции/които пък бяха почти през цялата бременност/, така че за всеки е различно.
Относно суеверията   newsm78, съобразявам се с някои неща, само защото на времето са  ги казвали на мен и когато човек е чул нещо се чувства някак си... ooooh!, /същото е и с тълкуването на сънищата/, затова сега нищо не казвам, само дрешките ще си ги прибираме вечер, то сега като се развали времето и замирише навсякъде на дим, може и въобще да не ги изкарваме на терасата  newsm78
Желая на всички лек остатък от бремеността, леко раждане и хубави бебчета/беличко, черничко всяко е най-хубавото за мама/
И на края - да знаете, че майките ви "раждат" още веднъж с вас  Naughty - цяла нощ мислите ми се лутаха от едната крайност, до другата  Embarassed
 Hug

# 62
  • На брега на морето
  • Мнения: 687
Нашата детска стяе вече готова, чакам да ми доставят матрака (отдавна трябваше да са тук, но продължава да ги няма) и ще оправя легълцето.
И на мен не ми се ражда вече, не за друго, ами времето не ми допада Mr. Green
Мислех да направя забележка, но днес няма да се заяждам....въпреки, че ме сърбят пръстите  Mr. Green

# 63
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 982
Мама Яси още сега мога да потвърдя думите ти, защото виждам как моята майка се вълнува покрай мен, как се суети и как на моменти е по-припряна и от мен и само ме дебне Mr. Green имам чувството, че ако може ще дойде с мен в болницата .. тя не, че няма да дойде, но ако можеше, щеше да влезе в родилна зала Mr. Green

# 64
  • На брега на морето
  • Мнения: 687
Аз пък съм подложена на телефонен тормоз от страна на мама.....чак прекалява  Mr. Green

Честита дъщеричка ДМК, всичко ще бъде наред, не се тревожи.

# 65
  • Мнения: 65
Честито бебе Мариела на мама dmk8889 ! Бързо да се оправя и скоро да сте си в къщи!

# 66
  • Мнения: 2 035
dmk8889, Честита ви бебка! Стискам палци бързо да се възстанови и да се гушкате вкъщи двечките!   bouquet

Аз съм тъжна....днес бях на запис имам контракции, но нищо особено не са. Правиха ми и преглед и от него се разбра, че нямам никакви сиптоми за раждане, а толкова тайно се надявах, че е дошъл момента вече, но явно не...... Rolling Eyes Ако не тръгне тая седмица раждане, съм на запис чак на 5.11., което си е преносване вече в моя случай... Tired

# 67
  • Мнения: 5 173
тя не, че няма да дойде, но ако можеше, щеше да влезе в родилна зала Mr. Green
Моята си прави планове да влиза. Нали е медицинско лице, съм сигурна, че ще направи всичко възможно да нахлуе при мен.
А нейната леля е акушерка и тя така влезнала на раждането на снаха си.  Whistling

# 68
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 982
Моята си прави планове да влиза.
Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Шушулче твоята е ептен тежка категория Mr. Green
Вал не бъди тъжна - нали знаеш, че това с термините си е малко стъкмистика, понеже никога нищо не се знае - според лекаря ти може да преносваш, но всъщност за бебчето да е добре да поседи още малко в твоята пупичка .. да ти кажа на една от Септемврийките /двете пишем в една друга тема/ й бяха казали така да не чака скоро раждане, а момичето роди след 2 дена и то за не повече от 3-4 часа барабар с контракциите и напъването Hug

# 69
  • София
  • Мнения: 1 984
Здравейте.Цяла сутрин нямахме интернет и телевизия  Crazy
Малко като завали и всичко изчезва.Иначе ние с Ники сме си вкъщи и сме си ок,много е хубаво на мокрото да си на сухо и топло  Mr. Green
Днес си качих количката и ваничката от мазето,количката си е супер и живи и здрави ще си изкараме зимата добре с нея. Ваничката само ще замия,количката ще пера след няколко дни,за да може да изсъхне.
За името,нашата сага,отново ви благодаря за подкрепата.Ивайла аз съм го харесала,няма нищо общо с кума,че да настоява за него,просто не му харесвало дивна и понеже знае за варианта Ивайла та затова ни убеждаваше за него.Ама не знам и аз свече,пълно перко съм,само да се роди живо и здраво и всичко да е наред пък ще я кръстимнякак,решила съм вечерта преди секциото да го решим и до тогава няма да говоря изобщо с нйикого вече на тази тема!

Много се моля с малката Мариелка всичко да е наред,много стискам палци!!!

Стиснати палци и за Марето и Ейнджълст дано скоро имаме новини!

Мерси на Плежърчето и Меци за темата!

На всички с болежки да минават!

Скоро ще пиша пак,отиваме да спим с малчо:)

# 70
  • Мнения: 2 035
Меци, благодаря ти!  Hug Права си, и аз с това се успокоявам уж...сещам се за Зиммка нещо подобно беше, уж нямала симптоми никакви, а същата вечер и изтекли водите....Дано и при нас всички тръгнат нещата навреме и от само себе си!   Praynig

# 71
  • Мнения: 1
Момичета, вече съм на линия определено Simple Smile

Така ми се иска да се видим, обаче това време направо ме побърква. Толкова мразя да е мокро и студено, че ужас направо Sad Май и за утре ще е същото, а така ми се излиза Sad

plesure  ако устискаш още малко, може заедно да си раждаме. Макар че на мен още не ми е тежко, но те разбирам напълно. А това за доки е много неприятно, но нали знаеш – такъв е живота. Гледай да почиваш повечко, ако така ти е по-леко, че коремчето ти е големичко Simple Smile

Монси – нещо твоята дата дойде, пък не сме чули новини Simple Smile Дано скоро да се похвалиш и да дойдем да ви видим скоро Simple Smile Ако иксаш посещение де Simple Smile

Саби -  за кога ти беше секциото? Че нещо се отнесох и не се сещам. Знам, че беше тези дни.

dmk8889 имаш много стиснати палчета от мен! Дано всичко да се оправи бързо!

Little_Snow_White, ако искаш ще ти помогна за чантата за болницата. Аз моята я стегнах и уж нищо толкова не сложих, но един сак си напълних. Все едно ще векувам там, но искам да си имам всичко, пък дори и да не ми потрябва Simple Smile

Дафне, Explanet – кажете как сте дами. Нещо не ви виждам?

# 72
  • Мнения: 2
Здравейте мамчета
ние вече сме си вкъщи, но не мога да смогна да ви изчета. сори. за това искам да поздравя всички мами които са родили докато ме нямаше. да са ви живи и здрави бебчетата и много да ви радват   ylinfant
а тези които не са родили още леко раждане
аз се връщам да ви чета


# 73
  • София
  • Мнения: 32
Пупетааааа  Hug Hug Hug

Аз най-накрая намерих малко време да седна да напиша едно постче Blush.

Честито на всички обебили се мами - да са ви живи и здрави рожбичките и да ви носят много радост newsm63

ДМК стискаме палци за малката госпожица, да се прибира бързо вкъщи Praynig

Да поразкажа малко как мина ... Значи нали нещо не бях добре и бях в болница, та ме изписаха на 11-ти в четвъртък. Всичко точно и в събота милото го пратих по работа в провинцията, а аз при майка да не съм сама в нас. Викам си какво толкова да стане, аз нали още не съм и в 9-ти даже  Mr. Green Mr. Green Mr. Green . Та при мама цял ден си лежах и ми беше едно такова умореничко. И взе да ме понаболява кръста ама аз реших, че от дивана нещо ... ха,така да се наместя,ха иначе ама нещо не ми се получаваше  Crazy... появиха се следобяда и контракции по на често, ама аз си викам "ааа то цяла бременност така, че сега ли точно да се окажат истински" и си гледах телевизия.  А майка през цялото време седи и ме гледа подозрително, и само повтаря как нея не я било боляло и щяла да роди вкъщи  smile3502, а аз и викам, че не ме боли повече от обичайното...  Laughing Laughing Laughing  И такаааа, легнах си аз и заспах като пич. Събуждам се в 2 часа, с контракции на 4 мин  #Shocked smile3532, вдигнах майка да вика такси Mr. Green, а аз нито багаж имам готов, нито съм ходила на кола, нито дори нощница за АГ-то... Joy... обрах всички "екстри" начело с бръсненето от акушерката.  Е, после малко не протекоха нещата така гладко както ми се искаше, ноооо резултата така сладко спинка в количката до мен, че никак не ми пука  Whistling Уж се роди в 34г.с. а педиатрите каззаха, че по морфологични белези отговаря на 37-38г.с. newsm68, аз още от началото им казвах на докитата, че ни е по-напред термина ама не ме взимаха на сериозно.

Видях по-рано, че сте обсъждали стерилизаторите - да ви кажа и аз не бях взела,но се наложи да се цедя с помпа и мъжО два дена след като ни изписаха търча не само за стерилизатор,но и микровеле, че не бяхме взели ooooh! . А то с това цедене поне по 8 пъти се стерилизара само помпата... не се живее ако трябва да се прави на котлон  Stop

Последна редакция: пн, 29 окт 2012, 14:57 от Yani_4ka

# 74
  • Мнения: 2
dmk8889 честита рожба! Да ви е жива и здрава. Имаш много стиснати палчета от нас. Не се притеснявай всичко ще е наред

Общи условия

Активация на акаунт